Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάφερα να φτάσω μέχρι το 5ο episode τελικά και με λίγο fast forward.. :P Εντάξει τι να πω πραγματικά, στην 100η φορά που άκουσα τη λέξη "φεμινισμός" δεν με πείραξε όσο το όλο cringe του επεισοδίου. Δεν ειχα θεμα με τις γυναίκες να το παίζουν ηρωίδες και να κανει στην ακρη ο flash για ενα επεισοδιο αλλα ο τροπος που γινόταν ηταν απλα αστειος.

 

Την κατέστρεψαν τη σειρά χωρίς επιστροφή πάντως.

 

Arrow δεν εχω αρχισει ακομα και το legends of tomorrow aka justice league απο τα lidl ποτέ δεν με τρελανε να πω την αληθεια.

5ο επισοδιο 1ης σεζον;Αν ναι το εκρινες πολυ γρηγορα κατ΄εμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια απο το 7ο, πως πηγαμε στο 8ο?

 

 

τελος 7ου ειναι που πανε για γαμο, αρχη 8ου βλεπω να εχει γινει ο γαμος και να τους εχουν επιτεθει.

 

 

Μηπως κατεβασα λαθος 8ο και ειναι το 9ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ρε παιδια απο το 7ο, πως πηγαμε στο 8ο?

 

 

τελος 7ου ειναι που πανε για γαμο, αρχη 8ου βλεπω να εχει γινει ο γαμος και να τους εχουν επιτεθει.

 

 

Μηπως κατεβασα λαθος 8ο και ειναι το 9ο?

 

 

Με τον γάμο δεν ξεκινάει το crossover; Έγινε σε άλλη από τις σειρές;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με τον γάμο δεν ξεκινάει το crossover; Έγινε σε άλλη από τις σειρές;

 

εννοω οτι τα βλεπω στο κομματι "στα προηγουμενα επεισοδια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπετε πρώτα το 8 του supergirl, μετά του Αροου, μετά του Φλας και τέλος του Λετζεντ

Αααααα ολη η εβδομαδα παει crossover. Οποτε supergirl->flash->arrow και τελος legends

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααα ολη η εβδομαδα παει crossover. Οποτε supergirl->flash->arrow και τελος legends

Όχι.

Supergirl -> Arrow (τα έδειξαν την Δευτέρα) -> Flash -> Legends (τα έδειξαν εχθές)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι έχει σιχαθεί η ψυχή μου τις σειρές του CW και τις σταμάτησα φέτος έκατσα να δώ το crossover.

Το intro εξαιρετικό με αρκετά comicy χαρακτήρα, το storyline επίσης πολύ καλό και μπορώ να πω οτι σε γενικές γραμμές το ευχαριστήθηκα αρκετά.

Υπήρξαν κάποιες εκνευριστικές SJW σκηνές και η κλασσική υπερβολή στο ρομάντζο, αλλά σε γενικές γραμμές δεν επηρέασαν τόσο πολύ...

 

 

1.Νομίζω τερματίσατε το gay marketing...

 2.Ωραίες οι αναφορές σε spiderman και terminator.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1ο ηταν πολυ καλο αν και παρα πολυ εισαγωγικο και δε γινανε πολλα, παντως απ οτι φαινεται ολοι οι ηθοποιοι την γουσταρουν τη φαση τους και δενουν πολυ καλα εκτος απο το βλημμα την iris

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι έχει σιχαθεί η ψυχή μου τις σειρές του CW και τις σταμάτησα φέτος έκατσα να δώ το crossover.

Το intro εξαιρετικό με αρκετά comicy χαρακτήρα, το storyline επίσης πολύ καλό και μπορώ να πω οτι σε γενικές γραμμές το ευχαριστήθηκα αρκετά.

Υπήρξαν κάποιες εκνευριστικές SJW σκηνές και η κλασσική υπερβολή στο ρομάντζο, αλλά σε γενικές γραμμές δεν επηρέασαν τόσο πολύ...

 

 

1.Νομίζω τερματίσατε το gay marketing...

 2.Ωραίες οι αναφορές σε spiderman και terminator.

 

 

Όσον αφορά σε αυτό ναι όντως το παράκαναν νομίζω...

 

 

Ενώ δεν έχω θέμα νομίζω πως είδαμε πόσα? Τρία gay ζευγάρια? Είναι λες και προσπαθούν να πιάσουν κάποιο quota... "ok είμαστε στο 27% gay πιάσαμε το στόχο"  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισός για αυτό που κάνανε τώρα. Είμαι σε wtf φάση από χθες που είδα το flash και τώρα πήγα να δω Arrow και είναι πριν το flash. Πόνεσε το κεφάλι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...