Προς το περιεχόμενο

[ακουστικα] sony ericsson mh1 white 8.5ευρω @eshop


aklostr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό θα ήταν να μην τα περνετε με το κιλό, εγώ τα χρησιμοποιησα 2-3 μέρες και από τότε είναι στο συρτάρι, είναι πολύ άβολα, και γενικά όχι τόσο τρομερά όσο διατυμπανιζουν μερικοί

 

Αποστολή από το LT22i με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 3 ζευγαρια..

Μέχρι 60 ευρω δεν υπαρχει ακουστικο της ιδιας κατηγοριας που να συγκρινονται, και δεν το λεω μονο εγω.

Κανονικα τα ακουστικα εχουνε 30.

Οποτε για την τιμη που τα πηραμε, οχι απλα αξιζουν, αλλα πρεπει να πουμε και ευχαριστω.

 

Επισης, αφηστε τους λιγο χρονο να στρωσουνε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πάντως, έχοντας 1 χρονο τα sennheiser cx200 (10ε απο καρφουρ τοτε) κ συγκρίνοντας τα με τα ΜΗ1 (μιας κ της κοπελας μου τα cx200 τα κλέψανε στη πορεία κ αντικαταστηθηκαν προφανως απο τα ΜΗ1) μπορω να πω οτι παιζουν αρκετά κοντα κ τα δυο μοντέλα (μικρο προβάδισμα για τα sonyericcson)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δοκιμαζω σημερα στο S4 μου, εχω και Viper4Android αλλα νομιζω πως τα προτιμω stock. Εχουν αρκετα καλη ποιοτητα ηχου, σιγουρα καλυτερα απο της samsung! Αναμενω και τα ανταπτορακια απτο ebay..

 

*Δουλευουν ολα τα κουμπια volume mic κλπ με τον ανταπτορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνούσα λοιπόν το μεσημέρι έξω από ένα e-shop και πήρα ένα ζευγάρι. Παρήγγειλα και τον αντάπτορα που πρότεινε ο/η noths - μέχρι να έρθει τα χρησιμοποιώ με πατημένο κουμπί.

 

Πάρα πολύ καλή απόδοση και καμία σχέση με τη σαβούρα που είχε έρθει μαζί με το κινητό μου (huawei), καμία σχέση με ένα ζευγάρι pioneer που είχα πάρει 17 ευρώ το 2007 και καλύτερα από κάτι τουβλο-χ headsets που έτυχε να δοκιμάσω σε φιλικό σπίτι προχθές.

 

Ναι δεν είναι bose με 120 ευρώ, αλλά με 8,5 ευρώ έχεις μια χαρά ακουστική και δεν θα κλάψεις κι αν χαλάσουν/τα χάσεις.

 

Επίσης, σε κάθε λεπτό παιξίματος "ανοίγει" η απόδοσή τους,

 

Πολύ καλό deal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα γνώμη και ρύθμισα το Viper4Android.. Είναι πολύ βολικά στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον! Το μόνο αξιόλογο headset που έχω να τα συγκρίνω ειναι τα sirus 5.1 μου, ναι μεν δεν συγκρίνονται αλλά από όσα InEar έχουν περάσει από τα χέρια μου, με διαφορα ειναι τα καλύτερα. Σας συνιστώ να ψάξετε το θέμα του Viper στο xda.. Παπάδες ρυθμίσεων για όλα τα γούστα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρετε πάντως ότι αλλάζοντας τα ear tips μπορεί να δείτε μεγάλες διαφοροποιήσεις στον ήχο των ακουστικών. Το διάβαζα αυτό, αλλά δυσκολευόμουν να το πιστέψω. Μέχρι που στα mh1 μου έβαλα κάποια άλλα tips που πήρα και το μπάσο τους μειώθηκε δραματικά. Το λέω αυτό επειδή κάποιοι σε ξένα φόρουμ διαμαρτύρονταν για πολύ μπάσο τους σαν ένα πιθανό μειονέκτημα. Βέβαια εμένα μου αρέσει το πολύ μπάσο και προτιμώ τα στοκ. Αλλά για κάποιους που τους ενοχλεί, μια αλλαγή tips μπορεί να δώσει λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...