Προς το περιεχόμενο

πωλητής καρτών τηλεφωνίας στο δρόμο?εργασία


madagaskari

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Black windows θα το σκεφτω να γινω πακιστανος για να με προσλαβουν οι εταιριες promotion.

 

Για Delivery δεν εχω διπλωμα,ναι με τους δικους μενω στην πολη μου σπουδαζω,απλα χρειαζομαι να βρω καμια δουλεια part time και μαυρα να τα περνω δεν εχω προβλημα γιατι απο τους γονεις μου περνω ψυχουλα και δεν ειμαι καθολου οικονομικα ανετος.

προσωπικα αν βγαζω απο 150-300/μηνα θα'μαι ευχαριστημενος αυτην την περιοδο

 

Ρώτησα για πόλη για να δω αν είσαι σε τουριστική περιοχή ή κοντά σε τέτοια που αυτή την περίοδο ανοίγουν πάρα πολλές θέσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρώτησα για πόλη για να δω αν είσαι σε τουριστική περιοχή ή κοντά σε τέτοια που αυτή την περίοδο ανοίγουν πάρα πολλές θέσεις...

Ναι ειμαι σε τουριστικη περιοχη,απλα πιο πολυ για φθηνόπορο χειμωνα ενδιαφερομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα τα 20 ηταν στανταρ αλλα σου λεω ημουν ο μοναδικος και μετα παλι βυζια προσλαβαν αλλα και να σου πω την αληθεια και εμας του αντρες τα θελει ο κωλος μας αφού είχα κάνει το πείραμα να πάμε στα ίδια άτομα εγώ και η κοπέλα και παρότι μιλούσα καλύτερα η άλλη κοπέλα είχε κατι αχόρταγες βυζάρες !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα και να σου πω την αληθεια και εμας του αντρες τα θελει ο κωλος μας αφού είχα κάνει το πείραμα να πάμε στα ίδια άτομα εγώ και η κοπέλα και παρότι μιλούσα καλύτερα η άλλη κοπέλα είχε κατι αχόρταγες βυζάρες !

θυμίζεις λίγο Πολύδωρα είναι η αλήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Black windows θα το σκεφτω να γινω πακιστανος για να με προσλαβουν οι εταιριες promotion.

 

Για Delivery δεν εχω διπλωμα,ναι με τους δικους μενω στην πολη μου σπουδαζω,απλα χρειαζομαι να βρω καμια δουλεια part time και μαυρα να τα περνω δεν εχω προβλημα γιατι απο τους γονεις μου περνω ψυχουλα και δεν ειμαι καθολου οικονομικα ανετος.

προσωπικα αν βγαζω απο 150-300/μηνα θα'μαι ευχαριστημενος αυτην την περιοδο

Στο B2B προσλαμβάνουν και άντρες ( π.χ. να προωθείς αυτά τα μηχανήματα για paysafe σε καταστήματα-περίπτερα ή ακόμα και πακέτα SIM που μπορεί να μην έχουν προς διάθεση κάποια περίπτερα κ.λ.π. ), το B2C άστο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο B2B προσλαμβάνουν και άντρες ( π.χ. να προωθείς αυτά τα μηχανήματα για paysafe σε καταστήματα-περίπτερα ή ακόμα και πακέτα SIM που μπορεί να μην έχουν προς διάθεση κάποια περίπτερα κ.λ.π. ), το B2C άστο...

 b2b? περισσοτερεςπληροφοριες αν μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 b2b? περισσοτερεςπληροφοριες αν μπορεις

Business to business. Όταν μια επιχείρηση πουλάει σε άλλη επιχείρηση, αυτά που λέει στα παραδείγματα.. B2C είναι το business to consumer, αυτό που θέλεις να κάνεις, αμέσως στον καταναλωτή δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Μεσω γνωστου μου ειπαν οτι ισως χρειαστουν σε εταιρία κινητής πωλητές για να δίνουν νούμερα στον κόσμο. Πιστεύετε μπορεί ένας άντρας να γίνει πωλητής σε τέτοιο πόστο; Συνήθως σπάνια βλέπεις, γιατί παίρνουν κοπέλες. Αλλιώς είναι να δώσεις μια κάρτα σαν κοπέλα που θα το κανεις πιο εύκολα,παρά σαν άντρας. Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως κάρτες σιμ στο μετρό δε βλέπω να υπάρχει αυτό που λέτε μόνο γκομενάρες... ότι να ναι βλέπεις... άντρες, γυναίκες, μικρούς μεγάλους....

