Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γιατι να αγορασεις κατι απο εκει και οχι απο το επισημο site του καθε host?

 

Και ποιο φτηνα θα αγορασεις τη συνδρομη που θελεις και ποιο εγγυημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις, θα τις μελετήσω! =)

Lucifer αν πας σε εκτυπώσεις σου προτείνω και αυτό http://www.Spam. Report me.com/Images/Cache/edm3/edm_04_02_2015_web.html 

Δοκιμασμένο. Αν θες μεγαλύτερα μεγέθη όμως δεν παίζει το κουπόνι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να αγορασεις κατι απο εκει και οχι απο το επισημο site του καθε host?

 

Και ποιο φτηνα θα αγορασεις τη συνδρομη που θελεις και ποιο εγγυημένα.

 

Όλο και κάποιος λόγος θα υπάρχει, δε νομίζεις; Το ότι π.χ. με €10,00 από την επίσημη σελίδα τού easybytez αγοράζεις 30 μέρες premium, ενώ μέσω τού digitadiko (που, σημειωτέον, είναι επίσημος μεταπωλητής και όχι τυχαία σελίδα...) με τα ίδια λεφτά αγοράζεις 50 μέρες, το θεωρείς ασήμαντο; Εγώ πάντως όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαίνω στην κατάργηση εγκατάστασης να απεγκαταστήσω ένα πρόγραμμα και βλέπω αυτό.

όλα αυτά τα χρειάζομαι ή μπορώ να σουτάρω τίποτα;

 

Οχι. Χρειάζονται σε αρκετά προγράμματα και παιχνίδια για να δουλέψουν σωστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Καλησπέρα  θα σας πω μια προσωπική μου εμπειρία . Πριν λίγες μέρες μου στειλανε κάτι με αντικαταβολή 35+4 μεταφορικά με ΕΛΤΑ με πήραν τηλέφωνο το πρωί να με ειδοποιήσουν , τους ρώτησα την τιμή κ μου είπαν πως το ποσό όλο είναι 35 (τα δικά τους μεταφορικά δε μου τα είπαν) . Όταν λοιπόν πήγα να παραλάβω το δέμα μου ζήτησε ταυτότητα έγραψα αρ.Ταυτοτητας σε ένα χαρτί , υπέγραψα ρώτησα τι χρωστά και μου είπαν τίποτα , λέω είστε σίγουρος μου λένε Ναι τίποτα και έφυγα. Το πιθανότερο είναι ότι ο υπάλληλος τον ΕΛΤΑ δεν είδε πίσω το σημείωμα για την αντικαταβολή. Τώρα με προβληματίζει ότι δε ξέρω ποιος θα ζημιωθεί , ο υπάλληλος τον ΕΛΤΑ η ο αποστολέας? Η λογική λέει ο αποστολέας από την άλλη αυτός πέρασε στον υπολογιστή που είχε μπροστά του ότι εγώ το παρέλαβα κανονικά …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς κανα κατάστημα αθήνα (ή και αλλού που να στέλνει βέβαια) κομιξάδικο με star wars omnibus (ψάχνω κάτι παλιά) 

public τωρα αν εχει αυτα που θες δεν ξερω.

http://www.public.gr/search/public/searchResultsRefinements.jsp?trail=SRCH%253Astar%2bwars%2bomnibus&addFacet=1002%253Acccat30012&removeFacet=&removeAllFacet=&parentCategoryId=cccat30012&sortMode=numprop&sortProperty=childSKUs.publicActualPrice&sortOrder=ascending&pageNo=1&pageSize=50&fso=&relevanceParam=relevance:descending|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς κανα κατάστημα αθήνα (ή και αλλού που να στέλνει βέβαια) κομιξάδικο με star wars omnibus (ψάχνω κάτι παλιά) 

http://www.starcomics.gr/index.php?&sl=gr  Είναι Αθήνα, έχει πάρα πολλά comic στέλνει παντού αντικαταβολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Yπαρχει και το Solaris που γενικα ειναι ενημερωμένο αλλά δεν ξέρω αν στέλνει. Αν έπρεπε να υποθεσω βέβαια θα υπεθετα πως στέλνει.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...