Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο λυκούργος ήταν κάπως cheesy.

Ειχα διαβασει τυχαια τις προαλλες οτι ακολουθησε το δρομο του θεου και κανει προγραμμα στο ραδιοφωνο της μητροπολης Πειραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

"Μια σκιά πετάγεται, μέσα στο σκοτάδι" δεν ξεκινούσε?

 

 

"Είμαι ο τρόμος που πετάει τη νύχτα, είμαι ο κάτι του μεσονυχτίου, είμαι ο ντάρκγουινγκ ντακ" αν δεν απατώμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ήταν να πάρει την θέση του Λεττερμαν στο συμβόλαιό του, ή κάποια εκατομμύρια αντί γι' αυτό. Πήρε ο Κολμπερ την θέση του Λεττερμαν, τσίμπησε τα εκατομύρια ο Φεργκυ.

ήταν με διαφορά το καλύτερο talk show για μένα, όλα τα άλλα φαινόντουσαν στημένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες

Παραλίγο να δώσω μπουνιές σε έναν και μόλις κούλαρα που ήρθα σπίτι σκέφτηκα το λόγο και ειναι ΤΙΠΟΤΑ

holy shit , μιλάμε σε φάση να σου πω κάνε άκρη να περάσω και να θες να με χτυπήσεις και να σου φαίνεται λογικό εκείνη τη στιγμή, θα είχα κανα low sugar στο αίμα μου απο την προπόνηση γιατι το πρωί δεν έφαγα όσο ήθελα 

γιατι κανονικά ειμαι ήρεμος 

 

Γιαγια στο λεωφορειο ;

οχι ρε , νάνε καλά τα ακουστικά , δεν ακούω τίποτα και ούτε με πλησιάζουν , μόνο ωραία γκομενάκια έρχονται κ κάθονται αμα ειμαι σε διπλό , οι γριές προτιμούν μέχρι και όρθιες να κάθονται 

σε φάση έχω κάτσει διπλα απο γριά και κράταγε την τσάντα της με τα δύο χέρια

so we ok with those feggits 

*Masturbates furiously.

για κάποιο λόγο σήμερα έχω τρελές γκαύλες αλλα δεν είχε μπουζούκι το πρόγραμμα 

πήγα προπόνηση και ένιωθα σαν θηρίο , σε μια φάση που κόλλησα με τη μπάρα και όπως ερχόταν ενας να την πιάσει γιατι νόμιζε οτι θα με πλακώσει της δίνω μια και έφυγε πίσω , 90kg μπάρα ????.......wtf , μου λέει ρε μαλάκα σα λύκος γρύλιζες 

 

τελευταία παίζω πενιές συχνά και φαίνεται οτι αυξάνει την παραγωγή τεστο στο σώμα μου 

λες και το fap μου δίνει δύναμη 

 

fap fap faap! 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Slipknot Τι βλέπω εδώ; Ποιος είναι αυτός ο τιποτένιος που κάνει πόλεμο στο ιερό le reddit armie;

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/hide-fedora/acjgabfifnnmmlckmnijdbijgbfpedde

 

Παρεξήγηση, δεν έχω σχέση εγώ. Πιστεύω πάντως ότι είναι δουλειά εκ των έσω.

 

Thumbs up για την ιδέα, καλό extension αν και για plebome.

Επεξ/σία από slipknot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα net επιτέλους.Τι σαβούρες βλέπατε τα σκ?

Μίκι μαους έβλεπα μέχρι τα 8 μου που το έβλεπε και το αδερφάκι μου.Μετά gargoyles,men in black,sonic στο mega.Αλλά τα πρώτα που θυμάμαι να κοιτάζω όταν ήμουν υπερβολικά μικρός ήταν τα χελωνονιτζάκια και το Biker Mice from Mars το 1994 στον Αντ1 .Ε μετά το πήγα σερί τις επόμενες χρονιές με dragonball-batman μαζί με λίγο road runner show.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέρι στην τηλεόραση κετσι;

 

I'm other news

Βρήκαμε μελομακαρονα με 5 ευρώ το κιλό και μας ζητάμε να τους τα στειλουμε με ταχυδρομιο (Αττική - Αττική )

 

XD

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω που το θυμηθηκες ;;;

 

Εκεινη την εποχη ειχαν κανει καλη επιδρομη στην Ελλαδα τα ΡρσωΠολωνικα καρτουν

 

Μαζι με Μπολεκ Λολεκ και Ρεξιο, θυμαμαι και ενα Ρωσικο με εναν λαγο που τον κυνηγουσε ενας λυκος μεσα σε πολεις και φορουσε παντελονι-"καμπανα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...