Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα αλυσοδεθεις στη καρεκλα μπροστα απο τον υπολογιστη, βαλε και μανταλακια στα ματοτσινορα μη κοιμηθεις και περιμενε και τη 1 το βραδυ να σου στειλω ειδησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ώπα! Βίτσια! Μπράβο Μαίρυ! Και αναβάθμιση, και κάστομ τάητλ!

 

Ξέρει κανείς πότε κλείνουν τα σχολεία φέτος; Εννοώ για καλοκαίρι. 2015 θα είναι, ναι. Για να προγραμματίσω τις επόμενες διακοπές ρωτάω.

 

Επίσης, το ΤΑΞΙΣ τον παίρνει. Δεν με δίνει ενημερότητα γιατί υπάρχει ο ΕΝΦΙΑ. Δεν έχει λήξει καμιά προθεσμία όμως, δεν έχω αφήσει τίποτα απλήρωτο. Τράβα τώρα στην εφορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτερ υπομονή.Στην ανάγκη βρες καμιά ρωσιδούλα να φέυγουν τα άγχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα! Βίτσια! Μπράβο Μαίρυ! Και αναβάθμιση, και κάστομ τάητλ!

 

Ξέρει κανείς πότε κλείνουν τα σχολεία φέτος; Εννοώ για καλοκαίρι. 2015 θα είναι, ναι. Για να προγραμματίσω τις επόμενες διακοπές ρωτάω.

 

Επίσης, το ΤΑΞΙΣ τον παίρνει. Δεν με δίνει ενημερότητα γιατί υπάρχει ο ΕΝΦΙΑ. Δεν έχει λήξει καμιά προθεσμία όμως, δεν έχω αφήσει τίποτα απλήρωτο. Τράβα τώρα στην εφορία...

το λιγότερο προκλητικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπράβο για την προσπάθεια σου. Σε αυτό το διάστημα, έχεις φορτώσει με κάτι; Αν ναι, πώς το διαχειρίστηκες; Εγώ εκεί την πατάω.

Φορτώνω καθημερινα και εχω γινει ευερεθιστος αλλα το κοντρολαρω καπως κάνοντας unfocus απο το ότι θελω τσιγαρο.

@βαλ κι εγω μαχαιρι το σταμάτησα. Σημερα ειδικά θελω σαν τρελος να καπνισω αλλα προσπαθω να αναλυω την χαρμανα.

 

@gtr34 θενξ. Να πω την αληθεια το μονο που με κολλαει τρελα ειναι αυτες οι φακην στατιστικες. Οκ νιώθω αποφασισμενος, φαση παμε γερα θα το κάνουμε, και μετα λεω "w8 το δειγμα της στατιστικής δεν ηταν αποφασισμενο; ε θα ταν. Αρα;" τεσπα ελπιζω να ειμαι στο μικρο ποσοστο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Raining cats and doggies.Storm επίσης υπομονή.Όταν το είχε κόψει η μάνα μου φοβόμουν να της μιλήσω.Μετά από 1-2 βδομάδες έστρωσαν όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...