Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα λέει πολύ ωραία. Κάθε φορά που έχω μια άσχημη μέρα (σχεδόν καθημερινά δηλαδή) βάζω να ακούσω πριν κοιμηθώ ένα ειδικό mixtape που έχω φτιάξει με αποσπάσματα από τις εκπομπές τους και πάντα νιώθω καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτός ο Μπογδανος τι μέσο έχει; Εντελώς ασυνάρτητος λόγος και σκέψη, κανει 1 ωρα εκπομπη και δεν εχεις καταλάβει τίποτα απολύτως, ουτε ο "συνομιλητης" του εχει απαντησει ξεκάθαρα σε κατι γιατι τον διακοπτει και του αλλάζει τελειως το θεμα ορμώμενος απο μια κουβέντα του αλλου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο Μπογδανος τι μέσο έχει; Εντελώς ασυνάρτητος λόγος και σκέψη, κανει 1 ωρα εκπομπη και δεν εχεις καταλάβει τίποτα απολύτως, ουτε ο "συνομιλητης" του εχει απαντησει ξεκάθαρα σε κατι γιατι τον διακοπτει και του αλλάζει τελειως το θεμα ορμώμενος απο μια κουβέντα του αλλου..

 

Δεν έχει μέσο, είναι απλά ένας νέος και ταλαντούχος δημοσιογράφος (μεταξύ άλλων) και έχει ένα διαφορετικό στυλ. Το μυαλό του σίγουρα λειτουργεί σε διαφορετική συχνότητα από του μέσου ανθρώπου, εκατοντάδες συνειρμή το λεπτό, γι' αυτό φαίνεται ότι διακόπτει και μιλάει ασυνάρτητα, αλλά στην πραγματικότητα οι άλλοι δεν μπορούν να τον ακολουθήσουν. Μερικές φορές λέω "Ζήτω οι σπασίκλες".

 

Εγώ τον αποκαλώ Metaυτιστικό Μεσσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

-Συγνώμη, μήπως δεν παίζει ο πισίς;

 

 

(κάθε μέρα και μία έκπληξη).

Eπαιζε τελικα?

Ρε σεις εχω καει. Τι σκατα απεγινε το internet που ολοι ξερουμε? Σκαει αυτο το τραγουδι https://www.youtube.com/watch?v=CF2o5RDkq9A#t=103

 

Και στα σχολια ολοι το εκθειαζουν ως την υπερτατη μελωδια και ενας δεν εχει βρεθει να γραψει μλκια. Εγω παλι μονο ως πλακα μπορω να θεωρησω το συγκεκριμενο τραγουδι, δηλαδη πραγματικα το Κομπρα μου φαινεται πιο ποιτικο ξερωγω. Τι σκατα γινεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπαιζε τελικα?

Ρε σεις εχω καει. Τι σκατα απεγινε το internet που ολοι ξερουμε? Σκαει αυτο το τραγουδι https://www.youtube.com/watch?v=CF2o5RDkq9A#t=103

 

Και στα σχολια ολοι το εκθειαζουν ως την υπερτατη μελωδια και ενας δεν εχει βρεθει να γραψει μλκια. Εγω παλι μονο ως πλακα μπορω να θεωρησω το συγκεκριμενο τραγουδι, δηλαδη πραγματικα το Κομπρα μου φαινεται πιο ποιτικο ξερωγω. Τι σκατα γινεται? 

 

Friday, Gangnam Style, Κωλοτερορίτα... and the list goes on.

 

Μια ψιλο-αποτυχημένη προσπάθεια να γίνει viral video, με κεντρικό theme την ηλιθιότητα σε μελωδία και το χαζό βιντεοκλίπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^κατσε , αν απαντήσει ο σκλιπκνοτ , εγώ ολο αυτο κάπου το εχω ξαναζήσει...

 

Mπαγκ στο ματριξ :lol:

Friday, Gangnam Style, Κωλοτερορίτα... and the list goes on.

 

Μια ψιλο-αποτυχημένη προσπάθεια να γίνει viral video, με κεντρικό theme την ηλιθιότητα σε μελωδία και το χαζό βιντεοκλίπ.

 

Παιδια τι λετε τωρα, δε μπορει να γινει viral αυτο μην τρελαθουμε τωρα. Να πα να το ποσταρω στο φουμπου να μαζεψω κι απο κει σχολια... 

Oh wait....

Παντως δεν παιζει, δηλαδη ειναι τοσο trash που μονο για κανα Νew Channel θα ηταν, κι αυτο σε φαση αποσυνθεσης. 

 

Ποιο ιντερνετ;

 

 

1zxmrnl.jpg

 

Point.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαγκ στο ματριξ :lol:

 

Παιδια τι λετε τωρα, δε μπορει να γινει viral αυτο μην τρελαθουμε τωρα. Να πα να το ποσταρω στο φουμπου να μαζεψω κι απο κει σχολια... 

Oh wait....

Παντως δεν παιζει, δηλαδη ειναι τοσο trash που μονο για κανα Νew Channel θα ηταν, κι αυτο σε φαση αποσυνθεσης. 

 

Point.

 

Social experiment και έτσι φάση ε; Γουστάρω. Πόσταρε το στο fb και κόψε αντιδράσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για πλάκα θα το λένε. Δεν παίζει να το θεωρούνε καλό.... Ελπίζω δηλαδή

Μα αυτο ειναι που με τρελαινει, κανεις δε γραφει κατι ασχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...