Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι και αν ημουν με δυο ωρες υπνο και περπαταγα σαν ζομπι προς την σχολη, το μαθημα το περασα με 9.5+ φευγωντας πρωτος απο την αιθουσα σαν κυριος. 

 

Εχω μια εργασια να κανω, να διαβασω για την δευτερα και τριτη και να γεμισω καπως την μερα μου. 2-3 ταινιες μπορουν να κανουν δουλεια, ισως κανα παλιο adventure παιχνιδι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόνο οι τιμες των SSD πέφτουν. Οι άλλοι (μηχανικοί) τίποτα.

 

Αδικία

 

 

#μερες

 

άντε να πέσει η τιμή του evo 250gb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάει 4μιση και πρέπει να παιχτει ύπνος, έχει γαμωζέστη, κάθισα και είδα 1 ώρα εκπομπή Μπογδάνου χωρίς να ξέρω τον λόγο... έχω και τις μαλακίες τα γαμωμυρμήγκια με φτερά να μου πηδάνε τη ζωή. 2/λεπτό μου πέφτουν πάνω στο γραφείο. Σάπισα να τα σκοτώνω. ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΟΥΣ;

 

Ένα τσιγάρο και τη κάνω. Δε παλεύεται άλλο.

 

 

Και αύριο γράφω.

 

Εδιτ: οκ, το τερμάτισαν. Έχουν κάνει φωλιά ή και γω δε ξέρω τι μέσα στη μαλακία που γυρίζει το ρολό της πόρτας για το μπαλκόνι. Τα πέθανα στο Teza. Και γω θα πεθάνω σε λίγο. Αλλάζω δωμάτιο.

 

μαλακα και γω το ιδιο  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδηση :ξύπνησε ο Σουμάχερ.

 

Σχόλιο από κάτω: Τελικά υπάρχει Θεός και είναι μεγάλος.

 

 

όχι τύπε μου. τελικά υπάρχουν χρήματα και είναι πολλά. αλλιώς θα είχανε βγάλει την πρίζα νωρίτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φευγω απο την προπόνηση , φορούσα ενα small μπλουζάκι γιατι αυτό βρήκα μπροστά μου το πρωί και κόντευε να σχιστει
οπως καθόμουν όρθιος στο λωφορειο έχοντας πάρει την aesthetic πόζα μου νιώθω ενα σκούντημα
ηταν μια παρέα απο χοντρά 17?χρονα κορίτσια απο αυτά που θεωρούν πως ρίχνοντας 5000 μαλακίες πάνω τους κ χαλόντας 2 ώρες το πρωι στον καθρέφτη ξαφνικά έγιναν γκομενάρες.

δεν δινω σημασία γιατι γενικά οταν έχω νευρα η με πονάει κάτι δεν υπάρχει κανείς κ τίποτα για εμένα κ είχα κ τα δυο
με ξανασκουντάει κ καλα παραπάτησε κ έπεφτε πάνω στο στήθοςμ
γυρίζουν οι δυο και με κοιτάζουν μες τα μάτια κ χαμογελάνε. Κάνω πως δεν το είδα κ σκέφτομαι οτι έχω 5 λεπτά ακόμα για να κατέβω 
το ξανακάνει κ επειδή δεν ειναι τυπάς να του φυτέψω μια κουτουλιά να το ευχαριστηθώ αρχίζω να μετράω αντίστροφα κ να κάνω θετικές σκέψεις

ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ, γυρίζει με κοιτάζει παρατεταμένα (αυτό με τσαντίζει , εκτός αν το κάνει γκομενάκι π μ αρέσει) και της λέω "δεν έχεις ελπίδες , sorry :-) "
/face priceless

Ξαφνικά είδαν τις 10 κενές θέσεις και ειπαν να κάτσουν :mad: :mad:
με ενοχλούσε η μέση μου και δεν μπορούσα να πάω να κάτσω και να έχω κ ενα τσουρμο μαλακισμένα να μαλακίζονται.


 

Μέρες...

άρρωστη πάλι :/

περαστικά κυράμ B)
εγω δεν ξέρω τι ακριβώς έχω αλλα κατι δεν πάει καλά
i can feel it
22 του άλλου μηνα έχω ραντεβου με ενδοκρινολόγο , θα μου τις γράψει ενας άλλος που ξέρουμε (άσχετος) και θα πάω να τις κάνω τώρα αυτές τις μέρες κ θα του τις πάω να τις δει μου φαίνεται

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαιω χαχαχαχ

 

Ρε συ παντως Νικοτς σορρυ κιολας αλλα ολο αυτο τον καιρο εχω την αντυπωση πως γενικα εισαι ατομο τσατίλας .

Καθε μερα ολο κ για κατι θασαι τσατισμενος ή τσιτωμένος .

Κουλ μωρε

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ, γυρίζει με κοιτάζει παρατεταμένα (αυτό με τσαντίζει , εκτός αν το κάνει γκομενάκι π μ αρέσει) και της λέω "δεν έχεις ελπίδες , sorry :-) "

/face priceless

 

 

Σ'ΑΓΑΠΩ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικά κυράμ B)

εγω δεν ξέρω τι ακριβώς έχω αλλα κατι δεν πάει καλά

i can feel it

22 του άλλου μηνα έχω ραντεβου με ενδοκρινολόγο , θα μου τις γράψει ενας άλλος που ξέρουμε (άσχετος) και θα πάω να τις κάνω τώρα αυτές τις μέρες κ θα του τις πάω να τις δει μου φαίνεται

thanks μανάρι...

όταν πάρεις τα αποτελέσματα μίλα.

 

Κλαιω χαχαχαχ

 

Ρε συ παντως Νικοτς σορρυ κιολας αλλα ολο αυτο τον καιρο εχω την αντυπωση πως γενικα εισαι ατομο τσατίλας .

Καθε μερα ολο κ για κατι θασαι τσατισμενος ή τσιτωμένος .

Κουλ μωρε

πολλές φορές δε γίνεται να ναι κάποιος cool κάπου πρέπει να ξεσπάσει ο άνθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...