Προς το περιεχόμενο

Το Skroutz υποψήφιο στα European Business Awards 2013/14


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω οτι το Bestprice.gr ειναι καλυτερο.
Σαν περιβαλλον στο σκρουτζ ειναι πολυ καλα, τουλαχιστον σαν υποδομες, ειναι σημαντικο να εργαζεσαι σε ενα ευχαριστο περιβαλον.

Εχω καταλαβει καλα οτι το σκρουτζ και το ινσομνια ανηκουν στην ιδια εταιρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη επιτυχια....γροθια στο στομαχι για ολους τους απαιδιοδοξους της ελληνικης κοινωνιας

Η όποια διάκριση ενός site δεν αλλάζει ούτε στο ελάχιστο την ζωή ενός κοινού θνητού αυτού του τόπου.

Παρόλα αυτά, αν αποφασίσεις να ρίξεις προσωπικά αυτή την γροθιά σε σατανικούς απαισιόδοξους (όπως άνεργους 50+χρονους που πνίγονται στα χρέη κι έχουν να μεγάλωσουν 2-3 παιδιά), θέλω να με ειδοποιήσεις να έρθω να σε θαυμάσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγω ξερω απο 1ο χερι (ως τεχνικος σε καταστημα υπολογιστων στην επαρχια) οτι οι λιανικες του σκρουτζ ειναι σχεδον ιδιες με τις χονδρικες των καταστηματων στην επαρχια.

μπορει να  μου το εξηγησει καποιος αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω απο 1ο χερι (ως τεχνικος σε καταστημα υπολογιστων στην επαρχια) οτι οι λιανικες του σκρουτζ ειναι σχεδον ιδιες με τις χονδρικες των καταστηματων στην επαρχια.

μπορει να  μου το εξηγησει καποιος αυτο;

το σκρουτζ δε πουλαει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο σκρουτζ μπορει να μπει οποιος θελει...

δεν ειναι απαγορευτικο για τα μαγαζια στην επαρχια

ειναι ηδη πολλα απο επαρχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολλές αξιόλογες εταιρίες είναι εκτός των ληστρικών απαιτήσεων του skroutz. Μου κάνει εντύπωση που έχει ακόμα συνεργαζόμενες εταιρίες.

Τελικά ποιές είναι αυτές οι ληστρικές απαιτήσεις; Πόσο είναι αυτό το ποσό ανά κλικ;

Μου έλεγε ξενοδόχος ότι το booking χρεώνει 20% προμήθεια. Και μου φάνηκε πολύ μεν αλλά από την άλλη σε αυτό το ξενοδοχείο δεν θα πήγαινα αν δεν υπήρχε το booking. Ομοίως για να κάνω μια αγορά σχεδόν πάντα κάνω μια "βόλτα" από το skroutz.. 

Είναι θέμα κάθε επιχείρησης να αποφασίσει αν την συμφέρει η προβολή σε παρόμοια σάιτ η όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...