Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχουν θαμπωσει τα ''μπρατσα'' των υαλοκαθαριστηρων και θελω να τα βαψω με μαυρο παλι χρωμα οπως ηταν.

θα τα βγαλω πανω απο το αυτοκινητο και μετα με τι γυαλοχαρτο να τα τριψω ? 300αρι η παραπανω? και τι σπρευ να παρω για τα συγκεκριμενα που ειναι μεταλλικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια βοηθεια.

Θελω να αγορασω αεροπορικα εισητηρια αλλα εχω ενα μικρο προβλημα στην online αγορα, λογο τραπεζας. 

Επειδη ειμαι full ασχετος με εισητηρια-αεροδρομια κλπ μπορει να μου πει καποιος πως αλλιως μπορω να κλεισω εισητηρια?? Πηγαινω σε καποιο ταξιδιωτικο γραφειο και αγοραζω απο εκει η εχει αλλες διαδικασιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έπιασα αυτό! Συνδυασμός είναι αυτά τα δυο?

Κάνω κράτηση στο viva.gr και πληρωνω στα public? Σορρυ αν ειναι χαζές οι ερωτήσεις αλλα πραγματικά δεν εχω ιδεα απο αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια βοηθεια.

Θελω να αγορασω αεροπορικα εισητηρια αλλα εχω ενα μικρο προβλημα στην online αγορα, λογο τραπεζας. 

Επειδη ειμαι full ασχετος με εισητηρια-αεροδρομια κλπ μπορει να μου πει καποιος πως αλλιως μπορω να κλεισω εισητηρια?? Πηγαινω σε καποιο ταξιδιωτικο γραφειο και αγοραζω απο εκει η εχει αλλες διαδικασιες?

Πάνε στο αεροδρόμιο στο σταντ της εταιρείας που θες με τα απαραίτητα έγγραφα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έπιασα αυτό! Συνδυασμός είναι αυτά τα δυο?

Κάνω κράτηση στο viva.gr και πληρωνω στα public? Σορρυ αν ειναι χαζές οι ερωτήσεις αλλα πραγματικά δεν εχω ιδεα απο αυτά.

 

Ναι, με μια μικρή χρέωση 1-2€, δε θυμάμαι

http://travel.viva.gr/airtickets/metrita

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν θαμπωσει τα ''μπρατσα'' των υαλοκαθαριστηρων και θελω να τα βαψω με μαυρο παλι χρωμα οπως ηταν.

θα τα βγαλω πανω απο το αυτοκινητο και μετα με τι γυαλοχαρτο να τα τριψω ? 300αρι η παραπανω? και τι σπρευ να παρω για τα συγκεκριμενα που ειναι μεταλλικα?

Οτι και να κανεις σημαδεψε πρωτα που ηταν.. μην πας να τους δουλεψεις και φυγουν εξω απο το παρμπρίζ ή πανε πιο κατω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει σε κανεναν να ρολλαρει μονο του το ποντικι σε συγκεκρημενα σημεια οπως π.χ. στο να αλλαξεις τη γλωσσα κατω δεξια με αποτελεσμα να μην μπορεις, οταν θελεις να τυπωσεις κατι απο το adobe acrobat και διαλεγεις εκτυπωτη(Στο word των office δεν εχει κανενα προβλημα), στη προσθαφαιρεσει προγραμματων και γενικοτερα σε συγκεκρημενα σημεια οχι σε ολα.

 

Αν ναι πως το λυσατε? Υπαρχει περιπτωση να φταιει το ποντικι, πληκτρολογιο που ειναι ασυρματα? Μεχρι τωρα ομως δεν ειχανε κανενα απολυτως προβλημα δουλευανε και τα δυο μια χαρα.

Και δεν εβαλαν στο χωρο που ειναι ο υπολογιστης κατι που να παρεμβαλει στη συχνοτητα των ποντικι/πληκτρολογιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει σε κανεναν να ρολλαρει μονο του το ποντικι σε συγκεκρημενα σημεια οπως π.χ. στο να αλλαξεις τη γλωσσα κατω δεξια με αποτελεσμα να μην μπορεις, οταν θελεις να τυπωσεις κατι απο το adobe acrobat και διαλεγεις εκτυπωτη(Στο word των office δεν εχει κανενα προβλημα), στη προσθαφαιρεσει προγραμματων και γενικοτερα σε συγκεκρημενα σημεια οχι σε ολα.

 

Αν ναι πως το λυσατε? Υπαρχει περιπτωση να φταιει το ποντικι, πληκτρολογιο που ειναι ασυρματα? Μεχρι τωρα ομως δεν ειχανε κανενα απολυτως προβλημα δουλευανε και τα δυο μια χαρα.

Και δεν εβαλαν στο χωρο που ειναι ο υπολογιστης κατι που να παρεμβαλει στη συχνοτητα των ποντικι/πληκτρολογιο.

Μπαταρίες άλλαξες να υποθέσω ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα! για κτελ κηφισού παω ελαιώνα και από εκει να πάρω ενα ταξί σωστά?

 

Ή με το 051 από Μεταξουργείο (ή και από πιο πριν, αλλά δε συμφέρει χρονικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή με το 051 από Μεταξουργείο (ή και από πιο πριν, αλλά δε συμφέρει χρονικά).

Οι κοινοί θνητοί το παίρνουν συνήθως από Αγίου Κωνσταντίνου, στην Ομόνοια. Χρονικά 15 λεπτά κάνει από αφετηρία μέχρι Κηφισό, οπότε δεν τίθεται θέμα χρόνου.

Tη Δευτερα ειναι ανοιχτα τα καταστηματα της ΔΕΔΔΗΕ?

Σου πήραν και εσένα το μετρητή; Ρωτάω γιατί μου φαίνεται όλοι με σπίτια άνω των 15 ετών θα βρεθούμε σε παρόμοια θέση στο εγγύς μέλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...