Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι λοιπόν,αι γυναίκαι(κάποιες,το τσουβάλιασμα δεν είναι καλό) συμπεριφέρονται χειρότερα και από γουρούνια στις τουαλέτες.

Πραγματικά τέτοια δίποδα δεν έχω ξαναματαδεί εκτός στρατού.

Είναι η νιοστή φορά που μπαίνω σε τουαλέτα μετά από γυναίκα σε δουλειά/βιβλιοθήκη/κοινό χώρο και βλέπω το απόλυτο χάος.

 

Η άλλη όχι μόνο δεν έκανε τον κόπο να τραβήξει το καζανάκι,αλλά είχε πετάξει και το χαρτί που σκουπίζεις τα χέρια σου στον νιπτήρα.

Έλεος. <_<

Ένα μικρό έδιτ.

Γεγονός.

Ελπίζω εσείς μανδάμ να μην πράττετε τα ίδια με τις ομόφυλες σας στις τουαλέτες. :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πηγαίνω τουαλέτα έξω συνήθως, σιχαίνομαι.

σε σπάνιες περιπτώσεις (aka να με πάει λέιζερ) είμαι εξόχως προσεκτική φίλτατε

Αυτό το λέιζερ ομολογώ ότι μου προκάλεσε ένα μειδίαμα.

Από εκεί και πέρα χαίρομαι που συμπεριφέρεσαι ως νοήμων άνθρωπος και ουχί ως όνος.

 

In other νιουζ,μόλις με ενημέρωσαν ότι προβλέπεται 10% πιθανότητα χιονόπτωσης για τα Χριστούγεννα εις την Δανιμαρκία(την περιοχή που είμαι). Πάλι με κ@λ@βροχή και μούχλα θα την περάσουμε....

Μεγάλο κόλλημα πάντως οι Δανοί με τον καιρό, περί ανέμων και υδάτων είναι το μότο τους. Κάθε συζήτηση πρέπει να έχει μέρος για τον καιρό ειδάλλως κάτι θα πάθουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ήμουνα μικρούλης ,έβαζα δυναμιτάκια (γουρούνες) σε ανάποδα άδεια δοχεία χρωμάτων! :mellow: Και μετά τα άναβα και τα έβλεπα να εκτοξέυονται σαν πύραυλοι! :shock:

Λετε να πάω στην κόλαση? :shifty:

Εμεις το καναμε με τα δοχεια απο τις φιαλες απο τα γκαζακια για τον καφε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς τα βάζαμε σε νεράτζια!

 

Αυτός ο πληθυντικός δίνει βαςιλική αίγλη στη μοναξιά!

 

Τοξοβόλε, μία ερώτηση: ο σύντροφος, σου έχει εξηγήσει για ποιο λόγο η συντριπτική πλειοψηφία την Ινδών κουνάει το κεφάλι δεξιά/ αριστερά όταν μιλάνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...