Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 10/12/16


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτος που το οργανωσε *ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ* ητανε ο Gi0 ή αλλιως ο διαχειριστης του insomnia..δεν ειμαι συνωμοσιολογος αλλα ας σκεφτει κανεις το ενδεχομενο(υποθετικα μιλοντας παντα ετσι,δεν κατηγορω κανεναν απλα να προσπαθω να σας υποδειξω εναν διαφορετικο τροπο σκεψης του "ολα καλα αλανια του internet ειμαστε")οτι το εκανε για να ερθετε ο ενας πιο κοντα στον αλλον οποτε αμα καποιος ητανε διστακτικος με την συγκεκριμενη ιστοσελιδα,με αυτη την αφορμη της συναντησης να το δει αλλιως(δηλαδη αντι για φορουμ που λες κατι και συζητας πανω σε αυτο το θεμα,σε φορουμ κοινωνικης δικτυωσης κατι που δεν ειναι)οποτε να προσελκυσει τον ιδιο το χρηστη να πει και αλλους γνωστους του -απο κοντα ομως- να τους προσκαλεσει δηλαδη αυξανοντας ετσι ολοενα και περισσοτερο την δημοτικοτητα της ιστοσελιδας!

χαχαχαχααχ, τελικά ο @Gi0 φταίει για όλα...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο το να εισαι φιλοξενος και εξωστρεφης αλλα ιντερνετ ειναι...ποτε δε ξερεις σε ποιες αλλες ιστοσελιδες μπαινει ο φαινομενικα φιλικος χρηστης που συνομιλας και ανταλλαζεις τις σκεψεις σου διαδικτυακα...και στην αμερικη το catfishing στις αρχες του 2000 οδηγησε μια απλη "συναντηση" σε βιασμο,απαγωγη,ξυλοδαρμο,πωληση νεφρου,ολα τα κακα του κοσμου...και εξαλλου το να βρισκεστε καθε βδομαδα δεν εχει νοημα,μια φορα το χρονο ενταξει θα εχετε τοσα να πειτε που συνεβησαν σε αυτο το διαστημα...αλλα ετσι ειναι βασιζονται σε αυτο καποιοι.....αυτος που το οργανωσε *ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ* ητανε ο Gi0 ή αλλιως ο διαχειριστης του insomnia..δεν ειμαι συνωμοσιολογος αλλα ας σκεφτει κανεις το ενδεχομενο(υποθετικα μιλοντας παντα ετσι,δεν κατηγορω κανεναν απλα να προσπαθω να σας υποδειξω εναν διαφορετικο τροπο σκεψης του "ολα καλα αλανια του internet ειμαστε")οτι το εκανε για να ερθετε ο ενας πιο κοντα στον αλλον οποτε αμα καποιος ητανε διστακτικος με την συγκεκριμενη ιστοσελιδα,με αυτη την αφορμη της συναντησης να το δει αλλιως(δηλαδη αντι για φορουμ που λες κατι και συζητας πανω σε αυτο το θεμα,σε φορουμ κοινωνικης δικτυωσης κατι που δεν ειναι)οποτε να προσελκυσει τον ιδιο το χρηστη να πει και αλλους γνωστους του -απο κοντα ομως- να τους προσκαλεσει δηλαδη αυξανοντας ετσι ολοενα και περισσοτερο την δημοτικοτητα της ιστοσελιδας!

Μην ανησυχείς, οι συναντήσεις μας γίνονται σε ανοιχτό δημόσιο χώρο μεσημβρινές - απογευματινές ώρες 

είσαι συνωμοσιολάγνικο τρολ ε; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κοιτα, η αληθεια ειναι πως ο Gi0 ειναι λιγο απειλητικος μεχρι να τον γνωρισεις, αλλα επειτα τον συνηθιζεις. Παντως ATD.95 στην Αθηνα παιζει σεχτα φαση, εκει να δεις τι γινεται.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, η αληθεια ειναι πως ο Gi0 ειναι λιγο απειλητικος μεχρι να τον γνωρισεις, αλλα επειτα τον συνηθιζεις. Παντως ATD.95 στην Αθηνα παιζει σεχτα φαση, εκει να δεις τι γινεται.

βρε βρε καλός τη λέρα την αθηνέζικη ..... 

