Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά ο ρεαλισμός είναι αυτό που μου λείπει πια από games, παλιά ήσουν 1-2 σφαίρες, τώρα είναι λες και κάνουν practice επάνω σου και το el magico regen υπάρχει παντού...good old days...we old dude :D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγο να ξυπνίσουμε το θέμα :)



Έχουμε σήμερα live Streaming. Αν δεν κάνω λάθος
11 AM PDT = 21:00 Αθήνας. Αν είναι έτσι, είμαστε τέλεια. Αν δεν είναι, ας με διορθώσει κάποιος.

Streaming Link : http://www.twitch.tv/ubisoft
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες. Ξεκίνησε!!!!! Για να δούμε!!!!!

EDIT: Το είδα ολόκληρο. Αύριο που θα έχω χρόνο θα σας πω την γνώμη μου....

Επεξ/σία από wazzaa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Πολύ καλό το παιχνίδι. Είδα όλα τα Match και ήρθε η ώρα να σας γράψω την γνώμη μου.

ΘΕΤΙΚΑ
+ Δεν υπάρχει το El Magico Regen που ανέφερε πιο πάνω ο φίλος
+ Αν δεν παίζεις προσεκτικά, σκοτώνεσε. Αν νομίζεις ότι μπορείς να βάλεις το Juggernaut του Cod και να μην νιώθεις, κάνεις λάθος.
+ Το περιβάλλον είναι όλα τα λεφτά. Ειδικά οι εκρήξεις και ο τρόπος που πέφτουν τοίχοι, πατώματα κτλ είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!
+ Έχει τρεις Classes (δεν είπανε και πολλά πράγματα, ότι είδα μόνος μου) κάτι που το κάνει ακόμα πιο tactical game.
+ Μου θυμίζει παιχνίδια Old school.
+ Φαινότανε να είχε καλό optimazation και το port του.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ
- Νομίζω μετά από κάποιο σημείο θα γίνει βαρετό. Αυτό που είδα εγώ, παίξανε 9 παιχνίδια σε μια πίστα και βαρέθηκα μιας που οι συνδιασμοί εξαντλήθηκαν πολύ σύντομα (για το που θα πάνε το Hostage, από που θα μπουν οι "καλοί" και πως θα παίξει η κάθε ομάδα).
- Το game τελείωνε γρήγορα και πάρα πολύ δύσκολα μπορείς να κάνεις Safe τον hostage. Συνήθως τελειώνει λόγο νεκρών μιας από των δύο ομάδων.
- Δεν δείξανε και θα ήθελα να δω, επίλογες που έχει σε όπλα και equipment.

Συνολικά ένα πολύ καλό παιχνίδι. Σίγουρα θα το δοκιμάσω (ελπίζοντας η τιμή να φτάσει σε normal σημείο και όχι εδώ που είναι τώρα http://www.skroutz.gr/s/5012840/Tom-Clancy-s-Rainbow-Six-Siege-PC.html?keyphrase=rainbow+six+siege)αλλά έχω τις αμφυβολίες μου για μερικά πράγματα. Πάντος πιστεύω ότι αξίζει την δοκιμή μιας που είναι ένα καινούργιο, παλιό παιχνίδι.

Αυτά προς το παρόν. Λογικό να μην μπορώ να είμαι σίγουρος για αυτά που είπα μιας που είδα απλά ένα video gameplay.

Να ένα Link που βρήκα.   

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...