Προς το περιεχόμενο

Ερώτησεις περί απόσυρσης


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

update. καλεσα μια εταιρια..............

 

Αυτό είναι μια πολύ ευχάριστη έκπληξη. Μπράβο.

Δεν το περίμενα.

Σε ρώτησαν τι αυτοκίνητο είναι (μήπως το δικό σου ήταν κάτι που θα έβγαζαν αρκετά από ανταλλακτικά) ή ότι και να ήταν θα το έπαιρναν με αυτά τα φράγκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αμαξι εδωσες;

 

mitsubishi lancer του 1992. παρατημενο απο το 2007 (καπου εκει)

Αυτό είναι μια πολύ ευχάριστη έκπληξη. Μπράβο.

Δεν το περίμενα.

Σε ρώτησαν τι αυτοκίνητο είναι (μήπως το δικό σου ήταν κάτι που θα έβγαζαν αρκετά από ανταλλακτικά) ή ότι και να ήταν θα το έπαιρναν με αυτά τα φράγκα;

με ρωτησαν στο τηλεφωνο ποιο ειναι, αλλα δε νομιζω οτι παιζει και πολυ σημασια. φανταζομαι οτι και να ταν ιδια ευρω θα εδιναν. 

ειναι σπανιο μοντελο (με την εννοια οτι δεν κυκλοφορησε πολυ στην ελλαδα ή εγω δεν εχω δει πολλα) οποτε τι μπορουν να βγαλουν απο ανταλλακτικα; ουτε 50 ευρω :P

 

 

τσακ μπαμ παντως η διαδικασια! μεσα σε ουτε 24 ωρες το εδωσα και πληρωθηκα ΜΕΤΡΗΤΑ (το τονιζω γιατι ειναι σημαντικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ποσοι το εχουν ακομη και θα χρειαστουν ανταλλακτικα; (με αυτη την εννοια το ειπα)

παντως τα αναλωσιμα (φαναρια, κλπ) ηταν ολοκαινουργια (για την ηλικια τους)

 

μετανιωσα που δεν κρατησα τα (πισω) ηχεια. δεν ηταν κατι ιδιαιτερο φυσικα, αλλα να χαμε να λεγαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος του χρόνου κατέθεσα πινακίδες για το αμάξι μου. Έκτοτε το έχω στην πυλωτή εκεί που νοικιάζω .

 

Βολεύομαι με του πατέρα μου προς το παρόν ο οποίος έτσι και αλλιώς δεν το οδηγεί τον τελευταίο καιρό και επειδή το δικό μου θέλει λεφτά για να φτιαχτεί έχω σκεφτεί σοβαρά να το αποσύρω,

 

Η αλήθεια είναι ότι με πονάει μιας και έχω δεθεί με το αμάξι για πολλούς λόγους αλλά έχω ανάγκη τα 300 400 ευρώ που μπορεί να πάρω

 

Εχω καταθέσει πινακίδες

 

Μπορώ να το αποσύρω η να το δώσω για ανταλλακτικά με κάποιο χαρτί από την εφορία?

 

Είναι ένα citroen zx του 94 3d.

http://www.edoe.gr/welcome.aspx?NewPage=4313

 

Όλες οι πιστοποιημένες εταιρίες ανακύκλωσης για την Αττική . Πάρε τηλέφωνα να μάθεις τιμές και εγώ στο ψάξιμο είμαι γι ανακύκλωση του δικού μου αγροτικού .

 

Εdit :  Δεν είδα ημερομηνία του θέματος !χαχαχα . Δεν πειράζει . όποιος άλλως ψάχνεται εδώ σε αυτό το λινκ είναι ολες οι πιστοποιημένες για το μετρο της αποσυρσης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, είμαι κ γω σε φάση να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο από φίλο κ ψάχνομαι τι να κάνω το παλιό μου αυτοκίνητο που το κυκλοφορώ αυτή τη στιγμή. Ήθελα να σε ρωτήσω d_gkal επειδή έκανες πρόσφατα την έρευνα, θα μπορούσες να με ενημέρωσεις ποια εταιρεία απόσυρσης σε εξυπηρέτησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είμαι κ γω σε φάση να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο από φίλο κ ψάχνομαι τι να κάνω το παλιό μου αυτοκίνητο που το κυκλοφορώ αυτή τη στιγμή. Ήθελα να σε ρωτήσω d_gkal επειδή έκανες πρόσφατα την έρευνα, θα μπορούσες να με ενημέρωσεις ποια εταιρεία απόσυρσης σε εξυπηρέτησε?

Εγώ απέσυρα το αγροτικό pick up μου στην autogreen 

 

http://autogreenrecycling.gr/index.php/contact/

 

Όλα οκ !!!

 

 

Όλες οι εταιρίες ανακύκλωσης http://www.edoe.gr/welcome.aspx?NewPage=4313

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Με συμφερει να παω αμαξι σε αποσυρση μεχρι τελος του χρονου, ωστε να μη χρειαστω να βγαλω τελη κυκλοφοριας κανουρια;

 

Ποσο λετε να παρουν για ενα a-class 140 του 99;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξερετε τι εχει υπογραφει τελικα σχετικα με την αποσυρση αυτοκινητων; Μεχρι τελους του χρονου μπορουμε;

Σε έκθεση της hyundai που πήγα πριν 1 μήνα μου παν ότι περιμένουν το μέτρο της απόσυρσης να τελειώσει φέτος . Ετσι ακούγεται . Δεν μου παν κάτι στο σίγουρο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...