Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγαίνεις από το φούρνο. Στο ένα χέρι η τυρόπιτα, στο άλλο η σακούλα που ήταν μέσα. Πας στο σκουπιδοτενεκέ και πετάς τη τυροπιτα συνειδητοποιώντας παράλληλα πως κράτησες τη σακούλα ο μαλακας! Genius...Και να φανταστείς πως ήμουν το πιο γρήγορο σπερματοζωάριο. Τι διάολο τα άλλα μπουσουλωντας πήγαιναν;

Τη περασμενη βδομαδα ειμαι ικεα και λεω ας παρω ενα χοτ-ντογκι για να μη λυσσαω τοσο μεχρι να φτασω σπιτι. Βαζω μισο κιλο κετσαπ και μισο κιλο μαγιονεζα. Ενω κραταω στη μασχαλη 2-3 πραγματα που πηρα, περπαταω τρωγοντας το χοτ-ντογκι και περναω το δρομο, εκει που παρκαρουν για να φορτωσουν πραγματα, τελειως αμεριμνη ενω εχω προφανως πασαλιφθει με κετσαπομαγιονεζες και με το πάσο μου. Με την ακρη του ματιου ενα αυτοκινητο ερχεται και μη μπορωντας να παει πιο σιγα με κορναρει. Εκει την ωρα σκεφτομαι πως θα φαινομαι στα ματια του, σα πασαλιμενη αχορταγη χοντρελω :cry:  αλλά μετα λεω δε γαμιεται. B) Ανθρωπος ειμαι, εχω παρει σβαρνα τα μαγαζια για τις κωλοαγγαριες και πεινασα.

 

Ασχετο με το δικο σου, αλλά ηθελα να το μοιραστω.

 

 

κατι εχω παθει τελευταια και πολλα μοιραζομαι τελικα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρώτησα την άλληνε πως φτιάχνει το μαλλι και με εκανε μονο λίκε

δεν με ειπε πως

ΓΥΝΑΙΚΕΣ! πειτε στον άντρα τα μυστικα του silky smooth μαλλιού

μυράει οπως μυράει κουόκουονατ, ειν που ειν καθάριο , θέλω να ειν και σιλκι κ όλες να θέλουν να μου το πιάσουν!

 

κακό ειναι ?

Aye bro.You gucci?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mary1 εχεις μια ταση στο πασάλειμμα πάντως ε ;

Μια μας λες οτι πασαλείφεσαι με πούδρα , μια με μαγιονέζες κ μουστάρδες

 

:rolleyes:

 

 

 

Sent from my iPhone 7 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aye bro.You gucci?

οχι axe βάζω

το κουόκουονατ άρωμα ειν απ την λοσιόν σώματος που πατσαλίφομαι κάθε πρωι /μεσημερι/βράδυ μετά το μπάνιο

βάζω παντού!! :3

 

θα παραχέσω το μέσατζ μπας και με πει καμια γυναίκα τι άλλο να κάνω για να ειν σιλκι σμούθ το μαλλίμ

 

 

ωραίο μαλλί ! με τι το λούζεις? θέλω κ εγώ σιλκι σμουθ τρίχα και γίνονται

ακου τι κάνω!

 

στην αρχή λούζομαι με ζεστό νερό 2 χέρια σαμπουαν+μαλακτικό για να σπάσει η βρωμιά-σκόνη

μετά βάζω μια κρέμα με βιταμίνες για το μαλλί !

μετά! το αφήνω και κάνω μπάνιο

μετά! 5 λεπτά περίπου ξευγάζω το κεφάλι (αν ξουρίσω στήθος/χέρια παίρνει παραπάνω , κάπου στα 10)

μετά! ρίχνω κρύο νερό πάγο στο κεφάλι για να κλείσουν οι πόροι στο κεφάλι

μετά! βάζω μια πετσέτα στο κεφάλι να στεγνώσει χωρίς να τραβάω τα μαλλιά άτσαλα!

αυτά οταν αφήνω μακρυ μαλλι στυλ ανίμε και το σηκώνω στυλ ντράγκονμπολ

 

αλλα καμια φορά χρειάζεται να το κάνω με την τσοστιέρα μαλλιών για να φτιάξει

 

εσύ ?!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι axe βάζω

το κουόκουονατ άρωμα ειν απ την λοσιόν σώματος που πατσαλίφομαι κάθε πρωι /μεσημερι/βράδυ μετά το μπάνιο

βάζω παντού!! :3

 

θα παραχέσω το μέσατζ μπας και με πει καμια γυναίκα τι άλλο να κάνω για να ειν σιλκι σμούθ το μαλλίμ

 

 

Πρόσεξε που τη βάζεις γιατί η ανθρωπότητα δεν θα αντέξει το πλήγμα να μην υπάρχουν διάδοχοι του νικοτς στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε που τη βάζεις γιατί η ανθρωπότητα δεν θα αντέξει το πλήγμα να μην υπάρχουν διάδοχοι του νικοτς στο μέλλον.

