Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κλέφτης από που θα σκαρφαλώσει; Από τον δρόμο που μπορεί να τον δει ο καθένας ή από τον ακάλυπτο; Σκέψου λίγο.

 

Επίσης τι δουλειά κάνεις;

Από παντού μπορεί να στην κάνουν.Εξαρτάται από πολλά.Έμας πχ το ισόγειο πίσω βλέπει σε μικρό δρόμο και δίπλα υπάρχει μαγαζί που είναι ανοικτό 15 ώρες την μέρα οπότε υπάρχει γενικότερη ασφάλεια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η πολυκατοικια ειναι κατασκευής μάλλον τέλη 70s, το διαμέρισμα ειναι ανακαινισμένο, ξύλινα πατώματα, κουφώματα αλουμινιου, καινούργιες ηλεκτρικές συσκευές (λειτουργούν :Ρ).

 

Η γειτονιά ήσυχη (την ξερω) αλλα όλα τα μαγαζιά που θέλω ειναι σε απόσταση το πολύ 5' με τα πόδια.

 

(Το διαμέρισμα ειναι ένα απ'τα πολλά που ανήκουν στην εταιρεία που δουλεύω.)

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Κοίτα τιμές δεν μπορώ να πω γιατί δεν ξέρω τίποτα από Αθήνα(που νομίζω ότι μένεις)και επειδή το τελευταίο σπίτι στην Ελλάδα που νοίκιασα ήταν προ κρίσης,άλλα εάν είναι ανακαινισμένο και λειτουργούν οι συσκευές είσαι καλυμμένη από εκείνη την άποψη.

Το θέμα βέβαια περιπλέκεται στο ότι είναι ιδιοκτησία της εταιρείας.Σε βγάζει από ένα πρόβλημα,του ιδιοκτήτη, και σε βάζει σε άλλο(εάν και) όταν φύγεις από την εταιρεία τι θα γίνει με το σπίτι.

Δυστυχώς σε αυτά θα πρέπει να ζυγίσεις μόνη σου.

Καλή αρχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει σίγουρα αν είναι να μπουν θα μπουν όπου και να είσαι. Απλά λέμε τι είναι πιο εύκολο. Εμένα για παράδειγμα για πλάκα μπορεί να μπει κάποιος από όλες τις τρύπες του σπιτιού. Τουλάχιστον είμαι φοιτητής οπότε δεν έχει κάτι να πάρει. Αργότερα να δω τι θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mamamia.com.au/social/calvin-klein-plus-size-model/

http://instagram.com/myladalbesio

Το overweight μοντέλο που ποζάρει για calvin klein.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η πολυκατοικια ειναι κατασκευής μάλλον τέλη 70s, το διαμέρισμα ειναι ανακαινισμένο, ξύλινα πατώματα, κουφώματα αλουμινιου, καινούργιες ηλεκτρικές συσκευές (λειτουργούν :Ρ).

 

Η γειτονιά ήσυχη (την ξερω) αλλα όλα τα μαγαζιά που θέλω ειναι σε απόσταση το πολύ 5' με τα πόδια.

 

(Το διαμέρισμα ειναι ένα απ'τα πολλά που ανήκουν στην εταιρεία που δουλεύω.)

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Το θέμα βέβαια περιπλέκεται στο ότι είναι ιδιοκτησία της εταιρείας.Σε βγάζει από ένα πρόβλημα,του ιδιοκτήτη, και σε βάζει σε άλλο(εάν και) όταν φύγεις από την εταιρεία τι θα γίνει με το σπίτι.

Δυστυχώς σε αυτά θα πρέπει να ζυγίσεις μόνη σου.

Καλή αρχή!

Συνάδελφος που έχει φύγει τωρα πια αλλα νοίκιαζε μέσω της εταιρείας δεν ειχε κάποιο θέμα πάντως οταν άφησε το σπίτι. Σ'ευχαριστώ πολυ!!Στορμ, περίπου 70 τ.μ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sYK7ZnL.jpg


 

 

 

 

Ακουω οτι το Interstellar γυριστηκε στο μεγαλυτερο μερος με imax καμερα. Διαβασα καποια πραγματα απο wikipedia αλλα δε καταλαβα και πολλα..

 

Για να ξεκινησουμε, μπορει καποιος να μου εξηγησει πως υπολογιζουμε τις ιδανικες διαστασεις μια οθονης, για να δουμε καποιο συγκεκριμενο βιντεο; Δλδ οταν λεμε 1080p, τι διαστασεις χρειαζομαστε για να μην υπαρχουν κενα; 1920x1080 αναλογια; Την οποια μπορει να εχει και μια τηλεοραση 21", οποτε κατι αλλο παιζει..

Εχουμε στην Ελλαδα κανονικο imax κινηματογραφο; Η ταινια διαβαζω οτι ειναι στα 4k, η imax camera μπορει να τραβηξει στα 16k;

 

Εχω καταμπερδευτει!

 

 

 

 
:lol:
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχαχ άντε να δουμε! Θεεενκς!

 

Ινσομνιακο πάρτυ, όλοι καλεσμένοι.

Σκάνε μύτη 1000 άτομα ξερωγω :ρ

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Next insomniac's meeting@Νενη's.  Eκει να δεις γιουρουσια.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλη τιμη για την περιοχη, αλλα το ισογειο δεν...

εγώ επειδή ειμαι σε ισόγειο some time ago ειχα κάνει for fun μια ευχή που είχα βρει με τρεις σταγόνες απο το αίμα μου επικαλούμενος τον προστάτη για το σπίτι μου. Την ευχή την βρήκα στο βιβλίο της γιαγιάς μου που ειχα ανεβάσει φωτογραφία παλιότερα και είχε πολύ πλάκα γιατι με έπιασαν στα πράσα οι δικοί μου με τα λιωμένα κεριά στην ταράτσα με Αυγουστιάτικη πανσέληνο χαχαχ. Ακουγαν χτυπήματα κ ανέβηκαν να δουν ποιος ειναι. Που να ήξερα οτι περπατώντας ξυπόλητος σαν την γάτα που λέμε θα ακουγόταν κάτω , ηχομόνωση 0!  Οταν της το ειπα μου το ζήτησε και καλά να το δει κ το έχασε ... καρμίρο, κάπου θα το έχει , θα το βρω  :-)  

 

Κάθε 6 μήνες ρίχνω τρεις σταγόνες αίμα στο στόμα του αρκούδου (του έδωσα όνομα αλλα κάτω έγραφε με μολύβι ποτέ να μην το πω , ούτε σε εμένα).τυχαία τον διάλεξα γιατι τον είχα απο 4-5? χρονών και θα το κρατήσω για ενθύμιο.  

 

μπορεί να μην ειναι ειναι σοβαρό αλλα τουλάχιστον σου δίνει μια ανακούφιση οτι δεν θα μπει κάποιος αμα εισαι σε ισόγειο και περιοχή οπως η δική μου που έχουν μπει στα περισσότερα σπίτια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...