Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις γυρισα και απο 2η βαφτιση.

Με 5 ωρες υπνο πήγα. Στις 5 γυρισαμε χθες.

Βασικα πρωτη φορα μου συμβαινει ενα σκ να ειναι γεματο με γαμο-βαφτισεις.

Θελω 12ωρο υπνο τωρα για να επανελθω.... :-(

Καλή ξεκούραση Μαίρη! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@revolver Η δυναμη της υποβολης φιλος. Στην αρχη σου δειχνει ενα 10αρι καρο νομιζω και μετα ενα ρηγα μπαστουνι. Αρχιζεις ηδη να συνδιαζεις 10μπαστουνι. Μετα που σου δειχνει ολα τα χαρτια μπροστα σου γρηγορα, ουσιαστικα σκανε εικονες μπροστα σου γρηγορα που δε καταλαβαινεις, αλλα τις βλεπεις θες δε θες, αρα σ μενουν στο μυαλο. Η τελευταια εικονα-φυλλο ειναι...10 μπαστουνι!!!! Στην "εβαλε στο μυαλο". Τελος...Μετα παμε να το κλεισουμε εξυπνα, οσο σου δειχνει λαθος φυλλα, σκεφτεσαι πιο εντονα "οχι, το 10 μπαστουνι ειναι". Ε και το φυλλο στη πλατη ειναι eye candy. 

 

Με τον ιδιο τροπο γινετε και το κολπακι στην αρχη του now you see me. Αν και το 7 καρο δεν ειναι τελευταιο, δε ξερω τι πουστία εχει κανει να μην ειναι τελευταιο αλλα να φαινετε για οσο πρεπει. Τεσπα καπως εχει στησει τη τραπουλα για να το κανει. Και ξερει να κρυψει τα τελευταια φυλλα για να μη δεις το 7αρι μετα...

 

 

μαλλον θα στα πει καλυτερα τουτος...

 

 

edit ρε τον jesse που απο ζουκενμπεργκ εγινε μαγος και τωρα λεξ λουθορ...και τον ειχα στη κατηγορια "εκνευριστικος κλονος του μαικλ σερα", αλλα το παιδι μπορει παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα ενα καλο που εχει η δικη μου δουλεια ειναι πως δυσκολα ρουτινιαζεις εντελως γιατι καθε μερα ειναι διαφορετικη, αλλα ναι ειναι καποια πραγματα σε στυλ μερας της μαρμοτας σιγουρα.

το κακό ειναι οτι δεν κάνουμε τη δουλειά που μας αρέσει γιαυτό ρουτινιάζουμε , εγώ σκέφτομαι να γινω μισθοφόρος ή μυστικός πράκτορας ή bodyguard ή πορτιέρης ή πλούσιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικοτς αμα γινεις πλουσιος, εχεις καμια αδερφη της παντρειας ρε?

πλούσιος δεν ξέρω , spicial agent ομως θα γινω

 

Δεν έχει λεφτά το ζιγκολίκι ή το έχεις βαρεθεί?

ποτέ δε θα έκανα κάτι για τα λεφτά ειμαι υπεράνως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τσι σαρκοφόδρες φάλαινες??

μπα , τσι μονες φάλαινες που φοβάμαι θα τσι βρεις στη στεριά

 

πείτε καμία μαλακία

 

καμία μαλακία

 

αχα γκαααλοοοοο αααααααααααααααα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...