Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορω να πιστεψω οτι μια σειρα τυπου Arrow ( του οποιου ειδα την πρωτη σεζον με χιλια ζορια και ηταν απο κακη ως μετρια) χαρακτηριζεται απο τις καλυτερες που υπαρχουν αυτη την στιγμη. Ειναι δηλαδη καλυτερη απο το House of Cards? το Americans? το Mad Men?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λεω μονο απο αυτη την αποψη, αλλα γενικως με εκπλησσουν οι αποθεωτικες κριτικες εδω μεσα γνωριζοντας το γενικο επιπεδο σειρων του CW ( μετριοκακοι ηθοποιοι, γκομενιτσες για οφθαλμολουτρο, καραπροβλεψιμες ανατροπες και πλοκη).

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να πιστεψω οτι μια σειρα τυπου Arrow ( του οποιου ειδα την πρωτη σεζον με χιλια ζορια και ηταν απο κακη ως μετρια) χαρακτηριζεται απο τις καλυτερες που υπαρχουν αυτη την στιγμη. Ειναι δηλαδη καλυτερη απο το House of Cards? το Americans? το Mad Men?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτην την εχεις δει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ψιλομούφα το σκηνικό με το

face swap

ή είναι η ιδέα μου?

 

 

 

 

 

δεν ηταν face swap. του πηρε το DNA. γιαυτο και στο σπιτι το DNA δεν ταιριαξε με του wells. ουσιαστικα ειναι σαν να πηγε η ψυχη του thawne στο σωμα του wells . ετσι το καταλαβαινω εγω γιατι πηρε και ολη του την επιστημονικη γνωση για να κατασκευασει οτι θα κατασκευαζε αυτος το 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

επισης ενα νομιζω προβλημα που παρατηρησα της σειρας οταν ο thawne χανει τελειως τις δυναμεις του η φωνη που ακουγεται και μιλαει πριν βγαλει τη μασκα προκυπτει απο την ταλαντωση των φωνητικων του χορδων οπως εκανε και ο barry. αυτο ομως δε μπορει να γινει αφου εχασε πληρως τις δυναμεις του. κανονικα θα επρεπε να ακουστει η κανονικη του φωνη οταν μιλαει στην gideon

 

https://youtu.be/c63WBriL8s8

 

 

oπως επισης οτι παλλεται το κεφαλι του πολυ γρηγορα για να μη ξεχωριζει το προσωπο του ενω δεν εχει δυναμεις :P

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη μου φανηκε καλουτσικη σειρα με τασεις προς το μετριο, τωρα στα τελευταια εχει ανεβει παρα πολυ. Γενικα το vilain of the week δεν μου αρεσει στις σειρες, τωρα που εχει ξεφυγει κατα ενα κομματι απο αυτο και ξεδιπλωνει την κεντρικη ιστορια περιμενω καθε εβδομαδα το νεο επεισόδιο ενω πριν το ειχα στο φτυσιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...