Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S5. Έσπασε το ρεκόρ πωλήσεων του S4 την 1η ημέρα κυκλοφορίας του


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοσο hating.. Τα 3/4 αν δεν είχατε iphone 5 ή HTC θα το είχατε ηδη αγοράσει. Εχω s4 και συμφωνω δεν με τρελανε τοσο το 5 για αγορά αλλα δεν θα το κράξω κιόλας. Κατανοώ σε τι ειναι καλύτερο και δεν περιμενω καθε χρονο να βγαινει με 200 καινοτομίες! αν ειναι δυνατόν. Σταματήστε να κλαίτε στα φόρουμ, δεν σας ανάγκασε κανείς να το πάρετε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σας τα έλεγα στο άλλο νήμα. ακριβώς 1 εβδομάδα άντε το πολύ κανένα μήνα μέχρι να βγουν τα τρωκτικοάρθρα για ρεκόρ πωλήσεων και άλλα τέτοια γραφικά που αναπαράγουν κάθε τόσο μέσα του εξωτερικού. μετά από 3 μήνες περιμένουμε άρθρα του τύπου 45.000.000 πωλήσεις για το s5 μόλις 3 μήνες από την κυκλοφορία του.

 

Τι ειδηση περιμενες να διαβασεις παιδι μου σε τεχνολογικο φορουμ;

Ποσο εχει παει το μαρουλι;

 

Τοσο hating.. Τα 3/4 αν δεν είχατε iphone 5 ή HTC θα το είχατε ηδη αγοράσει. Εχω s4 και συμφωνω δεν με τρελανε τοσο το 5 για αγορά αλλα δεν θα το κράξω κιόλας. Κατανοώ σε τι ειναι καλύτερο και δεν περιμενω καθε χρονο να βγαινει με 200 καινοτομίες! αν ειναι δυνατόν. Σταματήστε να κλαίτε στα φόρουμ, δεν σας ανάγκασε κανείς να το πάρετε.

 

Αν δεν ειχαμε HTC ή iphone θα το ειχαμε αγορασει;;;;

 

3 εταιριες υπαρχουν φιλος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σας φαίνεται περίεργο να κάνουν ουρές; Σε κάθε περίπτωση αυτοί που περιμένουν για day one είναι μόνον οι γκατζετάκηδες....

 

Τώρα αν μένεις στο παρίσι και πληρώνεις 1000 ευρώ/μηνα για μια τρύπα γκαρζονιέρα, τα 699 ευρώ δεν σου φαίνονται και τόσα πολλά.... Αν το παίρνεις με συμβόλαιο π.χ. στα 100 ευρώ τότε δεν το συζητάμε καν....

 

Μην συγκρίνετε τη γαλλία και την ολλανδία με την ελλάδα των 400 ευρώ. Αν αναλογικά το S5 και κάθε S5 κόστιζε τα μισά του βασικού μισθού τότε οι μισοί από εδώ θα το είχαμε αγοράσει ήδη!!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τα πράγματα είναι πολύ απλά. Δεν είναι όλες οι χώρες μισθολογικά σαν την Ελλάδα. Όταν παίρνεις 2000 € + μισθό μπορείς για πλάκα να παίρνεις την TOP καινούργια συσκευή κάθε χρόνο. Πόσο μάλλον αν είσαι gadgetάκιας και η πλειοψηφία των εξόδων σου πηγαίνει σε τεχνολογικά είδη. Ακόμα και με 1000 € μισθό και πληρωμένη στέγη (η πλειονότητα των Ελλήνων έχει δικό της σπίτι) μιά χαρά μπορείς να αγοράζεις κάθε χρόνο το TOP κινητό. (όταν λέω TOP εννοώ το ακριβότερο, όχι το καλύτερο, προς αποφυγήν παρεξηγήσεων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά απλά ένα spec bump του s4 είναι... δεν αξίζει η αναβάθμιση από s3/s4 σε s5.

 

Από την άλλη, το Sony Z2 αξίζει και με το παραπάνω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπε....

 

Αυτό με τις ουρές ποτέ δεν το κατάλαβα ρε πστ μου.

Πόσο κατεστραμμένος και αργόσχολος πρέπει να είσαι για να περιμένεις σε ουρά για ενα γ@μωκινητό...?

 

Οίκτος για την κατάντια του κόσμου μας. 

Για να δίνεις 700 για νεο κινητό, που τα χεις ξαναδώσει και πριν ένα χρόνο για ς4, μάλλον φραγκάτος αργόσχολος θα έλεγα....Πάντως συμφωνώ απολύτως με το πνεύμα...πρέπει να σαι τελείως πυροβολημένος....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας τα έλεγα στο άλλο νήμα. ακριβώς 1 εβδομάδα άντε το πολύ κανένα μήνα μέχρι να βγουν τα τρωκτικοάρθρα για ρεκόρ πωλήσεων και άλλα τέτοια γραφικά που αναπαράγουν κάθε τόσο μέσα του εξωτερικού. μετά από 3 μήνες περιμένουμε άρθρα του τύπου 45.000.000 πωλήσεις για το s5 μόλις 3 μήνες από την κυκλοφορία του.

