Προς το περιεχόμενο

Πληκτρολόγιο και ποντίκι για PS4


zxcv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ είσαι

 

http://Roll over image to zoom in Xim 4 - Next-gen

 

 

Έχω μπει σε μεγάλο πειρασμό, ώστε να μεγαλουργήσω στο overwatch στο ps4 :P

 

Κάποιο λάθος έχεις κανει με το λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έψαξα λίγο από κριτικές και γραφόμενα, δε κάνει την ίδια δουλειά με το Hama. Τώρα δε ξέρω ποια είναι αυτή η "δουλειά" και για πόσο "τεράστιες" διαφορές μιλάμε αλλά για αυτό που θες το xim είναι το top.

 

Απλά σου ξαναλέω, δε ξέρω πόση πραγματική διαφορά έχουν, αυτό εξαρτάται από το πόσο λεπτολόγος είναι ο καθένας που έχει γράψει κριτική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι

 

http://Roll over image to zoom in Xim 4 - Next-gen

 

 

Έχω μπει σε μεγάλο πειρασμό, ώστε να μεγαλουργήσω στο overwatch στο ps4 :P

δεν ξερω αν το εννοεις, αλλα θα φας απειρα report, πανε οι εποχες που ανεβενανε ranks με mouse keyboard, και ευτυχως δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

PS4 με keyboard & mouse

Καλησπερα παιδια , θελω να μου πειτε οποιοις γνωριζει αν γινεται να συνδεσω πληκτρολογιο και ποντικι και να παιξω games κυριος 1st person στο PS4 οπως θα τα επαιζα και σε gaming pc. Αν ναι , 1ον υπαρχει περιπτωση να μην μπορω να το γυρισω μετα σε dualshock και 2ον θα υπαρχει κανονικη ανταποκριση σαν την ανταποκριση στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

XIM APEX Mouse & Keyboard converter Adapter

https://www.ebay.com/itm/XIM-APEX-Precison-Mouse-Keyboard-converter-Adapter-for-Xbox-One-360-PS3-PS4-/281493914321

Εχει χρησιμοποιησει κανεις το συγκεκριμενο η παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος, εάν δεν πάω στην λύση του:https://www.electroholic.gr/el/product/GAMHOR00002

Και πάρω ένα απλό κανονικό πληκτρολόγιο με ποντίκι αν θα το αναγνωρίζει το PS4 και θα μου δίνει την δυνατότητα να παίζω? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ευχαριστημενος Ντινο? Εχεις παρατηρησει καποιο σημαντικο μειον? Επισης, εχεις κανενα περιορισμο σε συγκεκριμενα παιχνιδια η οταν παιζεις Online? Σ ευχαριστω

Στις 1/12/2018 στις 4:14 ΜΜ, dinos234 είπε

Εγώ πρόσφατα πήρα το hama ultimate για ps4 και xbox one 

***Επισης, το αγορασες απο ελληνικο καταστημα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, spacemonkey είπε

Εισαι ευχαριστημενος Ντινο? Εχεις παρατηρησει καποιο σημαντικο μειον? Επισης, εχεις κανενα περιορισμο σε συγκεκριμενα παιχνιδια η οταν παιζεις Online? Σ ευχαριστω

***Επισης, το αγορασες απο ελληνικο καταστημα?

Ναι το έχω αγοράσει από ελληνικό κατάστημα κοντά στα 62 με 65 κάπου εκεί μαζί με τα μεταφορικά. 

Τώρα δοκίμασα pubg, forza 4, sniper 4 αυτά προς το παρών δεν ασχολήθηκα και πολυ. Παίζει όλα τα παιχνίδια και το καλό είναι ότι κανείς μέσω pc δικά σου προφίλ αν δεν σου αρέσει το κύριο που έχει είναι δοκιμασμένο σε xbox στο ps4 επειδή μου χάλασε το αυθεντικό πήρα ένα με καλώδιο αλλά δεν λειτούργησε μάλλον θέλει το αυθεντικό της sony διότι από εκεί παίρνει εντολές. Η απόκριση στο στο πληκτρολόγιο είναι άμεση στο ποντίκι ίσως και να ήθελα λιγο καλύτερα να τα πάει όχι ότι με χαλάει έτσι όπως είναι αλλά έχει πολλά να πειράξεις για να το φέρεις στα μέτρα σου. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Ναι το έχω αγοράσει από ελληνικό κατάστημα κοντά στα 62 με 65 κάπου εκεί μαζί με τα μεταφορικά. 

Τώρα δοκίμασα pubg, forza 4, sniper 4 αυτά προς το παρών δεν ασχολήθηκα και πολυ. Παίζει όλα τα παιχνίδια και το καλό είναι ότι κανείς μέσω pc δικά σου προφίλ αν δεν σου αρέσει το κύριο που έχει είναι δοκιμασμένο σε xbox στο ps4 επειδή μου χάλασε το αυθεντικό πήρα ένα με καλώδιο αλλά δεν λειτούργησε μάλλον θέλει το αυθεντικό της sony διότι από εκεί παίρνει εντολές. Η απόκριση στο στο πληκτρολόγιο είναι άμεση στο ποντίκι ίσως και να ήθελα λιγο καλύτερα να τα πάει όχι ότι με χαλάει έτσι όπως είναι αλλά έχει πολλά να πειράξεις για να το φέρεις στα μέτρα σου. 

Thanks!!! Αν δε σου κανει κοπο, στειλε μου με ενα πμ το μαγαζι γιατι το ψαχνω χρονια αυτο το εργαλειακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου διαφεύγει μάλλον για αυτό να ρωτήσω γιατί ψάχνετε ειδικό gadget; 

Επειδή βλέπω τον γιο μου που παίζει fortnite  συνδέοντας απλά το πληκτρολόγιο και το ποντίκι από το pc στις usb θύρες του ps4 pro και μου λέει ότι είναι το ίδιο σαν ανταπόκριση σαν να παίζει στο pc. Δεν είναι λέτε το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...