Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Λιγότερο από εβδομάδα για διακοπές. Ήδη νιώθω πιο ευδιάθετος.

*Δέκα λεπτά αργότερα*

Φράκαρε ο χυμός πριν πέσει στον αυτόματο πωλητή. Son of a f@!#%@#% @$@!$!@@@!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@βοζινιωτης αυτο που φρικαρει ο κοσμος οταν λεω οτι δεν σκαμπαζω απο αθλητικα, ακομα δε το χω αποκρυπτογραφησει

 

@νικοτς, μαν σε 2-3 μηνες αλλαζω γκαρνταρομπα, σε κατι πιο μιλιτερ..... 

 

καλο μηνα αλανια....

 

τι επαθε το ιντερνετ? μολις μπηκε αυγουστος, ολα μισο-δουλευουν ε? Ε?  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω πάντως κόπασε η ζέστη και μετά απο κανα μήνα πρώτη φορα εχω κλειστό τον ανεμιστήρα .

Το απόγευμα έχει καφεδάρα στο Shark , όποιος θέλει έρχεται !

 

Επίσης

 

Είναι το χειρότερο καλοκαίρι ως τώρα απο άποψη μπάνιων...ζήτημα να έχω πάει 4-5 φορές για αυθημερόν...

 

Βλέπεις το κακό του να είσαι φοιτητής στην πόλη σου και η παρέα σου να είναι πανελλαδική ...

 

"σγκρούντ"

"λογοκρισία"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνεις από το φούρνο. Στο ένα χέρι η τυρόπιτα, στο άλλο η σακούλα που ήταν μέσα. Πας στο σκουπιδοτενεκέ και πετάς τη τυροπιτα συνειδητοποιώντας παράλληλα πως κράτησες τη σακούλα ο μαλακας! Genius...Και να φανταστείς πως ήμουν το πιο γρήγορο σπερματοζωάριο. Τι διάολο τα άλλα μπουσουλωντας πήγαιναν;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνεις από το φούρνο. Στο ένα χέρι η τυρόπιτα, στο άλλο η σακούλα που ήταν μέσα. Πας στο σκουπιδοτενεκέ και πετάς τη τυροπιτα συνειδητοποιώντας παράλληλα πως κράτησες τη σακούλα ο μαλακας! Genius...Και να φανταστείς πως ήμουν το πιο γρήγορο σπερματοζωάριο. Τι διάολο τα άλλα μπουσουλωντας πήγαιναν;

Αααα και εγω το εχω κάνει αλλα με λεφτά :(

 

Πρόπερσι σε μια εξεταστικη πεινασαμε και φυγαμε απτη βιβλιοθηκη για να παμε να φαμε . Εν τω μεταξυ μας μοιρασαν κατι φθλλαδιάκια απαυτα που λενε οτι σου γραφιυν τις εργασιες για μεταπτυχιακά κλπ. Ε ειχα ενα 5ευρω στο χερι και στο άλλο κραταω το διαφημιστικό για να μη τα μπερδεψω

Βγαινοντας βλεπω εναν νεγαλο και πεταω μεσα το 5ευρω . Το συνειδητοποίησα στο ταμειο οταν πηγα να πληρωσω με το "εκπονηςη διατριβών"

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα και εγω το εχω κάνει αλλα με λεφτά :(

 

Πρόπερσι σε μια εξεταστικη πεινασαμε και φυγαμε απτη βιβλιοθηκη για να παμε να φαμε . Εν τω μεταξυ μας μοιρασαν κατι φθλλαδιάκια απαυτα που λενε οτι σου γραφιυν τις εργασιες για μεταπτυχιακά κλπ. Ε ειχα ενα 5ευρω στο χερι και στο άλλο κραταω το διαφημιστικό για να μη τα μπερδεψω

Βγαινοντας βλεπω εναν νεγαλο και πεταω μεσα το 5ευρω . Το συνειδητοποίησα στο ταμειο οταν πηγα να πληρωσω με το "εκπονηςη διατριβών"

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

το ιδιο με αδειο/γεματο πακετο τσιγαρα...νευρα χαρμανιασματος μετα...ευτυχως το κοψα

 

Sent from my Nokia 3210 using SMS  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα την άλληνε πως φτιάχνει το μαλλι και με εκανε μονο λίκε
δεν με ειπε πως
ΓΥΝΑΙΚΕΣ! πειτε στον άντρα τα μυστικα του silky smooth μαλλιού
μυράει οπως μυράει κουόκουονατ, ειν που ειν καθάριο , θέλω να ειν και σιλκι κ όλες να θέλουν να μου το πιάσουν!

κακό ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...