κλασικα το πολυ σε μια βδομαδα βγαινουν και λενε 5.000.000.000 πωλησεις σε 1 μερα.χαχαχα γραφικο και τραγικο μαζι!! πες τα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σας φαίνεται περίεργο να κάνουν ουρές; Σε κάθε περίπτωση αυτοί που περιμένουν για day one είναι μόνον οι γκατζετάκηδες....

 

Τώρα αν μένεις στο παρίσι και πληρώνεις 1000 ευρώ/μηνα για μια τρύπα γκαρζονιέρα, τα 699 ευρώ δεν σου φαίνονται και τόσα πολλά.... Αν το παίρνεις με συμβόλαιο π.χ. στα 100 ευρώ τότε δεν το συζητάμε καν....

 

Μην συγκρίνετε τη γαλλία και την ολλανδία με την ελλάδα των 400 ευρώ. Αν αναλογικά το S5 και κάθε S5 κόστιζε τα μισά του βασικού μισθού τότε οι μισοί από εδώ θα το είχαμε αγοράσει ήδη!!! :)

προτιμω να τα φαω σε δρακουλινια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά απλά ένα spec bump του s4 είναι... δεν αξίζει η αναβάθμιση από s3/s4 σε s5.

 

 

 

Από την άλλη, το Sony Z2 αξίζει και με το παραπάνω!!!

 

Κανενα φετινο κινητο high end δεν δικαιολογει την 700αρα οταν στη μιση τιμη βρισκεις nexus5, galaxy s4, lg g2,z1, htc one και oppo 7.

 

Για να δίνεις 700 για νεο κινητό, που τα χεις ξαναδώσει και πριν ένα χρόνο για ς4, μάλλον φραγκάτος αργόσχολος θα έλεγα....Πάντως συμφωνώ απολύτως με το πνεύμα...πρέπει να σαι τελείως πυροβολημένος....</p></blockquote>Δηλαδή καποιος που καπνιζει 2-3 πακετα τσιγαρα την ημερα τι ειναι;

 

Πολυ hating για τεχνολογικο φορουμ...

 

Μου φαινεται οτι πολλοι εχετε ξεχασει την ελλαδα προ μνημονιου με τα galaxy s2 , iphone ,τους μισθους των 700 ευρω και τα f2g ....

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν δεν ειχαμε HTC ή iphone θα το ειχαμε αγορασει;;;;

 

3 εταιριες υπαρχουν φιλος;

100 υπαρχουν αλλα μιλαμε για high-end συσκευες, παραδειγματα εφερα. Παντου νομιζετε σκουπιδοΕλλαδα ειναι. Να πω οτι υπαρχει κατι χιλιομετρα καλυτερο απτο s5, ενταξει. Ολα δειχνουν πως παλι στο top3 **ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ** θα ειναι οπως και να το κανουμε. Ξενερα η τιμη ολων των συσκευων αλλα αυτη ειναι τελος. Δεν θες, δεν παιρνεις. Θες να κραξεις την τιμη οκ. Θες να κραξεις τα χαρακτηριστικα, ε θα γελαει ο κοσμος! Και μονο το minilag να αλλαζε απτο s4-s5 θα ηταν ρεαλιστικα καλη αναβαθμιση, για καποιον που τωρα θα παρει συσκευη. Μαλλον προβατα ειναι αυτοι που περιμενουν καθε χρονο smartphone σε συνεργασια με την NASA απτη Samsung :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να παιζει και ρολο το γεγονος οτι πολλοι ειχαν κανει 2ετες συμβολαιο με το S3, "πηδηξαν" το S4 (γιαυτο ισως και δεν εκανε ικανοποιητικες πωλησεις) και τωρα που περασε η 2ετια, πηγαν να παρουν το S5 με 200 ευρω και 2ετες συμβολαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε πουστη μου να μην εχει η Gallardo 50€ να παρω και εγω μια; Γιατι να μην εχει η Multistrada 15€ για να παρω και εγω μερικες; Γιατι να μην εχει το iphone 6 5€; 

 

Μια ζωη η γκρινια των φτωχων. Οτι μπορει ο καθενας. Αποδεχτειτε το και προχωρατε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε πουστη μου να μην εχει η Gallardo 50€ να παρω και εγω μια; Γιατι να μην εχει η Multistrada 15€ για να παρω και εγω μερικες; Γιατι να μην εχει το iphone 6 5€; 

 

Μια ζωη η γκρινια των φτωχων. Οτι μπορει ο καθενας. Αποδεχτειτε το και προχωρατε.

ειδικά η gallardo ειναι προιον για τις μαζες, οποτε ορθως μπαινει στην ιδια προταση μ ενα κινητο τηλεφωνο.

Εγω δεν αποδέχομαι τιποτα ελπιζω να μη μείνω στασιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...