Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή αν δεν χωθείς τι θα κάνετε; Θα γίνετε φίλοι; :P

 

Προφανώς να χωθείς περιμένει κι αυτή, αλλιώς θα σε ξέκοβε

Σοφή διευκρίνηση. Κι εγώ αυτό σκέφτομαι και λέω "ΑΣΤΟ μη φάω κανα friendzone και είναι αργά στο επικείμενο 2ο ραντεβού"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σοφή διευκρίνηση. Κι εγώ αυτό σκέφτομαι και λέω "ΑΣΤΟ μη φάω κανα friendzone και είναι αργά στο επικείμενο 2ο ραντεβού"

Με αυτό το σκοπό δεν την γνώρισες και συνεχίζεις να κρατάς επαφή; Ε, κάνε την κίνηση μια ώρα αρχύτερα και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται πως εννοείς το χώσιμο .

 

Χώσιμο είναι το φιλί ξερωγω , χώσιμο είναι και το στρίμωγμα , χώσιμο είναι και το χώσιμο για ζμπρώξιμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται πως εννοείς το χώσιμο .

 

Χώσιμο είναι το φιλί ξερωγω , χώσιμο είναι και το στρίμωγμα , χώσιμο είναι και το χώσιμο για ζμπρώξιμο .

Φιλί man. Να δείξω τις προθέσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καιρό να στείλω κάτι, αλλά την τελευταία φορά που έστειλα κάτι με ΕΛΤΑ Courier, έλαβα τα χρήματα την αμέσως επόμενη μέρα από την ημέρα που παρέλαβε ο παραλήπτης το δέμα και πλήρωσε.

 

 

Το 1 ημέρα το έχω ξανακούσει από άλλους αλλά κι αυτό ψιλοσπάνια.

Προσωπική εμπειρία -όχι Elta κούριερ, κλασσικο Ελτα αντικ/λή- πάντα κάπου στις 4d (έως 7d, αν έπαιζε ενδιάμεσα και ΣΚ) μετά την παραλαβή.

 

σας φερνει ειδοποιηση ο ταχυδρομος ή περνατε απο το τοπικο καταστημα;

Υπολόγισε 2-4 μέρες να πάει το αντικείμενο και να πληρώσει ο παραλήπτης και άλλες τόσες για να γυρίσει σε σένα η ειδοποίηση. Χοντρικά μια βδομάδα

 

 

ακυρο

 

 

thanks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχω χάσει (ή τις πέταξα όταν πλημμύρισε το σπίτι μου) όλες μου σχεδόν τις ιατρικές μου εξετάσεις. 
Αυτές που με ενδιαφέρουν πιο πολύ, είναι 2 μαγνητικές. Μία έγινε σε δημόσιο νοσοκομείο (έχω και την απόδειξη του φαρμάκου, οπότε ξέρω ακριβώς ημερομηνία) και η άλλη έγινε σε ιδιωτικό πολυιατρείο πριν 4 τουλάχιστον χρόνια και δεν θυμάμαι ημερομηνία. 

Υπάρχει περίπτωση να κρατάνε -και να δίνουν, προφανώς- αντίγραφα των εξετάσεων;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αν εξαρτάται από την "πολιτική" του κάθε ιδρύματος , είτε ιδιωτικό νοσοκομείο , εξεταστικό κέντρο ή δημόσιο νοσοκομείο , αλλά τα τελευταία 3 χρόνια απο εμένα αλλά και συγγενείς , στην καρτέλα με τα αποτελέσματα έχω δεί οτι βάζουν και ενα CD-ROM (λελ) με την εξέταση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου έχουν βάλει ποτέ εμένα. Και χρειάζομαι οπωσδήποτε τις εξετάσεις για να μην χρειαστεί να ξεκινήσω από την αρχή. Οπότε ψάχνω να βρω αν κρατάνε αρχείο :/ 

Γνωρίζει κανείς με σιγουριά; Γιατί τηλέφωνα θα αρχίσω να παίρνω από Δευτέρα για να απαντήσει κανείς. ΣΚ δεν λειτουργούν :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει περίπτωση να κρατάνε σε αρχείο το πόρισμα της εξέτασης που συντάσσει και υπογράφει ο ακτινολόγος ιατρός, οπότε θα μπορέσουν να σου το εκτυπώσουν. Την ίδια την μαγνητική δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναβρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...