Προς το περιεχόμενο

Κοινωνικό Μέρισμα- Τι ισχύει και τι οχι


aris1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καπου 15 ιουνιου εγω

lol!!!εμεις την καναμε 29 απριλιου και ακομα λεει Θα ειδοποιηθείτε μετά το τέλος της υποβολής των δηλώσεων Φ.Ε. 2014...wtf?

Μετα απο κατω σιγουρα δεν γραφει προς πληρωμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα μου γραφει προς πληρωμη,αντε να δουμε τι θα δουμε

 

Λογικα αυριο ή Δευτερα θα δεις τα χρηματα στο λογαριασμο σου.

 

lol!!!εμεις την καναμε 29 απριλιου και ακομα λεει Θα ειδοποιηθείτε μετά το τέλος της υποβολής των δηλώσεων Φ.Ε. 2014...wtf?

 

Αυτο σημαινει οτι με τη δηλωση του '13 δεν μπορουσαν να εχουν ικανοποιητικα στοιχεια για να στο δωσουν, οποτε θελουν να δουν και τη δηλωση του '14. Ενω οι αλλοι, αν και εκαναν πιο αργα την αιτηση, πληρουν τα κριτηρια απο τις παλιες δηλωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε ρε παιδια,μπραβο!χαρηκα τωρα!!να δουμε εμεις ποτε θα τα παρουμε....

 

μην χαιρεσε και πολυ γιατι εμενα η χαρα μου βγηκε ξυνη, οπως τα πηρα θα τα δωσω σε φορους  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα προς πληρωμη λεει πλεον, ομως τσεκαρα πριν τον λογαριασμο και δεν εχουν μπει ακομα. 

Μια ερωτηση να κανω, στο PDF της αιτησης που λεει και το ''Προς πληρωμη'', εκει που λεει αριθμος λογαριασμο, το IBAN σας πως ξεκιναει? Εγω ειχα βαλει κανονικα GR1234......ενω μεσα στην αιτηση το εχει περασμενο ΓΡ1234...!!Βασικα το GR δεν το ειχα γραψει καν, γιατι το ειχε απο μονο του. Αλλα μεσα το εχει περασμενο ΓΡ1234....

7d35d39da40a7b223708cbe34fe3083b.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε παδια κριμα..αμα το σκεφτειτε ομως κατι ειναι κ αυτο αλλιως πως θα τα πληρωνατε? 

 

ετσι ειναι χειροτερα γιατι πηρες την χαρα και μετα ξενερωσες ενω αν ακουγες μονο το κακο θα ηταν στεναχωρο αλλα τουλαχιστον δεν θα εκανες ονειρα τι θα γινουν τα λεφτα που θα παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...