Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το εχω στα υποψιν για αλλη φορα, τωρα πηρα τελικα ξινομαυρο ρεζερβε μπουταρι που μου το προτεινε η iris.

 

Η εγγραφη χρηστη στον οαεδ στελνει μυνημα ενεργοποιησης η γυνετε αυτοματα ?

 

Αυτόματα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Καλημέρα, τί είναι τα win 8.1 με bing; Έκδοση που απλά έχει ως μηχανή αναζήτησης στο σύστημα την bing;

την οποία μπορείς να αλλάξεις ασφαλώς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόματα ...

 

 

Εκανα τελικα εγγραφη και ανανεωσα την καρτα , δεν μου εβγαλε καποια σελιδα για να εκτυπωσω σαν αποδεικτικο οπως περιμενα οπως πχ με της αιτησεις σε διαγωνισμους μου εβγαλε μονο ενα μήνυμα σε μικρο παραθυρο οτι εγινε με επιτυχια.

 

Μεσα λεει καταγραφη απο τον χρηστη ξεκιναει απο 16/2 ελπιζω να μην γινει καμια βλακεια και τρεχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα τελικα εγγραφη και ανανεωσα την καρτα , δεν μου εβγαλε καποια σελιδα για να εκτυπωσω σαν αποδεικτικο οπως περιμενα οπως πχ με της αιτησεις σε διαγωνισμους μου εβγαλε μονο ενα μήνυμα σε μικρο παραθυρο οτι εγινε με επιτυχια.

 

Μεσα λεει καταγραφη απο τον χρηστη ξεκιναει απο 16/2 ελπιζω να μην γινει καμια βλακεια και τρεχω 

 

Σε δείχνει πότε πρέπει να γίνει η επόμενη ανανέωση  στο

"Χρονικό διάστημα για την ανανέωση του Δελτίου Ανεργίας"

Δεξιά στις λειτουργίες θα δεις "Δελτία Ανεργίας".

Θα σε δείξει ότι έχεις ΕΝΕΡΓΟ ΔΕΛΤΙΟ "Από" - "Εώς" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν καταλαβες τι εννοω.

 

Θελω ενα site που να ειναι εχει τα εξωφυλλα ps4 games οχι ενα site που να μαθαινω πληροφοριες και ενα αλλο site με τα preview κ.α. των παιχνιδιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν καταλαβες τι εννοω.

 

Θελω ενα site που να ειναι εχει τα εξωφυλλα ps4 games οχι ενα site που να μαθαινω πληροφοριες και ενα αλλο site με τα preview κ.α. των παιχνιδιων.

εχει εχουν και τις φωτο αλλο σαιτ περα απο αυτα το μονο που μου ερχετε ειναι το psn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...