Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι άλλοι είναι οργανωμένοι με θρεντ, μέρα-ώρα, με απειλές για μπανάκι για τους δήθεν, κι εδώ ο storm σφυρίζει αδιάφορα!

 

Δεν ντρέπομαι για τπτ! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε σεις δουλεύω και ειμαι απο κινητο, το βραδακι κατι θα κανω αμεσως να κραξετε :P

 

Αναρωτιέμαι ποιος άνοιξε το θεμα των σαλονικιων εν τω μεταξυ γιατι δε θυμαμαι να ειναι μοντ. Μπηχτη αυτο.

 

Zaknafein πισω εχει η αχλαδα την ουρααααααα.

 

Katepie φανταζομαι θα έρθεις κι εσυ αυτη τη φορα ε;

 

Και γενικά ε θελω κοσμο, δε θα κάτσω να ανοιξω θεμα και θα σκασουν 5 ατομα, φροντιστε ε εχω κι ενα reputation να διατηρήσω. :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις δουλεύω και ειμαι απο κινητο, το βραδακι κατι θα κανω αμεσως να κραξετε :P

 

Αναρωτιέμαι ποιος άνοιξε το θεμα των σαλονικιων εν τω μεταξυ γιατι δε θυμαμαι να ειναι μοντ. Μπηχτη αυτο.

 

Zaknafein πισω εχει η αχλαδα την ουρααααααα.

 

Katepie φανταζομαι θα έρθεις κι εσυ αυτη τη φορα ε;

 

Και γενικά ε θελω κοσμο, δε θα κάτσω να ανοιξω θεμα και θα σκασουν 5 ατομα, φροντιστε ε εχω κι ενα reputation να διατηρήσω. :lol:

θες πραγματικά να γίνω ρεζίλι,ε;;; επίσης το ξέρεις ότι πάνω από 5 άτομα δεν παίζει  :P 

άντε άμα έρθει η nenya θα έρθω κι εγώ  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθομαι κ συσκέπτομαι με τον εαυτό μου για το μέλλον 
τιποτα ακόμα , γιατί ? :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:
ας το πω λιγο ποιο σωστά και για τους άσχετους .... προσπαθώ να βρω τη μαγική συνταγή αλλα δεν την βρίσκω πως θα την εντυπωσιάσω αν δεν υπάρχει κάτι άλλο δηλαδή αν πω οτι δεν τι θα μπορούσα να ανακαλύψω ψάχνοντας μέσα μου ?
τέσπα , ill be back

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθομαι κ συσκέπτομαι με τον εαυτό μου για το μέλλον 

τιποτα ακόμα , γιατί ? :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

ας το πω λιγο ποιο σωστά και για τους άσχετους .... προσπαθώ να βρω τη μαγική συνταγή αλλα δεν την βρίσκω πως θα την εντυπωσιάσω αν δεν υπάρχει κάτι άλλο δηλαδή αν πω οτι δεν τι θα μπορούσα να ανακαλύψω ψάχνοντας μέσα μου ?

τέσπα , ill be back

τι πήρες πάλι;

για κοπέλα μιλάμε ή γενικά τη μαγική συνταγή της επιτυχίας;; :P

 

Γιατί να γίνεις ρεζίλι κοπέλα μου;;;;;; Έλα, cool ;)

 

Θα είμαι. Για πάρτη σου, για να νιώσεις καλύτερα.

ε μωρέ δε νιώθω άνετα όταν γνωρίζω άτομα για πρώτη φορά...

γιατί έχουν φαγωθεί στο γραφείο να μου γνωρίσουν όποιον περνάει; τόσο χάλια είμαι ή τόσο άχρηστη;;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μωρέ δε νιώθω άνετα όταν γνωρίζω άτομα για πρώτη φορά...

γιατί έχουν φαγωθεί στο γραφείο να μου γνωρίσουν όποιον περνάει; τόσο χάλια είμαι ή τόσο άχρηστη;;; :P

 

Λοιπόν, διακρίνω κάποια issues όσον αφορά το self-esteem σου. No worries, come with us και θα ανέβουν και τα κέφια σου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, διακρίνω κάποια issues όσον αφορά το self-esteem σου. No worries, come with us και θα ανέβουν και τα κέφια σου :)

τα issues είναι επιλέγω τους λάθος άντρες, και δυο πανομοιότυπους να μου βάλεις και ο ένας απ τους 2 απλά να ναι μαλακας, θα διαλέξω το μαλάκα, simple as that. τώρα γιατί ένας θεός ξέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πήρες πάλι;

για κοπέλα μιλάμε ή γενικά τη μαγική συνταγή της επιτυχίας;; :P

 

ε μωρέ δε νιώθω άνετα όταν γνωρίζω άτομα για πρώτη φορά...

γιατί έχουν φαγωθεί στο γραφείο να μου γνωρίσουν όποιον περνάει; τόσο χάλια είμαι ή τόσο άχρηστη;;; :P

τι να πήρ? :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

 

Λοιπόν, διακρίνω κάποια issues όσον αφορά το self-esteem σου. No worries, come with us και θα ανέβουν και τα κέφια σου :)

να ρθω κ γω? α? θέλω να μοιραστώ μαζι σας τον εσωτερικόμ κόσμο B)

αν αρχίσω να ομιλώ θα χαζέψει και ο τελευταίος ΟΑΝΘΡΩΠΟΣ που θα με ακούει

είμαι ολιγο λέκτερ

τα issues είναι επιλέγω τους λάθος άντρες, και δυο πανομοιότυπους να μου βάλεις και ο ένας απ τους 2 απλά να ναι μαλακας, θα διαλέξω το μαλάκα, simple as that. τώρα γιατί ένας θεός ξέρει

σε καταλαβαίνω κ εγώ το ίδιο παθαίνω με τους ανδρικούς άντρες, δηλαδή τις γυναίκες :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...