Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Αγαπή είναι να αποθηκεύεις φωτογραφία του πρώην σου κι ας είναι αγκαλιά με την νυν. . .

 

 

Ή εμμονή με επικίνδυνα αποτελέσματα.

Όπως το βλέπει κανείς. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...

 

Τελευταιο post στις 01:09?Σαββατο προς Κυριακη κιολας?

 

Μηπως σας επηρεασε το θεμα "Δε μου αρεσει να ξενυχταω"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπήσατε φλέβα με τα ρώσικα. Μπολεκ και λολεκ επερνα τη δόση μου και σε μεγάλη ηλικία όσο ζούσε το 902 το πετυχαινα κάτι άκυρα απογεύματα και έριχνα το γέλιο. Ο λύκος και ο λαγός ήταν το cult κινούμενο που το έβλεπα μέχρι θανάτου. Κάτι

κασέτες που είχα της είχα καταφαει.πριν χρόνια προσπάθησα να τα βρω στο θείο για αρχείο αλλά δεν πέτυχα κάτι. Πωωωωωω τώρα που το θυμήθηκα θα ξαναψάξω αύριο!!

 

Στον 902 έπαιζε και ένα cartoon/βίντεο με πολεμικό περιεχόμενο,  όπου οι στρατιώτες ήταν αληθινά σπίρτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10881906_10152665594103392_6058143170178

 

Αγαπή είναι να αποθηκεύεις φωτογραφία του πρώην σου κι ας είναι αγκαλιά με την νυν. . .

  

μπααα

απλά είναι είναι μανάρι 

can't help it

 

Deep love...

 

In other news

 

Παραδοσιακό ελληνικό κατάλυμα τάδε. Βλέπω μεςα μια Harley...

 

 

Μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αγαπή είναι να αποθηκεύεις φωτογραφία του πρώην σου κι ας είναι αγκαλιά με την νυν. . .

Σε καταλαβαίνω, έχω κι εγώ μια βιντεοκασέτα κάπου από μια πρώην πριν 20 χρόνια, δεν την πετάω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα εντόπισα την πιο ξεσκισμένη (κυριολεκτικά) μήτρα για τον μήνα Δεκέμβρη. Είχε από τα κλασσικά τζιν με σκίσιμο, αλλά όχι κάνα μικρό στο γόνατο ή πιο πάνω. Έλειπε αρκετό ύφασμα ώστε να φαίνονται και τα 2 μπούτια ολόκληρα μέχρι το γόνατο.

 

-Γιατί είναι μόδα αυτό;

-Πώς γίνεται ένας άστεγος, που φοράει κυριολεκτικά ό,τι βρει να έχει πρακτικά καλύτερο fashion sense από αυτή;

-Τι συμβαίνει με το ύφασμα που αφαιρείται; Που πραγματικά καταλήγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα εντόπισα την πιο ξεσκισμένη (κυριολεκτικά) μήτρα για τον μήνα Δεκέμβρη. Είχε από τα κλασσικά τζιν με σκίσιμο, αλλά όχι κάνα μικρό στο γόνατο ή πιο πάνω. Έλειπε αρκετό ύφασμα ώστε να φαίνονται και τα 2 μπούτια ολόκληρα μέχρι το γόνατο.

 

-Γιατί είναι μόδα αυτό;

-Πώς γίνεται ένας άστεγος, που φοράει κυριολεκτικά ό,τι βρει να έχει πρακτικά καλύτερο fashion sense από αυτή;

-Τι συμβαίνει με το ύφασμα που αφαιρείται; Που πραγματικά καταλήγει;

 

oh wow

 

in other news

 

 

ποιον μου θυμίζει ποιον μου θυμίζει...

 

 

 

 

Χτυπάει ο ήλιος στο τραπεζακι του σαλονιού το λακαριστο και με βαράει στα μάτια θα σας σκοτώσω ολους

 

 

 

 

 

Σπερες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...