Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 10/12/16


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοτε θεωρεισαι τον εαυτο του ως τυχερο που ετυχε και ητανε καλος ο οικοδεσποτης και συνετοι οι παρευρισκομενοι..λιγη περισσοτερη μπυρα και ισως σε βρισκανε στα σκουπιδια την επομενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τοτε θεωρεισαι τον εαυτο του ως τυχερο που ετυχε και ητανε καλος ο οικοδεσποτης και συνετοι οι παρευρισκομενοι..λιγη περισσοτερη μπυρα και ισως σε βρισκανε στα σκουπιδια την επομενη...

Γουστάρω φάση !! και έχω καιρό να "σκάψω" 

tumblr_nas761Mu5u1ts9p80o1_500.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε θεωρεισαι τον εαυτο του ως τυχερο που ετυχε και ητανε καλος ο οικοδεσποτης και συνετοι οι παρευρισκομενοι..λιγη περισσοτερη μπυρα και ισως σε βρισκανε στα σκουπιδια την επομενη...

 

 

tumblr_inline_n6bwq32BUc1rb5pth.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tumblr_inline_n6bwq32BUc1rb5pth.gif

 

...αφού ρίχνουν και ναρκωτικά μέσα στη μπύρα ρε, όταν πας στην τουαλέτα. Τσάμπα δημιουργούσε ο Δαλιανίδης; Τίποτα δε σε δίδαξε η έβδομη τέχνη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αφού ρίχνουν και ναρκωτικά μέσα στη μπύρα ρε, όταν πας στην τουαλέτα. Τσάμπα δημιουργούσε ο Δαλιανίδης; Τίποτα δε σε δίδαξε η έβδομη τέχνη;

 

Δεν ξερω απο greek movies καρντια μου…….  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω απο greek movies καρντια μου…….  :-D

 

...πες μου ότι δεν ξέρεις το Δαλιανίδη! Όχι, πες το μου αν τολμάς!!!

 

 

 

Η Αγία Τετράς:

 

- Δαλιανίδης

- Ευστρατιάδης

- Φουρνιστάκης

- και, φυσικά, Μεγάλος Berto.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε θεωρεισαι τον εαυτο του ως τυχερο που ετυχε και ητανε καλος ο οικοδεσποτης και συνετοι οι παρευρισκομενοι..λιγη περισσοτερη μπυρα και ισως σε βρισκανε στα σκουπιδια την επομενη...

Τώρα βγάζουν όλα νόημα!!! Γι αυτό ο Gi0 κατέβαζε τις μπύρες σαν στραγαλια, ήθελε να μας επιρεάσει όλους και να μας πετάξει στα σκουπίδια(ελπίζω τουλάχιστον ανακύκλωση). Φίλε σε ευχαριστώ που μας άνοιξες τα μάτια. Εγώ αποχωρώ από αυτό το forum όσο προλαβαίνω, παιζει να βλέπουν και IP oi moderators....αλλάζω και σπίτι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τώρα βγάζουν όλα νόημα!!! Γι αυτό ο Gi0 κατέβαζε τις μπύρες σαν στραγαλια, ήθελε να μας επιρεάσει όλους και να μας πετάξει στα σκουπίδια(ελπίζω τουλάχιστον ανακύκλωση). Φίλε σε ευχαριστώ που μας άνοιξες τα μάτια. Εγώ αποχωρώ από αυτό το forum όσο προλαβαίνω, παιζει να βλέπουν και IP oi moderators....αλλάζω και σπίτι

Δεν βαριεσαι..Υπομονη μεχρι την επομενη.

tumblr_m2bxjk8bDZ1qlu737o1_500.gif

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...