Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φλασια αν βρεις παρε τεσσερα. Ενωσε τα δυο με μεντεσεδες, ωστε να κλεινουν, μετα τα ζευγαρια καντα ενα τραπεζι,οπου θα ναι κλειστα, αν θες να το μεγαλωσεις, ανοιγεις τα φυλλα, κατω θα βαλεις απο δυο ποδια στυλ Γ οπου θα ανοιγοκλεινουν.

 

Η αλήθεια είναι οτι είχα κάτι πιο μόνιμο και μικρό κατά νού, γιατί θα παίξω με μεταλλικο πόδι και τζάμι πάνω στο ξύλο, αλλά ααααμα βρω θα πάρω και περίσσεια για πειράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να γίνω εθελοντής αιμοδότης, αλλά η σύζυγός μου μου λέει ότι δεν μπορώ γιατί έχω υψηλή χολιστερίνη. Ισχύει; Να προσθέσω ότι τα τελευταία 3 χρόνια παίρνω σε καθημερινή βάση χάπι για την χοληστερίνη, το οποίο θα παίρνω για μια ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο νοσοκομείο που γίνεται η αιμοδοσία πάντα πριν, σε πηγαίνουν σε ενα δωμάτιο και παίρνουν ιστορικό και μια σταγόνα αίματος για να δουν την ομάδα σου . Εκεί θα σου πουν αν μπορείς ή οχι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να γίνω εθελοντής αιμοδότης, αλλά η σύζυγός μου μου λέει ότι δεν μπορώ γιατί έχω υψηλή χολιστερίνη. Ισχύει; Να προσθέσω ότι τα τελευταία 3 χρόνια παίρνω σε καθημερινή βάση χάπι για την χοληστερίνη, το οποίο θα παίρνω για μια ζωή.

Εγώ είχα πάει μια φορά να δώσω (τελικά δεν έδωσα γιατί με μέτρησαν και μου είπαν ότι έχω πίεση), και μου έδωσαν από πριν ένα ερωτηματολόγιο για να συμπληρώσω.  Μια ερώτηση ρωτούσε αν παίρνω φάρμακα. Φυσικά η ερώτηση ήταν πολύ γενική αλλά σαφώς το ότι παίρνεις φάρμακα σίγουρα θα επηρεάζει κάπως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας τι ώρες λειτουργούν οι αποθήκες δεμάτων στον Κηφισό; Έχω πάρει σε 3 τηλέφωνα και δεν το σηκώνει κάνεις..Έφτασε χθες βράδυ ένα δέμα και φοβάμαι μην κλείσουν και μου το κρατήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας τι ώρες λειτουργούν οι αποθήκες δεμάτων στον Κηφισό; Έχω πάρει σε 3 τηλέφωνα και δεν το σηκώνει κάνεις..Έφτασε χθες βράδυ ένα δέμα και φοβάμαι μην κλείσουν και μου το κρατήσουν.

Δεν μπορείς να πας εντός της ημέρας; Εκεί θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να πας εντός της ημέρας; Εκεί θα είναι

Απλά δεν ξέρω αν κλείνουν το μεσημέρι, γιατί θέλω καμιά ώρα να πάω. Αν είναι όλη μέρα ανοιχτά τότε no problem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά δεν ξέρω αν κλείνουν το μεσημέρι, γιατί θέλω καμιά ώρα να πάω. Αν είναι όλη μέρα ανοιχτά τότε no problem.

Έχω την εντύπωση ότι είναι ανοιχτά αντίστοιχα με τα δρομολόγια της κάθε πόλης. Δηλαδή ανοίγουν πριν το πρώτο δρομολόγιο και κλείνουν μετά το τελευταίο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα είναι άχρηστα. Ακόμη και να τα απεγκαταστήσεις, δεν ξέρεις τι υπολείματα μπορεί να έχει μέσα. Κάνε φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση από την αρχή με καθαρό iso που θα κατεβάσεις από την Microsoft. Αν θες να σου πούμε κάτι ποιο συγκεκριμένα, ξαναρώτα.

 

Format και Linux. Καθάρισες. 

 

Δώσε το link αν και το format το φοβάμαι γιατί σε άλλο laptop που έκανα τώρα δεν αναγνωρίζει το κλειδί των windows που είναι γραμμένο απο κάτω

 

Linux δεν βάζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε το link αν και το format το φοβάμαι γιατί σε άλλο laptop που έκανα τώρα δεν αναγνωρίζει το κλειδί των windows που είναι γραμμένο απο κάτω

 

Linux δεν βάζω!

Τι έκδοση Windows έχεις; Πρέπει να εγκαταστήσεις ακριβώς την ίδια έκδοση με αυτή που γράφει στο αυτοκόλητο για να σου αναγνωρίσει το κλειδί. Αφού λες ότι είναι καινούριος, υποθέτω ότι έχει windows 8 (υπολογιστές με 7άρια δεν κυκλοφορούν πλέον ή κυκλοφορούν πολύ λίγοι, και υπολογιστές με 10άρια δεν έχουν βγει ακόμη καλά καλά στην αγορά), οπότε ρίξε μια ματιά εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...