 

Οι γκομενάρες είναι σε προωθήσεις άλλου τύπου πχ τσιγάρα σε κάποιο νυχτερινό μαγαζί κλπ...

 

Αυτοί που κάθονται απλά στην έξοδο του μετρό και φωνάζουν " Πάρε κόσμε δωρεάν νουμεράκι Βόνταφον" δεν νομίζω ότι έχω δει ποτέ κάποια πολύ ωραία και επίσης τα ρούχα που φοράνε είναι τέρμα αντί-ερωτικά σε σχέση με τις προωθήτριες τσιγάρων πχ που ανέφερα και που είναι με κάτι κολλητά μαύρα μίνι φορέματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αυτό που λες είναι promotion/sales..ε σε αυτό ζητάνε κατά 99% γυναίκες..γιατί ότι sales skils και να χεις εσυ...σαν τα βυζιά δεν έχει! :D

 

Ρε αδερφέ άνοιξε μια εφημερίδα με αγγελίες και θα δεις..από τις 10 αγγελίες..οι 5 είναι κοπέλα ζητείτε...οι άλλες 3 είναι εμφανίσιμη κοπέλα ζητείτε..και 2 που μένουν είναι ανεξαρτήτως φύλου και συνήθως είναι δουλείες για delivery/ψηστης/αποθηκαριος/πυραμιδάκιας. Με όσους γνωστούς μου μιλάω κάθε φορά από Ελλάδα που είναι άνεργοι τα ίδια μου λένε κάθε φορά..ότι "Για να βρούμε δουλειά πρέπει να κόψουμε τα αρχίδια μας".

-Τι δουλειά κάνεις;

 

-Πυραμιδάκιας ρε ψηλέ!

 

ή

 

-Γεια σας παίρνω να ρωτήσω σχετικά με την αγγελία που ζητείται υπάλληλος με υψηλές αποδοχές χωρίς προϋπηρεσία, περι τίνος πρόκειται;

 

-Τίποτα το δύσκολο τον πυραμιδάκια θα κάνεις.

 

-Α κομπλέ τότε μέσα.

 

χ0χα0χα0χ0α0χα0χ0α0χα ακόμη γελάω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως κάρτες σιμ στο μετρό δε βλέπω να υπάρχει αυτό που λέτε μόνο γκομενάρες... ότι να ναι βλέπεις... άντρες, γυναίκες, μικρούς μεγάλους....

 

Οι γκομενάρες είναι σε προωθήσεις άλλου τύπου πχ τσιγάρα σε κάποιο νυχτερινό μαγαζί κλπ...

 

Αυτοί που κάθονται απλά στην έξοδο του μετρό και φωνάζουν " Πάρε κόσμε δωρεάν νουμεράκι Βόνταφον" δεν νομίζω ότι έχω δει ποτέ κάποια πολύ ωραία και επίσης τα ρούχα που φοράνε είναι τέρμα αντί-ερωτικά σε σχέση με τις προωθήτριες τσιγάρων πχ που ανέφερα και που είναι με κάτι κολλητά μαύρα μίνι φορέματα...

Ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δουλειά αυτή είναι αίσχος. Πήγα μια φορά δοκιμαστικά και προφανώς δεν με πήραν. Ένιωθα απαίσια μέσα στην ομόνοια, σταθμό Λαρίσης να περνάει καθε @@ς κτλ. Τα λεφτά πάει να κάτι ""βασικο" και από εκεί κ πέρα τι νούμερα κάνεις αλλά αν δεν κάνεις νούμερα γενικά έφυγες. Ανάλογα την εταιρία (προμοσιον) τα ρυθμίζουν  πχ 15 20 τη μέρα  ως στόχο. Οι κόσμοτε κτλ δεν  είναι πουθενά προφανώς..μεσάζοντες υπάρχουν.

Εγώ προσωπικά πως την πάλεψα από τα 18; Μια γραμματεία σε φροντιστήριο μια voucher κάποιες ώρες φυλλάδια  (και εκεί θες χάπια ) και τα 2 τελευταία χρόνια φροντιστήριο και ιδιαίτερα. Από τα φυλλάδια που με έβριζαν στο κύριε...τρελή ικανοποίηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...