Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κρατάς αερα μεσα σου

 

Kανονικα αναπνεω - ειπα και σε 2 φιλους μου να κανουν το ιδιο ενω εκεινοι βουλιαζουν και αν κρατησουν αερα μεσα τους τοτε βουλιαζουν αλλα πολυ λιγο ενω εγω μενω κανονικα πανω στον αερα σε ολο το κεφαλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω υπολογιστή με Windows XP και έχει μέσα τα κλασσικά παιχνιδιάκια πασιέτζα, ναρκαλιευτή κλπ. Έχετε να προτείνετε κάνα casual παιχνιδάκι να εγκαταστήσω να παίζω; Τύπου ας πούμε Mahjong, παζλ κλπ, όχι τράπουλες, και να είναι offline, να μην χρειάζεται ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω υπολογιστή με Windows XP και έχει μέσα τα κλασσικά παιχνιδιάκια πασιέτζα, ναρκαλιευτή κλπ. Έχετε να προτείνετε κάνα casual παιχνιδάκι να εγκαταστήσω να παίζω; Τύπου ας πούμε Mahjong, παζλ κλπ, όχι τράπουλες, και να είναι offline, να μην χρειάζεται ίντερνετ.

 

Bαλε το ΜAME, εχει ολα τα Arcades.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Κοntra channel  το πιανετε? Προσφατα εκανα αυτοματη ταξινομηση προγραμματων για να ενσωματωθουν τα 4 νεα HD καναλια και το Kontra εξαφανιστηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

άκυρο, βρήκα την απάντηση στην απορία μου

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις digea, ετσι? Κανε μια αυτοματη αναζητηση.

ΗD εννoουμε 1920x1080.

Εχει. Εκανα. Αλλα εχει αλλα πακέτα για καθε Κέντρο εκπομπής. Πιθανον εδω να μην τα εχει αυτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε αποκωδικοποιητές, καλύτερα να τους κάνετε reset πριν κάνετε νέα αναζήτηση. Κάπου έχει μία επιλογή "διαγραφή όλων των καναλιών" ή κάτι παρόμοιο.

 

 

Αν κλείσω τον διακόπτη του ψυγείου (τον πάω στο 0), ώστε να το καθαρίσω και να το αφήσω λίγο να ξεμυρίσει, θα σταματήσει να λειτουργεί και ο καταψύκτης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε αποκωδικοποιητές, καλύτερα να τους κάνετε reset πριν κάνετε νέα αναζήτηση. Κάπου έχει μία επιλογή "διαγραφή όλων των καναλιών" ή κάτι παρόμοιο.

 

 

Αν κλείσω τον διακόπτη του ψυγείου (τον πάω στο 0), ώστε να το καθαρίσω και να το αφήσω λίγο να ξεμυρίσει, θα σταματήσει να λειτουργεί και ο καταψύκτης;

έχει ο καταψύκτης δικό του διακόπτη ρύθμισης; έχει το ψυγείο 2 πιεστικά πίσω ή ένα; Γενικά σε τέτοιες ερωτήσεις καλό είναι να αναφέρουμε και το ψυγείο/μοντέλο. ότι ισχύει στο δικό σου δεν ισχύει σε όλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ο καταψύκτης δικό του διακόπτη ρύθμισης; έχει το ψυγείο 2 πιεστικά πίσω ή ένα; Γενικά σε τέτοιες ερωτήσεις καλό είναι να αναφέρουμε και το ψυγείο/μοντέλο. ότι ισχύει στο δικό σου δεν ισχύει σε όλα.

Έχεις ένα δίκιο. :P

 

Ο καταψύκτης δεν έχει δικό του διακόπτη, οπότε μάλλον θα κάνω ένα καταδρομικό καθάρισμα αφού το κλείσω για λίγο. Για πιεστικά δε μπορώ να δω από πίσω και το ψυγείο είναι δεκαετίας, Electrolux. Δε βρίσκω στοιχεία μοντέλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε αποκωδικοποιητές, καλύτερα να τους κάνετε reset πριν κάνετε νέα αναζήτηση. Κάπου έχει μία επιλογή "διαγραφή όλων των καναλιών" ή κάτι παρόμοιο.

 

Eμενα ο αποκωδικοποιητης ειναι ενσωματομενος στη τηλεοραση, και καθε τοσο μου ζηταει απο μονος του να κανω αναζητηση. Και στην τελευταιαα εξαφανιστηκε το Kontra. Μηπως οι θεσεις ειναι περιορισμενες? Ολα τα καναλια που πιανω ειναι 32(+ραδιοφωνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...