Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας παπας ,ενας κομπαρος , το ζευγαρι και καμια 10-20 φιλοι .

 

Ετσι πρεπει να γινονται οι γαμοι

 

Ουτε αμαν αμαν εκκλησιες , κουφετα,στολιδια,νυφικα,αμαξια,κουφετα,φωτα , τραπεζια κλπ κλπ

 

Ολα αυτα τα κιτσαρεϊκα τα θεωρω καημενιές των σογιων και απλα ειτε προς επιδειξη πλουτου (αν οχι πλουτου , ανεσης ) ειτε για εντυπωσιασμο των παρευρισκομενων , διοτι μπορει να μην μενουμε ολοι σε χωρια αλλα το Ελληνικο "τι θα πει ο κοσμος" καλα κρατα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Εγω που εχω δηλωσει πως ΑΝ παντρευτω θα ειναι σε δημαρχειο με γονεις/αδερφια/κολλητους να δεις τι κραξιμο εχω ακουσει απο συγγενεις ΚΑΙ φιλους. Και το καλυτερο επιχειρημα "Ναι, αν θελει η γυναικα σου εκκλησια σιγα μην της πεις οχι". Που νταξ εχει μια γενικη βαση, αλλα σε ειδικη αναλυση, οχι, δεν εχει :lol:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το εχω δηλωσει αυτο αλλα με εκκλησια αντι δημαρχειου , για να αποφυγω την εξοιδηση των γεννητικων αδενων μου .

 

Η απαντηση ειναι μια .

Υπομονη μεχρι να ωριμασει το θεμα του γαμου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το να παντρευτει μόνη της μου φανταζει δύσκολο , μάλλον θα κάνει υπομονη .

Αν θελήσει να χωρίσει , ωρα καλή στην πρύμνη της .

Κατα 99% θα καταλάβει κάποιος για το κατα πόσο επιφανειακή θα ηταν για αυτην η ολη διαδικασία .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορείς να παραμυθιάζεσαι όσο θες εσύ και οι υπόλοιποι.

ο γάμος πάντα γίνεται όπως θέλει η γυναίκα.

Nα τα μας παλι :lol:

 

Το να πειστει οτι ειναι εντελως υποκριτικο εκ μερους μου να το κανω σε εκκλησια ή/και πως ειναι και πιο αποψη να το κανεις σε δημαρχειο δεν παιζει? Αλλα νταξ δε διαφωνω εντελως σε αυτο που λες, αλλα γενικα ειμαι πολυ δυσκολος τυπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραξτε την πέτσα σας. Μικροί είστε ακόμα για να μιλάτε για αυτά. Και εγώ λέω τώρα πως θα κάνω πολιτικό, αλλά έχω πολλά να αναθεωρήσω μπροστά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στορμρεην διάβασα στο δασαρχείο στο πανω ποστ.

Βαλ, μεγάλη αλήθεια.

 

αυτό με τη γυναίκα να θέλει παπαδοκουμπαροφιλοσυγγενογνωστοπεραστικολοι στο γαμο είναι ενα θέμα. που θα βρουμε νεα-ομορφη-με δουλεια-εξωστρεφη για να μας βγαζει εξω απο το καβουκι μας-να μη βαριεται να καθαριζει(μοιρασμενα μαζι μας)-με συχνές παρουσίες στο ντουζ-να μην ξενοκοιτάει ΚΑΙ να μη θελει γαμο σε εκκλησία/βαφτισια ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στορμρεην διάβασα στο δασαρχείο στο πανω ποστ.

Βαλ, μεγάλη αλήθεια.

 

αυτό με τη γυναίκα να θέλει παπαδοκουμπαροφιλοσυγγενογνωστοπεραστικολοι στο γαμο είναι ενα θέμα. που θα βρουμε νεα-ομορφη-με δουλεια-εξωστρεφη για να μας βγαζει εξω απο το καβουκι μας-να μη βαριεται να καθαριζει(μοιρασμενα μαζι μας)-με συχνές παρουσίες στο ντουζ-να μην ξενοκοιτάει ΚΑΙ να μη θελει γαμο σε εκκλησία/βαφτισια ;

Μωρε και στο δασαρχειο αμα λαχει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας σταματήσει κάποιος την Αλεξίου και την Πρωτοψάλτη απο το να βγάζουν τραγούδια και δίσκους. Ανάθεμα δηλαδή. 15 χρόνια 1 καλό τραγούδι δεν έχουν βγάλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στορμρεην διάβασα στο δασαρχείο στο πανω ποστ.

Βαλ, μεγάλη αλήθεια.

 

αυτό με τη γυναίκα να θέλει παπαδοκουμπαροφιλοσυγγενογνωστοπεραστικολοι στο γαμο είναι ενα θέμα. που θα βρουμε νεα-ομορφη-με δουλεια-εξωστρεφη για να μας βγαζει εξω απο το καβουκι μας-να μη βαριεται να καθαριζει(μοιρασμενα μαζι μας)-με συχνές παρουσίες στο ντουζ-να μην ξενοκοιτάει ΚΑΙ να μη θελει γαμο σε εκκλησία/βαφτισια ;

dude!

πες ψάχνω την τέλεια γυναίκα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...