Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

This question does not exist or is under review.

 

βάλε μετάξι μαναριμ στα μαλλιά. είναι σίλκι σμουθ και λαμπερό. healάρει κιόλας

τρίχες απο μετάξι ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τη περασμενη βδομαδα ειμαι ικεα και λεω ας παρω ενα χοτ-ντογκι για να μη λυσσαω τοσο μεχρι να φτασω σπιτι. Βαζω μισο κιλο κετσαπ και μισο κιλο μαγιονεζα. Ενω κραταω στη μασχαλη 2-3 πραγματα που πηρα, περπαταω τρωγοντας το χοτ-ντογκι και περναω το δρομο, εκει που παρκαρουν για να φορτωσουν πραγματα, τελειως αμεριμνη ενω εχω προφανως πασαλιφθει με κετσαπομαγιονεζες και με το πάσο μου. Με την ακρη του ματιου ενα αυτοκινητο ερχεται και μη μπορωντας να παει πιο σιγα με κορναρει. Εκει την ωρα σκεφτομαι πως θα φαινομαι στα ματια του, σα πασαλιμενη αχορταγη χοντρελω :cry: αλλά μετα λεω δε γαμιεται. B) Ανθρωπος ειμαι, εχω παρει σβαρνα τα μαγαζια για τις κωλοαγγαριες και πεινασα.

 

Ασχετο με το δικο σου, αλλά ηθελα να το μοιραστω.

 

 

κατι εχω παθει τελευταια και πολλα μοιραζομαι τελικα

 

Μη σκας το φαΐ ιζ γκουυυντ ακόμα και πασαλειμμενο!

Εγώ από την άλλη δεν πρόλαβα ούτε μια δαγκωνια να κάνω. Να χεσω το μυαλό μου μέσα, που κάποιες φορές κολλάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ κάνουν τπτ αυτά; Όχι ότι υπάρχει τπτ που να κάνει smooth την αφάνα που καλλιεργώ, αλλά λέμε τώρα...

 

In other news, liberation has arrived... Αραλίκι μέχρι τις 25 τώρα :D

Και για να κλέψω λίγη απ'τη δόξα του Βάιπερ, αγαπούλες... καλές διακοπούλες! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*ανοιγει τη πορτα με βλεμμα παρανοικου και εισβαλλει μεσα.*

 

τα μαλλια ειναι τριχες, νεκρα αψυχα κυτταρα πανω στη κεφαλα μας. αλλο που με τα χρονια τα εχουμε αναγει σε δεικτη ομορφιας.

μη ψαρωνετε με καθε βιοχημικη μιξα , που στα συστατικα εχουν και ενα buzzword τυπου, μεταξι, τριανταφυλλο για να φτανει η τιμη στα υψη

αν εχεις οντως προβλημα, παρε ενα ειδικο σαμπουαν [που συνηθως εχει να κανει με δερμα , οχι με τριχες] ή πηγαινε σε δερματολογο.

αλλιως,  λουζοσουνα καθε μερα με ενα ηπιο σαμπουαν, τρωγε φρουτακια, προσεχε διατροφη, πινε νερο, μην αγχωνεσαι, μη τα βαφεις/καις/ισιωνεις/φριζαρεις/οτι αλλο βασανιστηριο κανετε τεσπα

μια χαρα! και μετα κανε οτι κουρεμα θες

 

*κλωτσαει και το τραπεζι, το οποιο αναποδογυριζει. βγαινει αμιλητος και με βλεμμα στο κενο*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*ανοιγει τη πορτα με βλεμμα παρανοικου και εισβαλλει μεσα.*

 

τα μαλλια ειναι τριχες, νεκρα αψυχα κυτταρα πανω στη κεφαλα μας. αλλο που με τα χρονια τα εχουμε αναγει σε δεικτη ομορφιας.

μη ψαρωνετε με καθε βιοχημικη μιξα , που στα συστατικα εχουν και ενα buzzword τυπου, μεταξι, τριανταφυλλο για να φτανει η τιμη στα υψη

αν εχεις οντως προβλημα, παρε ενα ειδικο σαμπουαν [που συνηθως εχει να κανει με δερμα , οχι με τριχες] ή πηγαινε σε δερματολογο.

αλλιως,  λουζοσουνα καθε μερα με ενα ηπιο σαμπουαν, τρωγε φρουτακια, προσεχε διατροφη, πινε νερο, μην αγχωνεσαι, μη τα βαφεις/καις/ισιωνεις/φριζαρεις/οτι αλλο βασανιστηριο κανετε τεσπα

μια χαρα! και μετα κανε οτι κουρεμα θες

 

*κλωτσαει και το τραπεζι, το οποιο αναποδογυριζει. βγαινει αμιλητος και με βλεμμα στο κενο*

 

Γιατί υπάρχει τραπέζι μέσα στο μπάνιο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...