Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν εχω χειρότερο απο τους τυπους που μπαίνουν σε Ησαπ και Μετρο με την καφεδουμπα στο χερι. Φαση θα κανει κανα απότομο, θα σκασει πανω μου ο καφές και θα γινει παγκοσμιος πολεμος. <br>

 

Ειδικα με τα φρέντο κ τους φραπεδες που έχουν ενα κιλό αφρό δύσκολακι.αλλά γενικά αμα μπω εγώ πχ θα έχει μεινει μια γουλια το πολύ αρα μικρή ζημιά θα σου κανω.

Έχω να πετύχω πολύ καιρό απότομο..

 

Μέρες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα θα το ξερετε

 

απο κουβεντα για Πετρο bay:

 

"Off topic. Παιδια προσοχη αυτο δεν ισχυει!! Οι καλοι λογαριασμοι πωλητων με καλα ποσοστα, πουλιουνται πολυ ευκολα και συχνα σε νεους πωλητες. Μπαινει ενας απατεωνας, αγοραζει ενα λογαριασμο με τοσες χιλιαδες καλα σχολια, και 98% βαθμολογια, την πατανε τα κοροιδα...σας μιλαει ενα εξ αυτων."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααχετο αλλα λαστ εβδομάδα ήμανε Αθήνα και θέλαμε κλαπίδι ε και πήγαμε στο "Ακρωτήρι" στο Ελληνικό.

Πρωτη φορά ειδα Ρολς Ρόϋς απο κοντά,2 Φεράρι και 5-6 Πόρσε και Ανοιχτές Μερτσέντες.

Μιλάμε για ενα μαγαζί τεράστιο.

Το μαγαζί των πλουσίων.

Με το που φτάνουμε βγαίνουν 4 δίνετρα ξέκωλλα με μίνι και 20ποντα και τραβουσαν μια φιλη τους ετοιμη να πεσει σε κομα. Μετα βίας ατες ναταν 16-17.

Μπαινεις μεσα και βλεπεις παντου πλουσιόπαιδα 16χρονών με τα ΑUDI απο το σπίτι και μαγκιά κλανιά .να κανουν διάλειμμα απο το φροντιστήριο, και πλουσιόγερους άπλυτους χωριάτες με την τριχα και τον αφαλό έξω,με τις πληρωμένες συνοδούς τους. Να βλέπεις 17χρονα με μίνι που αν σκυψεις λίγο βλέπεις το μνι τους να βαράει παλαμάκια.

Παίζει επίσης εκεί να είναι ο ναός του εκ Περσίας βαποριού.Το καλυπτερο αλησβερίσι και οι καλύτερες συναλλαγές λουκουμίσκονης.

 

Εντάξει,ωραία περάσαμε.Γελούσαμε με τα ξέκωλα και τους χοντρούς με τις συνοδείες τους,φάγαμε και λίγο και φύγαμε.

 

Την άλλη φορά θα κλείσουμε πρώτα γιατί γινόταν της Πόπης.

Και μετά έρχεσαι Σαλόνικα. Ντάξει είναι κάπως. Το καθένα τα καλά του, αλλά μου έλειψε λίγο η Αθήνα. Μόλις τελειώσω εξεταστική θα κατέβω. Γατοκόριτσο πάμε για καφέ τότε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την άλλη φορά θα κλείσουμε πρώτα γιατί γινόταν της Πόπης.

 

Δηλαδή κάτσε να δω αν κατάλαβα καλά: κράζεις το μέρος και τα άτομα που πατάνε εκεί πέρα ΑΛΛΑ θες να κλείσεις και να ξαναπάς;;;;;;;;;

Άρα τσάμπα το κράξιμο. Παραδέξου ότι γούσταρες τα πιπίνια με τα μνάκια φάτσα φόρα!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Στοά του Βιβλίου (είτε στα τραπεζάκια μέσα στη στοά είτε στην καφετέρια από πανω). Επίσης στο Floral στα Εξάρχεια (αλλά στα μέσα τραπεζάκια δίπλα στην βιβλιοθήκη του).

Εναλλακτικα: σε πάρκα δίπλα σε μιλφ με τα παιδάκια τους. Εκεί κάνεις παιχνίδι. Ξεεερεις εσύ.

Καλη φαση το πάρκο (χουαχουαχουαχουα) αλλα ελεγα κατι σε φαση σερβιρω και καφέ. To Polis εγκρίνεται.. Θεεενξ. Αν σου ρθουν κι αλλα πες με.

