Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άστην ρε να βρει τον καλό της. Να μην μπλέξει και μαζί μου γιατί σιγά να μην ξεκολήσει μετά. Ο αδελφός μου που είναι στην ηλικία της, κάθε φορά που περνάει με το αμάξι από το μαγαζί τον χαιρετάει χωρίς να έχουν ανταλάξει καμιά κουβέντα της προκοπής ποτέ. :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε ρε παιδί μου, η κοπέλα στο μίνι-μάρκετ πολύ δυνατό γκομενάκι φαίνεται. Και από τον τρόπο που μιλάει, κινήται κτλ φαίνεται απελπισμένη και να έχει μείνει στο ράφι το κορίτσι παρόλο που όπως προείπα είναι δυνατό. Να αρχίζω να ψωνίζω πιο συχνά από εκεί λέτε; (τα έχει και πανάκριβα πανάθεμα την)

 

Α παίζει να με περνάει και καμιά 10αρία χρόνια ε :P

Είσαι 21-22 πες άρα 31?Χμμ στο όριο..μικρούλα.ΣΤΕΙΛΕ ΦΩΤΟ να σου πω.Nicoλάτση όλα γλύψιμο θέλουν.

Χθες ήταν μια στην παρέα και με πότιζε όλη την ώρα αλκοόλ.Γούσταρε ή απλά ήταν ανώμαλη και έχει βίτσιο με το αλκόολ?Το κακό είναι ότι δεν θυμάμαι τίποτα για το τι έγινε μετά αν και κατα πάσα πιθανότητα ήμουν τόσο μεθυσμένος που δεν έκανα τπτ.Πάντως πήγα σπίτι.Δεν τρολλάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε αμα ειναι δυνατο και στο ραφι, μηπως κατι δε παει καλα μ δαυτηνε? Γενικα οι ταμιες ειναι καλουλες και ευγενικες και χαμογελαστες με ολους, μηπως παρεξηγας τη συμπεριφορα της? Αν βεβαιωθεις για αυτα τα 2 [κ εχεις κ λεφτα να σ περισευουν] τοτε ΟΡΜΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ

και για τσι νοσοκόμες αυτά λεν οτι ειναι καλες κ ευγενικές με όλους αλλα μια milf με έπιανε χαιδευε το στήθος κ όχι μόνο οταν ειχα κάνει εγχείρηση :mellow: :mellow:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε. η 8άδα 50 λεπτά;

Ναι , και όμως :D  

Κατα 90% θα είναι σαβουρομπύρα αλλα κλάϊν

 

 

Ε ρε παιδί μου, η κοπέλα στο μίνι-μάρκετ πολύ δυνατό γκομενάκι φαίνεται. Και από τον τρόπο που μιλάει, κινήται κτλ φαίνεται απελπισμένη και να έχει μείνει στο ράφι το κορίτσι παρόλο που όπως προείπα είναι δυνατό. Να αρχίζω να ψωνίζω πιο συχνά από εκεί λέτε; (τα έχει και πανάκριβα πανάθεμα την)

 

Α παίζει να με περνάει και καμιά 10αρία χρόνια ε  :P

 

Πωωωω , κάτι παρόμοιο παίζει εδω στο περίπου

 

Μια τύπισσα στο μαγαζί που κάνει καφέδες και παίρνω σχεδόν κάθε μέρα  . Δυνατό κορμί ΜΑΧ να είναι 26 . Με τα σέα της , τα μέα της , αιλουροειδές με τα όλα της .

 

Θα το παίξω και ιστορία , δεν έμαθα το όνομά της ποτέ αλλα άκουσα μια που την φώναξε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης σιχαθηκα να φλασαρω το κωλοκινητο μου σημερα ε, απλα σιχαθηκα. Δεν το πειραζω ξανα, πας να κανεις κατι για καλυτερα και καλα και στο τελος καταληγεις να προσπαθεις να διορθωσεις κατι αλλο, που χαλαει κατι αλλο κ.ο.κ. Τελος, δεν ασχολουμαι ξανα, it is what it is. Κανει και ζεστη ναουμ.

ουτε καν εχω μπει στη διαδικασια για το δικο μ.παρολο που δεν πηρε τη κιτκατ και ψήθηκα για κατι δευτερα ειπα ε αφου λειτουργει χεστω αλλη ορεξη δεν εχω να χανω το χρονο μου για λιγο ποιο γρηγορο κινητο με εκατο αλλα bugs...

