Προς το περιεχόμενο

[ακουστικα] sony ericsson mh1 white 8.5ευρω @eshop


aklostr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλος ηχος ο οποιος με την πάροδο του χρόνου στρώνει αρκετά. Εμένα πάντως απο χθές το ενα ακουστικό (δεξί) ακούγετε στο 75% περίπου του αριστερού , ίσως είναι υγρασία που λένε και να φύγει. Το φύσηξα αρκετές φορές αλλα το πρόβλημα παραμένει.

κάνε μια τρυπούλα με μια καρφίτσα και θα είσαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όποιος θέλει τα μαύρα, ξανά στο eshop.

 

8.10 για 7 ημερες.. εχω ακομα ενα ζευγαρι ασπρα να περιμενει στο eshop.. λεω να το ακυρωσω για να παρω τα μαυρα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8.10 για 7 ημερες.. εχω ακομα ενα ζευγαρι ασπρα να περιμενει στο eshop.. λεω να το ακυρωσω για να παρω τα μαυρα.. 

πάρε τα άσπρα στα 3 σετ που πήρα τα 2 μαύρα μου έβγαλαν πρόβλημα ενώ τα άσπρα όχι !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε τα άσπρα στα 3 σετ που πήρα τα 2 μαύρα μου έβγαλαν πρόβλημα ενώ τα άσπρα όχι !!!!

Έχω άσπρα εδώ και μέρες, έλεγα φια δεύτερα να τα πάρω ασορτί με το κινητό..

 

Μόνο εγώ και η παρέα μου πηραμε 12 ζεύγη.. Τρελό στοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά, επειδή με τόση κουβέντα έχω μπερδευτει, για να παίξουν στα περισσότερα συγχρονα κινητα (πχ σε Νέξους) θέλουν το ανταπτοράκι, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι στοκ....επιστροφες ειναι,και βρισκουν και τα πουλαν.............

ειναι stock απο ΑΛΛΗ εταιρια οχι το eshop φυσικα εχουν παραγγειλει 3 φορες σε 1 χρονο χιλιαδες κοματια. Επειδη το ξερω στο λεω. Ειναι απο τα ποιο vfm προιοντα στον κοσμο αυτη τη στιγμη με τεραστια κοινοτητα recable-moding ... στο εξωτερικο κυριως. Ειπαμε...εως 100ευρω ειναι ΟΤΙ ποιο κορυφαιο μπορεις να παρεις.

Ναι ειναι αβολα Ναι ειναι πολυ βαρια Ναι χρειαζονται ανταπτορα και ναι αξιζουν μονο αν εχεις καλη πηγη ...

Πρεπει να παιξεις με τα Tips και με το βαθος τοποθετησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα ρημάδια δεν λένε να κάτσουν στο αυτί με καμία παναγία. Και εγώ ως επί το πλείστον τα χρησιμοποιώ στο ποδήλατο αλλά κάθονται. Τι πάνω από το αυτί, τι κάτω από το αυτί πάλι βγαίνουν. Επίσης για να ακούγονται καλά και δυνατά πρέπει να μπουν πολύυυυ μέσα στο αυτί. Κάτι που για πολλούς είναι ενοχλητικό και ανθυγιεινό.

 

Βέβαια σε τέτοια τιμή τσιμπάς ένα κ δοκιμάζεις όπως και έκανα παλιότερα. Να τονίζω ότι κατά 80% θα χρειαστείτε και αντάπτορα για να παίξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε όλες τις σιλικόνες και σίγουρα κάποια θα σου κάτσει καλά και δε θα πέφτουν.

Εγώ φοράω το ένα κανονικά (αυτό με το χειριστήριο το οποίο θα ήθελα να ήταν λίιιγο πιο κάτω) και το άλλο με το καλώδιο πίσω από το αυτί, έτσι ούτε στο ποδήλατο αλλά ούτε στο τρέξιμο δε πέφτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντέλει όντως με το μανταλάκι μια χαρά παίζουν!

το μόνο που με ενοχλεί λίγο είναι ότι κάθε φορά που ακουμπάν πάνω μου ακούγεται βόμβος όπως όταν χτυπάς πάνω σε μικρόφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...