Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν παρω το season pass εκτος τους νεους παιχτες που εχω απευθειας...θαχω και αυτα τα bundles,τα κρανη τα  skins κτλπ χωρις να πληρωσω επιπλεον; ή οπως και ναχει ειτε εχεις season pass ειτε οχι,τα bundles,skins weapons,headgears τα αγοραζεις;

 

Όχι δεν θα τα έχεις. Το μόνο που αλλάζει είναι ότι μπορείς να τα αγοράσεις με 10% λιγότερο renown/credits.

Δεν αξίζει τα χρήματα το Season Pass.

 

 

 

Καινούργιο patch

 

Βασικά:

-Detection range of Pulse’s Heartbeat Sensor is reduced from 13m to 9m.

-Pulse will no longer be able to instantly switch from his Heartbeat Sensor

-Semi-automatic shotguns carry out incredible damage at short range, but lessen their impact significantly from medium to long range

 

Fixed – Exothermic Charge does not destroy a reinforced wall in some instances.

Fixed – Shield Operators movement speed is slower than intended. [They are now back to Season 2 speeds]

Fixed – Players are able to place Breaching Charges, Cluster Charges, and other gadgets placed on the edge of a reinforced floor hatch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα βρήκε σκούρα η GTX1070 στο παιχνίδι και δεν το περίμενα, τελικά είναι όντως βαρύ με max settings(Συν MSAA) και απορώ μερικά sites που το bench-άρουν και βγάζουν κάτι μυθικά ποσά με τι settings το έχουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά του είναι τρομερά με SweetFX και το HD texture pack. Συνήθως είμαι στα 50-60 αλλά είδα και πτώση στα 30 στο νέο map :P Thanks αλλά μάλλον πάει πίσω για αλλαγή λόγω coil whine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά του είναι τρομερά με SweetFX και το HD texture pack. Συνήθως είμαι στα 50-60 αλλά είδα και πτώση στα 30 στο νέο map :P Thanks αλλά μάλλον πάει πίσω για αλλαγή λόγω coil whine.

 

To HD Texture δεν το βάζω για να μην μου ρίξει τα fps. Παίζω με 60-80 έτσι όπως έχω βρει τις ρυθμίσεις. Ποιο sweetfx έβαλες? Και επίσης ποιο μοντέλο πήρες και σου έβγαλε coil whine αν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι παίζουν από εδώ σε gold ranks? Όποιος θέλει ας κάνει add να παίξουμε κάνα παιχνιδάκι. Συνήθως παίζω με ένα φίλο Ranked σε αυτά τα levels.

 

Kimimaro_93

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την FTW της EVGA πήρα. SweetFX έβαλα το CineFX αν δεν κάνω λάθος. Επίσης, τα textures δεν ρίχνουν τα FPS(Άντε να χάσεις 2-3FPS) εφόσον έχεις αρκετή VRAM βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο με SweetFX παλεύεται το TAA, αλλιώς είναι αρκετά θολό. Το καλό είναι ότι στο Siege επειδή είναι αργό, δεν χρειάζεσαι πολλά FPS για να παίξεις. Και με 40 είσαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40fps σε online fps?! Το αντίθετο θα έλεγα ειδικά άμα έχει υψηλό tickrate, απορώ που κοιτάς graphs σε online but hey όπως την βρίσκει κανεις. Πάντως low fps και high ping δεν είναι o καλύτερος συνδυασμός ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Siege, BF και COD/TF/OW προφανώς και δεν παίζεις με 40FPS. Στο Siege είσαι ακίνητος σε ένα σημείο και περιμένεις τον αντίπαλο, τι τα θες τα πολλά FPS ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...