 

Ε ρε παιδί μου, η κοπέλα στο μίνι-μάρκετ πολύ δυνατό γκομενάκι φαίνεται. Και από τον τρόπο που μιλάει, κινήται κτλ φαίνεται απελπισμένη και να έχει μείνει στο ράφι το κορίτσι παρόλο που όπως προείπα είναι δυνατό. Να αρχίζω να ψωνίζω πιο συχνά από εκεί λέτε; (τα έχει και πανάκριβα πανάθεμα την)

 

Α παίζει να με περνάει και καμιά 10αρία χρόνια ε :P

να το ξερεις οτι αμα κανεις το ψυχικο το ξεγραφεις αυτο το σουπερ.

απορια σχετικη ασχετη γιατι 8/10 ταμιες σε σουπερ εχουν γαματα νυχια?δεν μιλαω για το απλο χρωματακι αλλα επαγγελματικο nail art και 3d καταστασεις.τι στο καλο?και παλια ηταν μονο η μικρες και λες οκ η κοπελια ειναι νιατο ας εχει το νυχι με τη παπια αλλα τωρα ειναι και μεγαλουλες στο παιχνιδι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για τσι νοσοκόμες αυτά λεν οτι ειναι καλες κ ευγενικές με όλους αλλα μια milf με έπιανε χαιδευε το στήθος κ όχι μόνο οταν ειχα κάνει εγχείρηση :mellow: :mellow:

 

 

Σου έγλυψε και τη ρώγα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , και όμως :D

Κατα 90% θα είναι σαβουρομπύρα αλλα κλάϊν

Δώσε ίνφο μόλις δοκιμάσεις και αν είναι καλές ίνφο και για να πάρουμε και εμείς.

 

 

απορια σχετικη ασχετη γιατι 8/10 ταμιες σε σουπερ εχουν γαματα νυχια?δεν μιλαω για το απλο χρωματακι αλλα επαγγελματικο nail art και 3d καταστασεις.τι στο καλο?και παλια ηταν μονο η μικρες και λες οκ η κοπελια ειναι νιατο ας εχει το νυχι με τη παπια αλλα τωρα ειναι και μεγαλουλες στο παιχνιδι...

Υποθέτω λόγο απεριόριστης βαρεμάρας στα μαγαζία, κάτι πρέπει να κάνουν για να περάσει η ώρα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν εχω μπει στη διαδικασια για το δικο μ.παρολο που δεν πηρε τη κιτκατ και ψήθηκα για κατι δευτερα ειπα ε αφου λειτουργει χεστω αλλη ορεξη δεν εχω να χανω το χρονο μου για λιγο ποιο γρηγορο κινητο με εκατο αλλα bugs...

 

να το ξερεις οτι αμα κανεις το ψυχικο το ξεγραφεις αυτο το σουπερ.

απορια σχετικη ασχετη γιατι 8/10 ταμιες σε σουπερ εχουν γαματα νυχια?δεν μιλαω για το απλο χρωματακι αλλα επαγγελματικο nail art και 3d καταστασεις.τι στο καλο?και παλια ηταν μονο η μικρες και λες οκ η κοπελια ειναι νιατο ας εχει το νυχι με τη παπια αλλα τωρα ειναι και μεγαλουλες στο παιχνιδι...

 

μα είναι στην μόδα το νύχ-ing νομίζω . Σε κάθε γωνία φυτρώνουν νυχάδικα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε ίνφο μόλις δοκιμάσεις και αν είναι καλές ίνφο και για να πάρουμε και εμείς.

 

 

Υποθέτω λόγο απεριόριστης βαρεμάρας στα μαγαζία, κάτι πρέπει να κάνουν για να περάσει η ώρα;

μα δεν μιλαμε για το σουπερ 2χ2 αλλα στα μεγαλα που και για τουαλετα τρεχουν.

 

μα είναι στην μόδα το νύχ-ing νομίζω . Σε κάθε γωνία φυτρώνουν νυχάδικα .

ισχύει.απλα τετοια νυχια ουτε οι κοπελιες στο sephora/hondos δεν εχουν.που οσο να ναι και η δουλεια τους..ουτε σε κοπελιες που πουλανε ρουχα πετυχαινω συχνα.δηλαδη αυτες στα σουπερ ειναι trendsetters των νυχιων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...