Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπως ειχα γραψει και στην προηγουμενη σελιδα το season finale με προβληματισε απο πλευρας του τι θα δειξουν στην επομενη season(για το τελευταιο επεισοδιο δεν εχω να πω πολλα μιας και ηταν ψιλο προβλεπομενο πλεον το πως θα κερδιζανε αν και τον παρακανανε ευκολο στο να τον κερδισουν τον devoe στο τελος αλλα το προσπερναμε).

Οχι τιποτα αλλο αλλα μας τα φαγανε με την Killer Frost(πως θα επιστρεψει) και τελικα δεν εγινε και τιποτα ουσιαστικο μεχρι το τελος...

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
19 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Όχι αλλά αυτή είναι ο πιο cringy χαρακτήρας

Δεν αντιλεγω σε αυτο αν και εως ενα βαθμο θα μπορουσα να βαλω και τον πατερα της που αρχιζει να με ψιλο νευριαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Βγήκαν επεισόδια στο netflix από season 5. Ρε παιδιά, μόνο εγώ cringάρω με την σειρά πλέον; Έκλεισά το πρώτο επεισόδιο στην μέση, πολύ cringe. 

Spoiler

IRIS ΤΟ ΕΚΑΨΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, DIE ALREADY.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το 5ο επεισόδιο, κάτι έκανε με την Katelyn και τον Cisco και τον Ralph αλλά το υπόλοιπο είναι να το βάλεις στο mute. Γαμώ το drama μου μέσα, Iris die already

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

Το 5ο επεισόδιο, κάτι έκανε με την Katelyn και τον Cisco και τον Ralph αλλά το υπόλοιπο είναι να το βάλεις στο mute. Γαμώ το drama μου μέσα, Iris die already

δεν ξερω αν καταλαβες αλλα εφοσον στο μελλον αυτην μεγαλωνει την νορα δεν νομιζω να πεθανει συντομα .Feelsbadman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...