Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τι δουλεία κύριος αν επιτρέπεται;

Πωλησεις σε κοσμηματοπωλειο/art gallery αυτην τη στιγμη. Βασικα πωλησεις λιανικης τα τελευταια 12 χρονια περιπου. Ε οποτε οπως καταλαβαινεις απο τη στιγμη που παιζει ανθρωπινος παραγοντας (aka πελατες) ποτε δεν μπορει να ειναι η ιδια φαση :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο το πράγμα που εχεις αγοράσει κρεατακι, εχεις φτιάξει σαλτσουλες etc και οταν έρθει η ώρα να τα βγάλεις απο το φούρνο λες " δεν γ******, ποιος τρωει τώρα"

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά την δουλεία σου πολύ δύσκολα θα την έκανα. Δεν έχω υπομονή αρκετή. Γραφείο και πάλι γραφείο.

 

Nαι δεν ειναι για ολους ολες οι δουλειες. Εγω δε νομιζω πως θα αντεχα σε γραφειο να σου πω την αληθεια. Εχω απιστευτη υπομονη με τους ανθρωπους αλλα οχι με τις επαναλαμβανομενες καταστασεις :lol: :lol:

Αυτο το πράγμα που εχεις αγοράσει κρεατακι, εχεις φτιάξει σαλτσουλες etc και οταν έρθει η ώρα να τα βγάλεις απο το φούρνο λες " δεν γ******, ποιος τρωει τώρα"

 

Σπερες

Story of my life, ξεκινας με γαματη ορεξη και στο τελος εισαι σε φαση "Meh screw that, θα το φαω αυριο τελικα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτησαν το noxzema shower fresh οι μαλάκες... ξαναβγάλανε τη μαλακία το pilot και το άλλο το citrus που βρωμάει ξινίλα.

Μετά το chili burger στα goody's, έγινε και αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Μετά το chili burger στα goody's, έγινε και αυτό.

Aυτο ποτε δεν το καταλαβα γιατι εγινε. Υπεθετα παντα πως θα ημουν απο τους λιγους που τους αρεσε (για να το σταματησουν), αλλα οποτε εχει παει το θεμα εκει ακουω απο ολους αυτην την ατακα :lol: Conspiracy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ποτε δεν το καταλαβα γιατι εγινε. Υπεθετα παντα πως θα ημουν απο τους λιγους που τους αρεσε (για να το σταματησουν), αλλα οποτε εχει παει το θεμα εκει ακουω απο ολους αυτην την ατακα :lol: Conspiracy..

Πλέον τα goody's σταμάτησαν να είναι νόστιμα ούτως ή άλλως, οπότε και να το επαναφέρουν μαλακία θα ναι, όπως όλα. Πάει και η γεύση που είχαν, μόνο θερμίδες τώρα :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μαλάκες κουράστηκα ε. Καλοκαίρι και διάβασμα που είναι αγγαρεία είναι τέρμα δύσκολο.</p> <p> </p> <p> :wacko:</p>

Σε νοιωθω

 

Μιαμιση εβδομάδα ειμαι ακομα στο πρωτο κεφάλαιο

 

Μετα την εξεταστική η όποια δυνατότητα συγκέντρωσης βρισκεται στο -οο

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πλέον τα goody's σταμάτησαν να είναι νόστιμα ούτως ή άλλως, οπότε και να το επαναφέρουν μαλακία θα ναι, όπως όλα. Πάει και η γεύση που είχαν, μόνο θερμίδες τώρα :P

Qfe man, qfe...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Aυτο ποτε δεν το καταλαβα γιατι εγινε. Υπεθετα παντα πως θα ημουν απο τους λιγους που τους αρεσε (για να το σταματησουν), αλλα οποτε εχει παει το θεμα εκει ακουω απο ολους αυτην την ατακα :lol: Conspiracy..

Πλέον τα goody's σταμάτησαν να είναι νόστιμα ούτως ή άλλως, οπότε και να το επαναφέρουν μαλακία θα ναι, όπως όλα. Πάει και η γεύση που είχαν, μόνο θερμίδες τώρα :P

Στα γούδυς σταματησα να πηγαινω

Α) απτη στιγμη π δοκιμασα προ χριστου το "πίτα πίτα"

 

Β)Οταν πεινουσα απιστευτα πέρυσι κ δεν εβρισκα κατι ανοιχτο μεσημεριατικα οποτε ορμηξα στα γούδυς στον ΟΣΕ για ενα απλό γαμομπέργκερ

Είχα χρόνια να φαω (απο την εποχη πίτας πίτας ) και αφενος ηταν σα να τρωω πλαστικο μ γευση μπούργκερ και αφεταιρου το στομαχι μου χτυπιοταν απο την καουρα

 

Μόνο το κλαμπ νομιζω ειναι κατα καποιο τροπο σταθερη αξια αλλα κ παλι δεν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νοιωθω

 

Μιαμιση εβδομάδα ειμαι ακομα στο πρωτο κεφάλαιο

 

Μετα την εξεταστική η όποια δυνατότητα συγκέντρωσης βρισκεται στο -οο

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ελα μωρε καλα ειναι. Καποιες ωρες δεν εισαι σπιτι? Ε, το ταβανι θα κοιτας? Καλυτερα να κανεις χρησιμο τις ακυρες ωρες του καλοκαιριου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γυρισα και απο 2η βαφτιση.

Με 5 ωρες υπνο πήγα. Στις 5 γυρισαμε χθες.

Βασικα πρωτη φορα μου συμβαινει ενα σκ να ειναι γεματο με γαμο-βαφτισεις.

Θελω 12ωρο υπνο τωρα για να επανελθω.... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...