Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το μοντελο σου παρεθεσα στα 2 λινκ, στο 1ο εχει καποια χρωματα στο αντρικο του και στο 2ο στο γυναικειο του, δεν ανεφερα οτι ειναι ακριβως αυτο ,στη φωτο σου. Το μοντελο ειναι το nike shocks r3.

Τωρα αν απο τις φωτο που εχουν τα λινκ για να συγκρινεις, θεωρεις οτι δεν ειναι τα δικα σου, οκ.

Παντως ψαξε γενικα στα μοντελα shocks που εχουν βγει μεχρι τωρα στη nike

Θα ψάξω και θα δω αν θα βγάλω άκρη. Πολύ περίεργο πάντως να μην έχει πουθενά στο παπούτσι καμία πληροφορία. Νόμιζα πως όλα είχαν.. Σε ευχαριστώ πάντως

Θα ψάξω και θα δω αν θα βγάλω άκρη. Πολύ περίεργο πάντως να μην έχει πουθενά στο παπούτσι καμία πληροφορία. Νόμιζα πως όλα είχαν.. Σε ευχαριστώ πάντως

ΤΑ ΒΡΗΚΑ!!! Nike Rivalry Damen! Thank you thank you thank you!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τις τελευταιες μερες σας βγαζει και εσας οταν μπαινετε στο site το παρακατω μυνημα?

image.png

 

Υπαρχει τροπος να μην το ξαναβγαλει ποτε ακομα και αν αποσυνδεθουμε/επανασυνδεθουμε?

Δεν ξερει κανεις να απαντησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς κάποιον τρόπο να παραγγείλω απ'το εξωτερικό online; (κατάστημα ρούχων)

 

Με χρεωστική που προσπάθησα,δεν με άφησε. Κάλεσα την alpha bank και μου είπε ότι συμβαίνει λόγω capital controls. Μου είπαν επίσης πως ούτε με paypal γίνεται.

 

Τι να κάνω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να στειλω καποια χρηματα στον αδερφομου στην αγγλια. Αν παω στην τραπεζα θα μπορεσω να τα στειλω. Ποσοο τριακοσια ευρω περιπου

 

Αν δεν μπορω τι αλλους τροπους εχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δώρο παίρνεις για γενέθλια που όμως δεν έχεις πολλές επαφές με το άτομο αυτό και πας κυρίως γιατί θα βαρεθείς σπίτι;

Ένα κρασί, ένα ποτό, γλυκά, λουλούδια, τα εντελώς τυπικά δηλαδή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...