Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο περυσι έχει χαλασει. Θα πάρει ακομα ενα δυο επεισόδια παράταση και μετα αν δεν βελτιωθεί το βλεπω για κατάργηση εκ μέρους μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ ότι είδα, το επόμενο επεισόδιο πρέπει να είναι κ αυτό σαπίλα.. Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος όμως.. Κάτι πήρε το μάτι μου :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα παρατηστε το μωρε, κι εγω τα εχω τα επεισοδια στην ακρη (τα 2 πρωτα),
αλλα με οσα διαβαζω, ημουνα που ημουνα ξενερωμενος, δεν με βλεπω να τα βλεπω,

θα σταματησω μαλιστα και την συγκομιδη σιγα-σιγα,

εχει/εχω τοσα πραγματα να δειτε/δω, γιατι να δουμε μια μπουρδα που την βαρεθηκαμε και

δεν μας αρεσει πια; μαζοχες δεν ειμαστε θελω να πιστευω,

γεια σου φλασακο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα παρατηστε το μωρε, κι εγω τα εχω τα επεισοδια στην ακρη (τα 2 πρωτα),

αλλα με οσα διαβαζω, ημουνα που ημουνα ξενερωμενος, δεν με βλεπω να τα βλεπω,

θα σταματησω μαλιστα και την συγκομιδη σιγα-σιγα,

εχει/εχω τοσα πραγματα να δειτε/δω, γιατι να δουμε μια μπουρδα που την βαρεθηκαμε και

δεν μας αρεσει πια; μαζοχες δεν ειμαστε θελω να πιστευω,

γεια σου φλασακο :D

 

Οχι ρε φίλε.Είμαστε από τους πιο παλιούς fans της σειράς.

Και σιγά τι άλλο έχει να δεις.

Αντε ένα star trek και ένα designated survivor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εγω καινουργιος ειμαι; :P

απ την day1 το επεισοδιο της εβδομαδας την ιδια μερα, ξημερωματα αμερικα, βραδυ εδω,

αλλα ετσι που κατηντησε τι να δω μωρε; δεν το αντεχω αλλο πραγματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φταιει το δικτυο σ αυτες τις περιπτωσεις.. Σειρα υπερ ηρωων την κανουν οικογενειακες ιστοριες

Αφου το ειχε παραπονο η Iris που ο barry την παρατησε για να παει στο speedforce και δεν την σκεφτηκε την γυναικα του...

Το οτι αν δεν πηγαινε,θα καταστρεφοταν ολη η πολη δεν πειραζει λεπτομερειες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά θα γίνει καλύτερη μόνο αν τα τινάξει η αρις, απορώ γιατί την κρατάνε μέσα; Άχρηστος ρόλος, άσχημη και ατάλαντη αυτή,ε πρέπει να τα "έχει" καλά με τους producers του cw δεν εξηγείται αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η Iris εχει γινει ακομα πιο σπαστικια και απο την felicity.Παρολο που βλεπω ενα ενδιαφερον στον βασικο villain της σεζον,τα μεχρι τωρα επεισοδια ειναι απογοητευτικα κατα την αποψη μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθεί το δρόμο που χάραξε η τρίτη σεζόν του Arrow.Βασικά,ψέματα.Μεχρι τώρα τα επεισόδια έχουν ακόμη λιγότερο ενδιαφέρον από εκείνα της τρίτης σεζόν του Arrow.Πάρα πολύ κακό γράψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθεί το δρόμο που χάραξε η τρίτη σεζόν του Arrow.Βασικά,ψέματα.Μεχρι τώρα τα επεισόδια έχουν ακόμη λιγότερο ενδιαφέρον από εκείνα της τρίτης σεζόν του Arrow.Πάρα πολύ κακό γράψιμο.

Και τα δύο κονταροχτυπιούνται για το ποιο είναι το χειρότερο :)

 

Προσωπική υποκειμενική άποψη εννοείται, αλλά προτιμώ την τρίτη σεζόν του arrow από αυτό που γίνεται στο flash. Το γράψιμο ήταν όντως χάλια στο Arrow και υπήρχε ασυνέπεια σε μεγάλο βαθμό με τη μία φορά ο Oliver να σπάει στο ξύλο 15 άτομα και την άλλη φορά να τρώει ξύλο από έναν απλό τύπο σαν εμένα, επειδή απλά έτσι βόλευε το σενάριο αλλά τουλάχιστον έβλεπες μια κάποια δράση.

 

Το Flash, αντί για σειρά φαντασίας και δράσης, ομοιάζει Καλημέρα Ζωή, Ατίθασα νιάτα, κτλ όπου περιμένουμε όλη την ώρα να ρίξει ο Μπράντον την Κέλλυ και αφού είδαμε και αποείδαμε και την έριξε, μετά η πλοκή έγινε πώς δεν θα την χάσει από τον κακό. Ο Μπάρρυ όλη την ώρα είναι "μου φάγαν το μπιφτέκι μουυυυυυ" και κλαίγεται. Το μόνο καλό της σειράς ήταν ο χαρακτήρας των Harrison Wells (και λίγο το γλυκό πρόσωπο της Καίτλυν).

 

Εγώ δεν τα παράτησα για τον μόνο λόγο ότι έριξα τις προσδοκίες μου στο πάτωμα και δεν περίμενα τίποτα αξιόλογο από καμμία από τις δύο. Απλά τις βλέπω για να περνάει η ώρα όταν δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω και έτσι βλέπονται ευχάριστα :). Φέτος όμως δεν άντεξα άλλο το flash μετά το 2ο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η Iris εχει γινει ακομα πιο σπαστικια και απο την felicity.Παρολο που βλεπω ενα ενδιαφερον στον βασικο villain της σεζον,τα μεχρι τωρα επεισοδια ειναι απογοητευτικα κατα την αποψη μου

 

Η Felicity τουλάχιστον προσφέρει πλάκα πλάκα. Η Iris εκτός απ το να μιλάει και να κλαψομουνιάζει, δεν κάνει κάτι άλλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Κατάφερα να φτάσω μέχρι το 5ο episode τελικά και με λίγο fast forward.. :P Εντάξει τι να πω πραγματικά, στην 100η φορά που άκουσα τη λέξη "φεμινισμός" δεν με πείραξε όσο το όλο cringe του επεισοδίου. Δεν ειχα θεμα με τις γυναίκες να το παίζουν ηρωίδες και να κανει στην ακρη ο flash για ενα επεισοδιο αλλα ο τροπος που γινόταν ηταν απλα αστειος.

 

Την κατέστρεψαν τη σειρά χωρίς επιστροφή πάντως.

 

Arrow δεν εχω αρχισει ακομα και το legends of tomorrow aka justice league απο τα lidl ποτέ δεν με τρελανε να πω την αληθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...