Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από χτες (τέτοια ώρα) ο 1tb με το getdataback είναι στο 18% και λέει θέλει ακόμα 01:48 λεπτά... ετοιμάζω γλαρόσουπα και μπούτι από ελικόπτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την φωτογραφία πιο πάνω σχολίασα

κ εγώ

 

 

 

ματαιοτης ματαιοτητων τα παντα ματαιοτης

ειναι ματαιοδοξία να μην γίνει η άλλη σα τοτέμ ?

λελ ρε , αν δεν προσέχουμε την υγεία και την εικόνα μας τι κάνουμε? Εντάξει όλους τα σκουλίκια θα μας φάνε αλλα τι πάει να πει αυτό ? εκτός αν αγαπάει κανείς τα σκουλίκια και φορτώνει πράμα να τα ταίσει ... :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

HOLY SHIT λος , ανακάλυψα κάτι τρελό ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!  :shock:

 

 

παρακαλώ το insomnia psychologist σαν τίτλος μέλους. thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα , καμια σχεση με αυτο που εννουσα.

 

προφανως φροντιζεις τον εαυτο σου και την υγεια σου αλλα το κανεις πρωτα για εσενα...απλα πλεον ο κοσμος γυμναζεται πολυ περισσοτερο με απωτερους σκοπους και οχι για την παρτι του πανωαπολα.

απλα αν βγεις σε μια παραλια πλεον, ξερεις θα δεις μαμαδες-μπαμπαδες φετες...οχι οτι δεν ειναι ομορφο σαν θεαμα απλα θυσιαζονται πολλα αλλα για να εισαι 50αρης γονιος και να εχεις το σωμα του 25αρη σπαλιαρα.

 

στην τελικη ειναι ολα σαν να γινονται για την παραλια , και παρακαλας να ακουσεις ανθρωπο να πηγαινει κανα θεατρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ολη αυτή η fit κουλτούρα, παπαντζιλίκι των καιρών είναι. Σόρρυ κιολας. 
Ψιλοχε το πόσα κιλά είναι ο άλλος ή η άλλη. Στο μόνο που θα με βρει σύμφωνο να χάσει κάποιος κιλα, είναι για να μην κάνει κακό στην υγεία του. Γιατι κατα τα άλλα, μαγκιά του αν ειναι οκ με αυτο.

Δεν έχουν περάσει λίγα χρόνια απο τότε που το πρότυπο ομορφιάς ήταν οι ολόλευκες επιδερμίδες και τα στρουμπουλά σώματα. 
Καλό παιδί να είναι με αυθαίρετο εξοχικό και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

στην τελικη ειναι ολα σαν να γινονται για την παραλια , και παρακαλας να ακουσεις ανθρωπο να πηγαινει κανα θεατρο.

α για τους παραλίες λες? ναι ρε αυτοί κλαιν οι περισότεροι ειναι μπακαλιάροι με κοιλιακούς (σαν χοντρές με βυζιά που λέμε) και γυναίκες καλαμάκια απο την πείνα που νομίζουν οτι επειδή σταμάτησαν το φαγητό και τη βγάζουν με σαλάτα και καφέ έκαναν σώμα (άλλο αν ειναι σαν ζελέδες με κοκαλα)

αυτοί ειναι άτομα της τελευταίας στιγμής , γίνονται όπως γίνονται σα το κακό τους το χάλι για 2-3 μηνες και μετά ξανά προκίλι-τσαγούλι-κώλοι

 

εγώ όμως έλεγα για χοντρές , δεν υπάρχει γυμνασμένος ή χοντρός , υπάρχει και ο μέσος άνθρωπος που διατηρεί τα κιλά του σωστά για να μην έχει προβλήματα υγείας και να ανταποκρίνεται σωστά στις καθημερινές του ανάγκες-εργασία - οτιδήποτε.

 

Ε απο τέτοιες μέχρι γυμνασμένες έχω δει να καταλήγουν τοτέμ εκει που ηταν όμορφες. Και εκεί έρχεται η ερώτηση , γιατί ? ειναι κολλητικό ?

 

 

Καλά ολη αυτή η fit κουλτούρα, παπαντζιλίκι των καιρών είναι. Σόρρυ κιολας. 

Ψιλοχε το πόσα κιλά είναι ο άλλος ή η άλλη. Στο μόνο που θα με βρει σύμφωνο να χάσει κάποιος κιλα, είναι για να μην κάνει κακό στην υγεία του. Γιατι κατα τα άλλα, μαγκιά του αν ειναι οκ με αυτο.

 

Δεν έχουν περάσει λίγα χρόνια απο τότε που το πρότυπο ομορφιάς ήταν οι ολόλευκες επιδερμίδες και τα στρουμπουλά σώματα. 

Καλό παιδί να είναι με αυθαίρετο εξοχικό και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε!

το να μην ειναι χοντροί οι άνθρωποι ειναι το φυσιολογικό. Τα παραπάνω κιλά ειναι πρόβλημα για τον οργανισμό μας ακόμα και αν ειναι 5 ή 25, η μόδα της κάθε εποχής μου ειναι αδιάφορη.

 

Αν οι γκόμενες κοιτάζουν τα φράγκα με γεια τους με χαρά τους , τέτοιες γκόμενες δε τις γουστάρει κανένας όμορφος άντρας που σέβεται τον εαυτό του ακόμα κ αν ειναι μοντελάρες , τις αφήνει να πάνε στους πατσάδες-γέρους-οτιδήποτε με φράγκα γιατι αυτό τους αξίζει. B)

 

Αλλα και πάλι δεν ειναι εκεί το θέμα μου , προσωπικά δεν με νοιάζει αυτό περισότερο απ το αν η γειτόνισα αγοράζει μακαρόνια στέλλα η μίσκο , ο προβληματισμός μου ειναι στο γιατί απο την στιγμή που ειναι όμορφες γίνονται τοτέμ με το που θα κάνουν σχέση με κάποιον παχυ.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αλλα και πάλι δεν ειναι εκεί το θέμα μου , προσωπικά δεν με νοιάζει αυτό περισότερο απ το αν η γειτόνισα αγοράζει μακαρόνια στέλλα η μίσκο , ο προβληματισμός μου ειναι στο γιατί απο την στιγμή που ειναι όμορφες γίνονται τοτέμ με το που θα κάνουν σχέση με κάποιον παχυ.

 

 

 

Γιατί πολύ απλά το ταγκό θέλει δύο. Παρασύρει ο ένας τον άλλον. 

Πάρε παράδειγμα τις ομάδες που παίζει ή έπαιζε ο Κατσουράνης. Στον μύθο του Αισώπου θα ήταν πάντα η χελώνα, με τουιστ στην υπόθεση ποτε της να μην νικάει.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...