Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν αρκετά εγώ προτείνω το photoscape δωρεάν και εύκολο στην χρήση

 

 

ευχαριστώ πολύ! μοu φτιαξες την Κυριακή  μου!

 

βαρέθηκα να καταναλώνω μόνο,  καιρός να παράγω.

 

απο δω και πέρα θα φτιάχνω τις δικές μου εικόνες, θα γυρνάω τα έργα που βλέπω και θα γράφω τα βιβλία που διαβάζω

:-P

 

563335_10151269001991643_1265905883_n.jp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για 2.5" δίσκο δε χρειάζεσαι.

Για δίσκους που θέλουν τροφοδοσία (3.5") χρειάζεσαι. Αν διαθέτεις ήδη ή έχεις άλλο μέσο τροφοδοσίας για να του δώσεις ρεύμα, μην το πάρεις.

 

plz elaborate

 

(για να γλιτώσω λεφτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plz elaborate

 

(για να γλιτώσω λεφτα)

Οι 3.5"  IDE δίσκοι χρειάζονται τροφοδοσία από 4pin molex. Είτε αγοράζεις το τροφοδοτικό που αναφέρεις ή σπανιότερα τη παίρνεις από  το τροφοδοτικό υπολογιστή με κάποιο καλώδιο να βγαίνει προς τα έξω ή προς τα πίσω με bracket. @@ μέντολες δλδ, καθόλου πρακτικές λύσεις απλά τις αναφέρω για το τυπικό, στην περίπτωση που ήδη διαθέτεις κάτι σχετικό.

Bottom line: αγοράζεις όλο το σετάκι με κανά 5€, άντε 10€ σε πιο ποιοτικό και κάνεις τη δουλειά σου με όλους τους τύπους δίσκων (εκτός & αν έχεις ήδη το καλώδιο usb).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο μπορώ να πουλήσω μια οθόνη philips 170c6? Είναι σε καλή κατάσταση. (Βασικά... θα πουληθεί? )

Επεξ/σία από Pintsie
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 3.5"  IDE δίσκοι χρειάζονται τροφοδοσία από 4pin molex. Είτε αγοράζεις το τροφοδοτικό που αναφέρεις ή σπανιότερα τη παίρνεις από  το τροφοδοτικό υπολογιστή με κάποιο καλώδιο να βγαίνει προς τα έξω ή προς τα πίσω με bracket. @@ μέντολες δλδ, καθόλου πρακτικές λύσεις απλά τις αναφέρω για το τυπικό, στην περίπτωση που ήδη διαθέτεις κάτι σχετικό.

Bottom line: αγοράζεις όλο το σετάκι με κανά 5€, άντε 10€ σε πιο ποιοτικό και κάνεις τη δουλειά σου με όλους τους τύπους δίσκων (εκτός & αν έχεις ήδη το καλώδιο usb).

 

σαν πολυ φθηνο δεν ειναι? λες να κανει "τσουφ"

 

με βαρούσαν με κάτι γκλοπ στη μάπα, με φτύναν και  με κρεμάσαν απο την κούνια

 

 

 

 

 

έλα εντάξει, σταματάω με τα οφ τοπικ, απλά ενθουσιάστηκα

 

:ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει.

Εγώ έχω ένα τέτοιο φθηνιάρικο 2 χρόνια τώρα δεν με έχει αφήσει αλλά ποτέ δε ξέρεις.

 

βαθύς προβληματισμός...

 

 

THANKS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα πιο ακριβό/ποιοτικό από ελληνικό κατάστημα (eshop κλπ) αλλά και πάλι με τα τροφοδοτικά ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έναν μετασχηματιστή από 220 σε 5000 βολτ, υπάρχει τρόπος να τον ελέγξουμε αν είναι καμένος; Χωρίς να ρισκάρουμε να ψηθούμε ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έναν μετασχηματιστή από 220 σε 5000 βολτ, υπάρχει τρόπος να τον ελέγξουμε αν είναι καμένος; Χωρίς να ρισκάρουμε να ψηθούμε ε.

:shifty:

Εσύ όχι (εκτός και αν τον δεις να δουλεύει στο δίκτυο του).

Αν μπορούσες δε θα έκανες καν την ερώτηση εδώ...

 

 

 

κοίτα μη σε τρέχουμε πάλι στους γιατρούς με ηλεκτροπληξίες, ε!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...