Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά, βοήθεια!

Προσπαθώ να κατεβάσω ένα αρχεία από το multiupload.com και όταν κάνω κλικ στο link με βγάζει σε ένα άλλο site το οποίο είναι διαφημιστικό και σου κατεβάζει με το ζόρι ένα πρόγραμμα, το οποίο διάβασα ότι είναι ιός κλπ κλπ. και επίσης δε θέλω να κατεβάσω το χαζοπρόγραμμα (ilivid ή κάτι τέτοιο) θέλω να κατεβάσω το αρχείο. Υπάρχει κάποιος τρόπος να παρακάμψω αυτή τη σελίδα ώστε να καταφέρω να κατεβάσω το αρχείο που θέλω?

(Δεν ήξερα σε ποιο thread να το γράψω και είπα να το γράψω εδώ :P )

Ορίστε και το Link.png Site: http://www.multiupload.com/3GVHHV6US3">link για το αρχείο  . Επαναλαμβάνω, μην εγκαταστήσετε το πρόγραμμα που θα σας βγάλει αν πατήσετε το link!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οντως το λινκ κατεβαζει μονο το exe απ'ο,τι ειδα. Δωσε το original link ή αν δεν μπορεις, ΠΜ :)

Ευχαριστώ που κοίταξες. :) Και να σου δώσω το λινκ για το ποστ, για να μπορείς να δεις το λινκ για το αρχείο πρέπει να είσαι μέλος και να έχεις κάνει 4 ποστ τουλάχιστον σε μερικά από τα threads που έχει. Άσε που πρώτα πρέπει να πάρεις έγκριση από τους Admins για να μπορείς να κάνεις ποστ. :/ (τραγική η κατάσταση)

 

EDIT: Με βοήθησε ο Stormrain (τον οποίο χιλιοευχαριστώ) και καταφέραμε να τα βρούμε από αλλού.

Επεξ/σία από kate23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καμια σελιδα που να εχει συγκεντρωσει τιμες απο καφετεριες αθηνας για να βρισκουμε τις φθηνοτερες? κατι σαν το σκρουτζ αλλα για καφετεριες/μπαρακια :P

http://www.ftinapota.gr/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εστω ιστοσελιδα Χ η οποια φιλοξενει και καποιες εικονες (οχι flash ή κατι περιεργο). Ερωτηση: Υπαρχει τροπος να δω ποιες εικονες φιλοξενουσε λ.χ τον περασμενο Αυγουστο? Σε στυλ cache ή κατι τετοιο δεν παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστω ιστοσελιδα Χ η οποια φιλοξενει και καποιες εικονες (οχι flash ή κατι περιεργο). Ερωτηση: Υπαρχει τροπος να δω ποιες εικονες φιλοξενουσε λ.χ τον περασμενο Αυγουστο? Σε στυλ cache ή κατι τετοιο δεν παιζει?

http://archive.org/web/web.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα εστιατόριο περιποιημένο (όχι χασαποταβέρνα, όχι τίποτα υπερβολικά κυριλέ,όχι πανάκριβο) για να πάω το κορίτσι απόψε στην Αθήνα; Θα ήθελα να αποφύγω κέντρο-κέντρο επειδή θα είμαι με αυτοκίνητο και δε θέλω να μπλέξω. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοικιαζεις ενα dvd.Πως καθοριζεται το μαξιμουμ χρονικο διαστημα κρατησης  ? Περα απο την κοινη λογικη κλπ.Αν θελει καποιος να την κρατησει 6 μηνες πχ στο σπιτι του  ?  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοικιαζεις ενα dvd.Πως καθοριζεται το μαξιμουμ χρονικο διαστημα κρατησης  ? Περα απο την κοινη λογικη κλπ.Αν θελει καποιος να την κρατησει 6 μηνες πχ στο σπιτι του  ?  :P

Δεν υπάρχει κανόνας γι'αυτό  :-D

Ρώτα τον εκάστοτε ντιβιντά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να νοικιάσω χρόνια, αλλα back in the day όλοι είχανε "κανόνα"=όριο: 2ημερο αν θυμάμαι καλά- κι από 'κει και πέρα έμπαινε "πρόστιμο" -μισό ευρώ?- για κάθε έξτρα μέρα.

 

Αλλά ποιος ο λόγος να θέλεις να το κρατήσεις 6 μήνες? Φτιάχνεις ένα "αντίγραφο ασφαλείας" (sic) και το επιστρεφεις στην ώρα του. Άσε που για τόσο μεγάλο διάστημα, δεν παίζει, θα είχαν βαρέσει κανένα τηλεφώνημα να τσεκάρουν. Εκτός αν άλλαξε τόσο το σύστημα πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...