Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Το πρώτο μου πορνο το είδα σε ps. Ένα cd-rom που έλεγε "ΧΧΧ". Ωραίες εποχές με ονειρώξεις και σπυράκια.</p>

Α εμένα η πρώτη μου επαφή με μεμέ ήταν όταν στο δημοτικό ο μάγκας της 6ης είχε φέρει μια τράπουλα με γυμνές (και απο πάνω τα νούμερα, πχ 6 μπαστούνι ) .

Επίσης θυμάμαι πρώτη ταινία την είχα δεί με άλλα 8 παιδιά στο σπίτι ενός , ήταν βιβτεοκασσέτα και θυμάμαι γελούσαμε γιατί έπαιζε ενας νάνος που δεν έφτανε την ηθοποιό .

Αλλά εντάξει,είχε και 2η της προκοπής.

Τότε στη πολυκατοικία βάλαμε και FILMNET οπότε και επισήμως μετά τις 00:00 το καθιέρωνα κάθε ΣΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οπως κανουν και οι υπολοιποι ελληναρες που βαφτιζουν τα παιδια χριστιανούς, γαυρους και αεκτζηδες?

 

progressive thinking in 2014 και βαλε...

hey hey δεν ειναι κακο τα παιδια να εχουν καποια αρχες.

τι θα κανω αν το παιδι μια μερα γυρισει γαυρος και κονσολακιας?my god the horror!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>εγώ το πρώτο μου πορνό το ειδα στο pc της αδερφής μου , ημουν τέλη δημοτικού η 1η γυμνασίου , δε θυμάμαι<br> οταν πρωτομπήκα internets με τη σύνδεση "free" που χρέωνε το τηλέφωνο <br> ειχαν έρθει κάτι λογαριασμοί ... O_O και λεω στη μάνα μου "αφου ειν free" :"(<br> </p>

Εμάς μας είχε έρθει λογαριασμός 3ψήφθος με χρέωση διεθνή κλήση στο Sao Tome :S :S

Και έλεγα οτι εμπαινα στο MTV για βίδεο κλίπς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α εμένα η πρώτη μου επαφή με μεμέ ήταν όταν στο δημοτικό

 

ΦΙΛΕ Σ' ΕΧΩ ΑΓΡΙΑ. Βρισκω πορνοπεριοδικο και ρωταω τον μπαμπα μου τι ειναι αυτο; (κλειτοριδα). Μου λεει αστο ειναι του Γιαννη του καθυστερημενου. Καποιος γειτονας δεν εχω ιδεα ποιος ηταν. Το πιστεψα. ΓΙΑΤΙ;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Α εμένα η πρώτη μου επαφή με μεμέ ήταν όταν στο δημοτικό

 

ΦΙΛΕ Σ' ΕΧΩ ΑΓΡΙΑ. Βρισκω πορνοπεριοδικο και ρωταω τον μπαμπα μου τι ειναι αυτο; (κλειτοριδα). Μου λεει αστο ειναι του Γιαννη του καθυστερημενου. Καποιος γειτονας δεν εχω ιδεα ποιος ηταν. Το πιστεψα. ΓΙΑΤΙ;

Καλά,απο όλο το σύμπλεγμα εκεί , στην λεπτομέρεια πήγες και κόλλησες ; :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να φυγω απ το σπίτι μου να παω να ζησω μονος μου , φέτος ειναι deadline 
να βρω καμια φοιτήτρια να έχω τζάμπα σπίτι , να βρω καμια φραγκάτη milfάρα ΟΧΙ COUGAR ΟΧΙ γριές και φοβάμαι τις μασέλες , να της γεμίζω τα κενά στη ζωή της να μου γεμίζει την τσέπη χμμμμμμμ 

και μετά τι ? θα λένε nicoc89 ο ΟΠΟΡΝΟΣ!!!!!  :""(

θα πάω μάνα στα καράβια θα γινω μούτσος ή τιποτα άλλο καλο έτσι γάμα τη στενή έχω κλειστοφοβία lets keep it legit fffffffffff ε ρε μάγκα Πόρτα κ άγιος ο θεος , ποιο τίμια δουλειά δεν υπάρχει , ε και αν δεν έχει αν live or die or gtfo 

καλά δεν ειναι και ταινία του 50 cents 
 

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σκέφτομαι και πονάει το μυαλό μου !!!!!!!

θα πάω στο εξωτερικό θα δωρίζω σπέρμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νοουπ μονπ κατι samples jackets τριλοβιτη το κυριως ακομα να κατεβει. 

 

 

@νικοτς βρες κανα κουγκαρ κατεβα Αθήνα (ή ανεβα τεσπα)  και πήγαινε σε ενα κλαμπακι στην Πατησίων ολο και κάτι θα πεσει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ Σ' ΕΧΩ ΑΓΡΙΑ. Βρισκω πορνοπεριοδικο και ρωταω τον μπαμπα μου τι ειναι αυτο; (κλειτοριδα). Μου λεει αστο ειναι του Γιαννη του καθυστερημενου. Καποιος γειτονας δεν εχω ιδεα ποιος ηταν. Το πιστεψα. ΓΙΑΤΙ;

καβάλαγα τα ΖΑΠΙΝΓΚ περιοδικά και έτριβα το έτσι ντυμένος και με βλέπει η μάνα μου με τους καλεσμένους για το τραπέζι κάτω απο το τραπέζι που ειχα κριφτεί και μου λέει ΝΙΚΟΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ?????????!!! 

 

-Ούχου ούχου!

 

ολοι οι καλεσμένοι καμια 50ριά άτομα κοιτάγανε  :mellow:  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι δεν θα δινα να έπαιζα ένα τεκκεν πάλι.

should i name the price ?

 

 

ενα euro να πάρω καμια τυρόπιτα να κολλήσω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικοκ αδερφμ μας, κατι πρεπει να γινει. Η διαμονη με τη μανασ σε χειροτερευει.

 

Γατοκοριτσο τι προτεινεις αδερφουλα;

 

Δε ξερω και καμια φραγκατη κουγκαρ, μονο μια παρτολα στη Καλλικρατεια με ενα μαγαζι αλλά δε ξερω και τι βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...