Προς το περιεχόμενο

2 din για αυτοκίνητο με android


IKARIWTHS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας μην τα βάζουμε στο σακί όλα δεν είναι δυνατόν.

Και αυτό το πάρε από Ελλάδα γιατί τα άλλα είναι μούφα δεν με πείθει.

Τα ιδια έλεγαν κάποιοι και για τα κινητά και χαίρομαι που δεν τους άκουσα τόσα χρόνια.

Κάτι θα υπάρχει αξιόλογο και σε καλή τιμη από την μεγάλη αγορά της Κίνας.

Κάποιος θα γνωρίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια βοήθεια όποιος ξέρει. Έχω αυτό http://m.banggood.com/GPS-Navigation-1080P-HD-2DIN-Car-Stereo-DVD-Player-Bluetooth-iPod-MP3-TVCamera-p-1041678.html

 

Θέλω να κάνω reset γιατί πατάω στο GPS path και μου πετάει μήνυμα please close Navi. Έκανα reset αλλά τίποτα. Θέλω να κάνω τώρα reset factory από το μενού αλλά ζητά κωδικό. Δοκίμασα 0000 1234 αλλά τίποτα. Καμία ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι εύκολο να πεις εντυπώσεις ;

Ήχος, ταχύτητα, μικρόφωνο..

Πόσο καιρό το έχεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε υπομονη μεχρι το Σαββατο που θα το εγκαταστησω στο αμαξι για να σας πω εντυπωσεις σε δοκιμη που το εκανα στο σπιτι με τοφοδοτικο και δυο ηχεια λειτουργει πολυ καλα και γρηγορα εκτος απο το gps που αργει να ξεκινησει σε σχεση με τις υπολοιπες εφαρμογες .το μικροφωνο λειτουργησε αψογα σε δοκιμη που εκανα αλλα θελω να το δω και στο αμαξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ANDROID http://www.ebay.com/itm/6-2-Autoradio-Android-4-4-2-Din-Quadcore-GPS-Navi-DVD-Wifi-RDS-16G-BT-USB-Cam-/162209809229?hash=item25c475434d:g:SJ0AAOSwi0RXxQXa τελικα τοποθετηθηκε και λειτουργει αψογα. Ο ηχος ειναι αρκετα καλος απο ποιοτητα και απο ενταση το dvd λειτουργει αψογα ακομη και σε δρομο με λακουβες το gps (IGO) που ηρθε προεγκατεστημενο λειτουγει πολυ καλα και πιανει δορυφορους πολυ γρηγορα, επισης προεγκατεστημενο υπηρχε το TORGUE το οποιο δεν εχω δοκιμασει ακομη περιμενω το elm327 απο ebay.Την reverse camera δεν την τοποθετησα γιατι εχω ηδη αισθητηρες παρκαρισματος.Το wifi και το bluetooth λειτουγουν μια χαρα, μεχρι τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το νεο μου αποκτημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι , δεν λέω , αλλά το ( Super High Definition with 800x480 pixel ) με έκανε και γέλασα... :lol: Πάλι καλά που δεν έγραψαν οτι είναι 4Κ η οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι πληρωσεις παιρνεις  η αναλυση αυτη για αυτοκινητο ειναι μια χαρα σημερα παρελαβα και το elm327 δουλεψε πολυ καλα και εχει φαση να βλεπεις live data απο το αμαξι στην οθονη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εχω παρει ανδροιτ απο αυτο το σαιτ πιστευω στην χαμηλοτεεη τιμή της αγοράς 189€ με ρι στιγμης ειναι ολα καλα ειναι σουπερ για την τιμη της μεσα στο κουτι ειχε βασεις κ πλαισια το ταιριαξα χωρις θεμα στο οκταβια

https://www.facebook.com/autoselectronics/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει ανδροιτ απο αυτο το σαιτ πιστευω στην χαμηλοτεεη τιμή της αγοράς 189€ με ρι στιγμης ειναι ολα καλα ειναι σουπερ για την τιμη της μεσα στο κουτι ειχε βασεις κ πλαισια το ταιριαξα χωρις θεμα στο οκταβια

https://www.facebook.com/autoselectronics/

Που βρίσκεται αυτός; Που έχει κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρίσκεται αυτός; Που έχει κατάστημα;

 

μα δεν τον βλεπεις; απο πανω, γραφτηκε ο ανθρωπος να συνισφέρει...

 

και για την αντικρουση, προσωπικά πηρα αυτην στα 89€ σε προσφορά και ειναι εξαιρετικό, το εστησα στον παγκο για δοκιμες και συντομα θα το κουμπωσω και σε αμαξι... μη πετατε τα λεφτα σας, ιδια ειναι και απο εξω και εδω δε θα σας προσφερουν τιποτα παραπανω, περα απο το να σας χαλασει π.χ. στον ενα μηνα (ο ενας χρόνος δεν υφίσταται ρωτηστε κατόχους που αντιμετώπισαν πρόβλημα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...