 

Ειδικα με τα φρέντο κ τους φραπεδες που έχουν ενα κιλό αφρό δύσκολακι.αλλά γενικά αμα μπω εγώ πχ θα έχει μεινει μια γουλια το πολύ αρα μικρή ζημιά θα σου κανω.

Έχω να πετύχω πολύ καιρό απότομο..

Μέρες..

Ενταξει εσυ δικαιολογεισαι κουκλα. Αλλα πληζ μη μου δημιουργείτε ταχυκαρδιες οταν στεκεστε διπλα μου :lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε σίλβε κάτσε θα σου αρέσει θα δεις !

 

Έχει δίκιο ο Amelie, μείνε. Εδώ δεν υπάρχει συγκεκριμένη θεματολογία, η συζήτηση πιάνει από ασήμαντα ζητήματα όπως το πότε θα αποκτήσει η συμπρωτεύουσα δικό της μετρό, βαφές μαλλιών και οικονομικά, μέχρι και θέματα τατού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααχετο αλλα λαστ εβδομάδα ήμανε Αθήνα και θέλαμε κλαπίδι ε και πήγαμε στο "Ακρωτήρι" στο Ελληνικό.

Πρωτη φορά ειδα Ρολς Ρόϋς απο κοντά,2 Φεράρι και 5-6 Πόρσε και Ανοιχτές Μερτσέντες.

Μιλάμε για ενα μαγαζί τεράστιο.

Το μαγαζί των πλουσίων.

Με το που φτάνουμε βγαίνουν 4 δίνετρα ξέκωλλα με μίνι και 20ποντα και τραβουσαν μια φιλη τους ετοιμη να πεσει σε κομα. Μετα βίας ατες ναταν 16-17.

Μπαινεις μεσα και βλεπεις παντου πλουσιόπαιδα 16χρονών με τα ΑUDI απο το σπίτι και μαγκιά κλανιά .να κανουν διάλειμμα απο το φροντιστήριο, και πλουσιόγερους άπλυτους χωριάτες με την τριχα και τον αφαλό έξω,με τις πληρωμένες συνοδούς τους. Να βλέπεις 17χρονα με μίνι που αν σκυψεις λίγο βλέπεις το μνι τους να βαράει παλαμάκια.

Παίζει επίσης εκεί να είναι ο ναός του εκ Περσίας βαποριού.Το καλυπτερο αλησβερίσι και οι καλύτερες συναλλαγές λουκουμίσκονης.

 

Εντάξει,ωραία περάσαμε.Γελούσαμε με τα ξέκωλα και τους χοντρούς με τις συνοδείες τους,φάγαμε και λίγο και φύγαμε.

 

Την άλλη φορά θα κλείσουμε πρώτα γιατί γινόταν της Πόπης.

 

 

Ωραίο κλαμπακι άλλα ο κόσμος πολύ δήθεν και γαμ@ω και δέρνω.

 

 

Δηλαδή κάτσε να δω αν κατάλαβα καλά: κράζεις το μέρος και τα άτομα που πατάνε εκεί πέρα ΑΛΛΑ θες να κλείσεις και να ξαναπάς;;;;;;;;;

Άρα τσάμπα το κράξιμο. Παραδέξου ότι γούσταρες τα πιπίνια με τα μνάκια φάτσα φόρα!!!

 

 

Μόνο εμένα δεν μ αρέσουν τα μέρη που μαζεύουν πολύ κόσμο και είναι πήχτρα, ειδικά όταν είναι κλειστά, και η τέρμα μουσική, και προτιμώ μέρη με άπλα, χαλαρά, και να μπορώ να κάνω μια συζήτηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααχετο αλλα λαστ εβδομάδα ήμανε Αθήνα και θέλαμε κλαπίδι ε και πήγαμε στο "Ακρωτήρι" στο Ελληνικό.

Πρωτη φορά ειδα Ρολς Ρόϋς απο κοντά,2 Φεράρι και 5-6 Πόρσε και Ανοιχτές Μερτσέντες.

Μιλάμε για ενα μαγαζί τεράστιο.

Το μαγαζί των πλουσίων.

Με το που φτάνουμε βγαίνουν 4 δίνετρα ξέκωλλα με μίνι και 20ποντα και τραβουσαν μια φιλη τους ετοιμη να πεσει σε κομα.

 

Ενα καθημερινο απογευμα σε ενα μετριο club της NY..... nothing fancy .....  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...