Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για co-οp games μέσω LAN (όχι στο ίδιο PC)


EPa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 10 μήνες μετά...

Αναζήτηση game για co-op multiplayer

 

Ψάχνω ιδέες για να κάψουμε κάποιες ώρες με κάτι φίλους σε coop mode μέσω Tanngle. Χαζολογήσαμε με έναν φίλο στο Trine 2 (platform game με ψιλογρίφους ανά σελίδα), αλλά τώρα μάλλον θέλουμε κάτι σε FPS παιχνίδι, σχετικά καινούριο, αλλά όχι και φετινό, γιατί δεν νομίζω να σηκώνει πχ το PC μου 7ετίας το Black Ops 3.

 

Από την λίστα του Tunngle είδα ότι έχει το Battlefield 3 (και όχι το 4), αλλά δεν ξέρω αν είναι co-op που απλά μπαίνουμε σε πίστα και σκοτώνουμε άλλους αν μπορούμε να παίξουμε από την αρχή campaign mode και να το τερματίσουμε.

 

Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό φαίνεται, έχει story mode; Δηλαδή έχει κάποιο τελικό σκοπό; Τερματίζει κάπου; Ή απλά παίζεις μπαίνεις κλέβεις και μαζεύεις φράγκα επ άπειρον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για coop borderlands 1 kai 2

left for dead 1 kai 2 

serious sam 2 

αν και θα σου προτινα να τα αγοράσετε μέσα από το steam τώρα που είναι σε έκπτωση 

και να το παίξετε από το steam

γιατί θέλει πολύ υπομονή για να τα καταφέρεται στο Tunggle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό φαίνεται, έχει story mode; Δηλαδή έχει κάποιο τελικό σκοπό; Τερματίζει κάπου; Ή απλά παίζεις μπαίνεις κλέβεις και μαζεύεις φράγκα επ άπειρον;

 

νομίζω αν και δν θυμάμαι πολύ καλά  μόνο κλέβεις και μαζεύεις φράγκα και αγοράζεις όπλα/μασχες-ρουχα/εξοπλισμό κπλ αν θυμάμαι καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πισω απο κάποια missions υπάρχουν και κομμάτια της ιστοριας της συμμορίας (πχ μεταξύ των 2 payday εχει αλλάξει ο αρχικός hoxton). Αλλα το game ειναι μόνο heists, δεν εχει story mode/campaign. Απο αποψη εξέλιξης του παιχνιδιού, οσο παίζεις ανεβενεις level και αφου πας 100 εχει να κάνεις reset τα level (infamy (μέχρι 25 φορες))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...