Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eπαιζε τελικα?

Ρε σεις εχω καει. Τι σκατα απεγινε το internet που ολοι ξερουμε? Σκαει αυτο το τραγουδι https://www.youtube.com/watch?v=CF2o5RDkq9A#t=103

 

Και στα σχολια ολοι το εκθειαζουν ως την υπερτατη μελωδια και ενας δεν εχει βρεθει να γραψει μλκια. Εγω παλι μονο ως πλακα μπορω να θεωρησω το συγκεκριμενο τραγουδι, δηλαδη πραγματικα το Κομπρα μου φαινεται πιο ποιτικο ξερωγω. Τι σκατα γινεται? 

τι μουσική συνθεσαιζερ είναι αυτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

τι μουσική συνθεσαιζερ είναι αυτή;

Μωρε απο οπου και να το πιασεις ελεος ειναι.. Ακομα δεν εχω φηντμπακ απο το φουμπου μπδγ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I deleted every artist in my iPod. All I need is your sweet lalalala.

 

Χαχαχαχα μόνο αυτό το σχόλιο να δεις καταλαβαίνεις ότι πέφτει τρολλάρισμα. Δεν αποκλείω βέβαια πολλοί με "ιδιαίτερο" γούστο να το άκουσαν τυχαία, βλέποντας τα σχόλια να παρασύρθηκαν και στο τέλος να τους άρεσε κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε storm το τραγουδάκι μια χαρά είναι, μου θυμίζει αυτό.

 

 

 Ω.ΘΕΕ.ΜΟΥ

Χαχαχαχα μόνο αυτό το σχόλιο να δεις καταλαβαίνεις ότι πέφτει τρολλάρισμα. Δεν αποκλείω βέβαια πολλοί με "ιδιαίτερο" γούστο να το άκουσαν τυχαία, βλέποντας τα σχόλια να παρασύρθηκαν και στο τέλος να τους άρεσε κιόλας.

Let's start a riot then, shall we? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρισκω το χρονο και ασχολουμαι με οτιδηποτε ειναι το θεμα :P

Πέρα από αυτό που ανέφερε ο Razor (σε περίπτωση που τελικά δίνεις τόπο στο γεγονός έλλειψης χρόνου), να ξέρεις πως η μεγαλύτερη ξεφτίλα για μένα είναι πως τα κορόιδα που κάνουν Sub σε τέτοια κωλοτσάνελ, πατάνε αυτό το "λάικ" και στο 70% των περιπτώσεων αυτόματα το Facebook το στέλνει στον τοίχο σου ή εξαρχής κάνουν γαμ^μένο share.. όπως και να 'χει πάντοτε καταλήγει και στον τοίχο των επαφών σου.

 

Παντού σαβούρα τριγύρω, σιγά μη την γλίτωνε το γουέμπα.

 

Σαν sidenote να αναφέρω απογοητευμένη πως μεγάλη μαρμάγκα βγαίνει να είναι το Facebook, σαν μονόδρομος κιόλας. Ξεπουλιέται μέρα με τη μέρα, και ζητάει. Να δούμε ποιος καλός πάμπλουτος programmer θα αφήσει ένα Social network στο έλεος του λαού ώστε να μεταναστεύσουν οι λογικοί, πριν μας ζητήσει κάνα ΑΦΜ ή/και κ^λο για να λογκάρουμε αυτός ο διάολος.

(Ελληνική ταυτότητα έχουν στείλει 3-4 φίλοι μου για να ξεκλειδώσουν το acc τους από fake name)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...