γιατί μπορεί να χαλάσει το πουλιμ ? κρέμα καρύδα ειν :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ωραίο μαλλί ! με τι το λούζεις? θέλω κ εγώ σιλκι σμουθ τρίχα και γίνονται

ακου τι κάνω!

 

στην αρχή λούζομαι με ζεστό νερό 2 χέρια σαμπουαν+μαλακτικό για να σπάσει η βρωμιά-σκόνη

μετά βάζω μια κρέμα με βιταμίνες για το μαλλί !

μετά! το αφήνω και κάνω μπάνιο

μετά! 5 λεπτά περίπου ξευγάζω το κεφάλι (αν ξουρίσω στήθος/χέρια παίρνει παραπάνω , κάπου στα 10)

μετά! ρίχνω κρύο νερό πάγο στο κεφάλι για να κλείσουν οι πόροι στο κεφάλι

μετά! βάζω μια πετσέτα στο κεφάλι να στεγνώσει χωρίς να τραβάω τα μαλλιά άτσαλα!

αυτά οταν αφήνω μακρυ μαλλι στυλ ανίμε και το σηκώνω στυλ ντράγκονμπολ

 

αλλα καμια φορά χρειάζεται να το κάνω με την τσοστιέρα μαλλιών για να φτιάξει

 

εσύ ?!

νικοτς, ολα αυτα τα κανεις εσυ? μα ποσο ελευθερο χρονο εχεις ρε αγορινα?καθε απογευμα χαλας μιαμιση ωρα με τις τριχες σου? φιλε αν τα κοψεις πολυ κοντα θα γλιτωσεις ενα καρο ευρα και θα χεις και χρονο να βγαινεις εξω να σε βλεπει ο ηλιος και να μιλας με κοσμο...εξω...u know...αερας, φως, ηλιος, ανθρωποι...το λεω γτ σε φανταζομαι καθε απογευμα αλυσοδεμενο στο μπανιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικοτς, ολα αυτα τα κανεις εσυ? μα ποσο ελευθερο χρονο εχεις ρε αγορινα?καθε απογευμα χαλας μιαμιση ωρα με τις τριχες σου? φιλε αν τα κοψεις πολυ κοντα θα γλιτωσεις ενα καρο ευρα και θα χεις και χρονο να βγαινεις εξω να σε βλεπει ο ηλιος και να μιλας με κοσμο...εξω...u know...αερας, φως, ηλιος, ανθρωποι...το λεω γτ σε φανταζομαι καθε απογευμα αλυσοδεμενο στο μπανιο

τη μιση μέρα ειμαι όξω , πόσο ποια!

10 λεπτά παίρνει , δε θες κ ώρες

 

Προσέχεις για να έχεις  ;)

θα το προσέχω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη μιση μέρα ειμαι όξω , πόσο ποια!

10 λεπτά παίρνει , δε θες κ ώρες

 

σιγουρα? εδω εχεις δωσει οδηγιες λεπτομερεις, και μονο ενα 5 λεπτο θες για ξεβγαλμα...τεσπα, σε πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα? εδω εχεις δωσει οδηγιες λεπτομερεις, και μονο ενα 5 λεπτο θες για ξεβγαλμα...τεσπα, σε πιστευω...

ναι ειναι τσακ μπαμ σιτσουετσιον !!

φάπ φάπ φάπ! κ έτοιμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι axe βάζω

το κουόκουονατ άρωμα ειν απ την λοσιόν σώματος που πατσαλίφομαι κάθε πρωι /μεσημερι/βράδυ μετά το μπάνιο

βάζω παντού!! :3

 

θα παραχέσω το μέσατζ μπας και με πει καμια γυναίκα τι άλλο να κάνω για να ειν σιλκι σμούθ το μαλλίμ

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=I%27m+Gucci

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι axe βάζω

το κουόκουονατ άρωμα ειν απ την λοσιόν σώματος που πατσαλίφομαι κάθε πρωι /μεσημερι/βράδυ μετά το μπάνιο

βάζω παντού!! :3

 

θα παραχέσω το μέσατζ μπας και με πει καμια γυναίκα τι άλλο να κάνω για να ειν σιλκι σμούθ το μαλλίμ

 

βάλε μετάξι μαναριμ στα μαλλιά. είναι σίλκι σμουθ και λαμπερό. healάρει κιόλας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...