Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δούμε τι Specs θα θέλει για Ultra Graphics, ελπίζω να τα καλύπτω μπας και γουστάρουμε λίγο!
Αν και έχει καθηστερίσει πολύ η R* τουλάχιστον να έκανε κάτι καλά optimized!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....πιστευω ότι θα έχει καλό PC port.....εδω έπαιζα το GTA 4 με gtx 460....εκτος από το θέμα της μνήμης που είχα ,το παιχνίδι έτρεχε μια χαρά....τωρα με την r9 280x  Toxic θα έχω θέμα;;;;Δεν μου έβγαλε στο WD θα μου βγάλει εδω;;;Θα δείξει...αν και δεν πιστεύω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

post-111859-0-06206300-1402394966_thumb.jpg

Σήμερα, η Rockstar Games ανακοίνωσε τον ερχομό του επιτυχημένου τίτλου της – Grand Theft Auto V – στο PC, PS4 και Xbox One αυτό το φθινόπωρο.
 

Το GTA V θα επωφεληθεί πλήρως τη δύναμη του PC, PlayStation 4 και Xbox One με γραφικές και τεχνικές βελτιώσεις για να προσφέρει ένα νέο εκπληκτικό επίπεδο λεπτομέρειας. Μερικές από τις βελτιώσεις αυτές θα είναι: μεγαλύτερα draw distances, πιο λεπτομερή textures και μεγαλύτερες αναλύσεις.
 

Όλο το νέο περιεχόμενο και gameplay που δημιουργήθηκε από την έναρξη του Grand Theft Auto Online (νέες δουλειές, νέα όπλα, νέα οχήματα κ.α) θα είναι επίσης διαθέσιμο και για τα PC, PS4 και Xbox One, με πολύ περισσότερο περιεχόμενο να έρχεται στο μέλλον.
 

Επιπλέον, η σημερινή κοινότητα των παικτών, θα έχει τη δυνατότητα να μεταφέρει τους Grand Theft Auto Online χαρακτήρες και την εξέλιξη τους στην παιχνιδομηχανή της επιλογής τους: PC, PlayStation 4 ή Xbox One.

Σύμφωνα με το Amazon, το GTA V θα κυκλοφορίσει 28 Οκτωβρίου 2014 για το PlayStation 4.

Source.png Πηγή: Techflow.gr

Επεξ/σία από marios32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε αντε τέλεια θα έχουμε ένα καλο παιχνιδάκι να παίζουμε κάτι μου λέει θα πέρασουμε ωραίο χειμώνα και μετά καλοκαίρι, του χρονου δηλαδη, πως και πως το περιμένω θέλω να πιστεύω ότι θα παίζει έστω στα high γραφικά με την R7 260X 2GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πιστευω οτι ο επεξεργαστης μου δεν θα εχει προβλημα Intel core i5 3570 3,4 Ghz

την καρτα μου την φτηνιαρικη φοβαμαι οτι ουτε καν Low δν θα το παιξει Nvidia GT630 2GB.

την τυχη μου και εγω παω για καρτα.

πιστευω οτι τα καταστηματα θα δουν μια ανοδικη πορεια σε συντομο χρονικο διαστημα για τις καρτες τους.

ανυπομονω να δω τα Full γραφικά του στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι ο επεξεργαστης μου δεν θα εχει προβλημα Intel core i5 3570 3,4 Ghz

την καρτα μου την φτηνιαρικη φοβαμαι οτι ουτε καν Low δν θα το παιξει Nvidia GT630 2GB.

την τυχη μου και εγω παω για καρτα.

πιστευω οτι τα καταστηματα θα δουν μια ανοδικη πορεια σε συντομο χρονικο διαστημα για τις καρτες τους.

ανυπομονω να δω τα Full γραφικά του στο PC.

εντάξει πιστεύω μέχρι high αν παίζει ειναι καλά τώρα ultra χρείαζεται καρτα απο 180 και πανω να παρεις, με αυτην ομως που εχεις τωρα δυστηχως θα κολαει παρα πολυ ακομα και στα low

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...