 

mrw-i-open-a-textbook-to-the-exact-page-

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καπως ετσι ξεκινανε τα λεγομενα "pointless arguments"καποιος λεει την αποψη του πεταγεται ο αλλος χωρις να τη σεβεται και τη χλευαζει(αντι να μπει εστω στο κοπο να σκεφτει 'μηπως εχει δικιο μηπως ειμαι επιπολαιος') και στο τελος βγαινεις και το θυμα...και το οτι δεν κατεληξε σε κακο ητανε για τους ιδιους λογους,κανεις διαχειριστης δε θα ηθελε να σπιλωθει το ονομα του βιαζοντας τους καλεσμενους!!! Μη ξεχναμε..τα ads στην ιστοσελιδα δεν ειναι τζαμπα,σου δινουνε ενα μερτικο...μη ξεχναμε τα reviews που μας φερνουνε λεφτα επειδη προωθουνε τα προϊοντα των εκαστοτε εταιριων...ολα αυτα τζαμπα δεν ειναι! αλλα οκευ διαφωνηστε πεστε ολοι πανω μου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

βρε βρε καλός τη λέρα την αθηνέζικη ..... 

 

mrw-i-open-a-textbook-to-the-exact-page-

 

Κρυβε λογια σου λεω! Ειπαμε, εσυ infiltration στη Σαλονικιωτικη συναντηση εγω στην Αθηναικη. Μην απαντησεις σε αυτο το ΠΜ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρυβε λογια σου λεω! Ειπαμε, εσυ infiltration στη Σαλονικιωτικη συναντηση εγω στην Αθηναικη. Μην απαντησεις σε αυτο το ΠΜ.

Συ ετοίμασε μου κόκκινο χαλί για την Αθηνέζικη συνάντηση... ω τιτανοτεράστιε μοντερά της αθηνέζικης σέχτας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικα λουκανικα,λιγη μαυρη μπυρα guiness....ωραιο οκτομπερφεστ κανατε...και εννοειται καλο λογο θα πειτε στους φιλους σας για τη διοργανωση και ολο το concept..κατι που σιγουρα θα το λαβουνε υποψιν τους αμα ποτε θελησουνε να γινουνε μελη μιας διαδυκτιακης κοινοτητας..με αυτη τη λογικη ειναι που μετα το κλεισιμο μιας συμφωνιας κανουνε το τραπεζι ή μετα το γαμο π.χ που πανε γα φαγοποτι...σα να λενε "ελα να σφιξουμε τα χερια και να δωσουμε υποσχεση για μελλοντικο αλισβερισι και μελλοντικη αποσβεση των εξοδων μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καπως ετσι ξεκινανε τα λεγομενα "pointless arguments"καποιος λεει την αποψη του πεταγεται ο αλλος χωρις να τη σεβεται και τη χλευαζει(αντι να μπει εστω στο κοπο να σκεφτει 'μηπως εχει δικιο μηπως ειμαι επιπολαιος') και στο τελος βγαινεις και το θυμα...και το οτι δεν κατεληξε σε κακο ητανε για τους ιδιους λογους,κανεις διαχειριστης δε θα ηθελε να σπιλωθει το ονομα του βιαζοντας τους καλεσμενους!!! Μη ξεχναμε..τα ads στην ιστοσελιδα δεν ειναι τζαμπα,σου δινουνε ενα μερτικο...μη ξεχναμε τα reviews που μας φερνουνε λεφτα επειδη προωθουνε τα προϊοντα των εκαστοτε εταιριων...ολα αυτα τζαμπα δεν ειναι! αλλα οκευ διαφωνηστε πεστε ολοι πανω μου..

τι να σου πω τώρα, σε τόσες συναντήσεις πήγα του φόρουμ, ούτε με βιάσανε, ούτε με ληστέψανε, ούτε με απήγαγαν και γύρισα σπίτι με όλα μου τα όργανα. 

 

φαίνεσαι εκνευρισμένος, κεράσω μια whey? 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συ ετοίμασε μου κόκκινο χαλί για την Αθηνέζικη συνάντηση... ω τιτανοτεράστιε μοντερά της αθηνέζικης σέχτας 

Ωχ νομιζα το ειχα στειλει σε ΠΜ το προηγουμενο. Παει καρφωθηκαμε και θα χαλασει η σεχτα μας.

 

Εννοειται, κατεβα εσυ κατω και θα σου εχω μεχρι και τη φιλαρμονικη να σε προυπαντησει. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fuck yeah!

 

...ότι είναι ακίνδυνο, άτομο με τέτοιο avatar, ας πούμε...

 

...να σού πω: Πίσω αυλή έχει το σπίτι σου; Αν ναι, σκάβουμε, ή θα βρούμε τίποτα που θα μας φέρει σε eternal insomnia; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ότι είναι ακίνδυνο, άτομο με τέτοιο avatar, ας πούμε...

 

...να σού πω: Πίσω αυλή έχει το σπίτι σου; Αν ναι, σκάβουμε, ή θα βρούμε τίποτα που θα μας φέρει σε eternal insomnia; 

 

tumblr_ngxyfiDUwk1s02vreo1_400.gif

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...