Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλοι και Φίλες Θεσσαλονικείς :

 

Έχετε κατά νού μήπως, κατά προτίμηση Ανατολικά ( max μέχρι Βούλγαρη) σε κανέναν δρόμο να έχει πάρει το μάτι σας κανέναν σωρό με μπάζα απο ανακαίνιση ξερωγώ , και μεταξύ αυτών, πεταμένα παλιά πατζούρια ;

 

 

a.jpg

 

 

Αν ναι , θα με βόλευε να με βοηθήσετε να βρω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επόμενες μαζικές εκπτώσεις (των καταστημάτων με ηλεκτρονικά είδη) πότε είναι; Τα Χριστούγεννα ή πιο πριν;

10 πρώτες μέρες του Νοέμβρη και οι επόμενες αρχίζουν μέσα στο Γενάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι και Φίλες Θεσσαλονικείς :

 

Έχετε κατά νού μήπως, κατά προτίμηση Ανατολικά ( max μέχρι Βούλγαρη) σε κανέναν δρόμο να έχει πάρει το μάτι σας κανέναν σωρό με μπάζα απο ανακαίνιση ξερωγώ , και μεταξύ αυτών, πεταμένα παλιά πατζούρια ;

 

 

a.jpg

 

 

Αν ναι , θα με βόλευε να με βοηθήσετε να βρω !

 

Δεν πας προς τη Ν. Ελβετία στα παλιατζίδικα να ρίξεις καμιά ματιά ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καινούργιο laptop hp πως μπορώ να ξέρω ποια απο όλα αυτά τα εργοστασιακά hp προγράμματα είναι ουσιαστικά άχρηστα και μόνο τρώνε τους ήδη περιορισμένους πόρους του συστήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καινούργιο laptop hp πως μπορώ να ξέρω ποια απο όλα αυτά τα εργοστασιακά hp προγράμματα είναι ουσιαστικά άχρηστα και μόνο τρώνε τους ήδη περιορισμένους πόρους του συστήματος;

Όλα είναι άχρηστα. Ακόμη και να τα απεγκαταστήσεις, δεν ξέρεις τι υπολείματα μπορεί να έχει μέσα. Κάνε φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση από την αρχή με καθαρό iso που θα κατεβάσεις από την Microsoft. Αν θες να σου πούμε κάτι ποιο συγκεκριμένα, ξαναρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλε ένας γνωστός ένα μικρό δέμα από Κοζάνη στην ΑΘήνα μέσω ΚΤΕΛ...Το παραλαμβάνω από το σταθμό στον Κηφισό σωστά;;

 

Ναι, από Κοζάνη κάνουν τέρμα Κηφισό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καινούργιο laptop hp πως μπορώ να ξέρω ποια απο όλα αυτά τα εργοστασιακά hp προγράμματα είναι ουσιαστικά άχρηστα και μόνο τρώνε τους ήδη περιορισμένους πόρους του συστήματος;

 

Format και Linux. Καθάρισες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DIY κατασκευη;

 

Με τα πρωτα κρυα κανε βολτα σε φτωχες περιοχες. Δωσ' τους και κατι που σε γλιτωσαν απο το ψαξιμο

 

Δεν πας προς τη Ν. Ελβετία στα παλιατζίδικα να ρίξεις καμιά ματιά ;

 

ή δωσε παραγγελια σε κανεναν πλανοδιο παλιατζη

 

μεχρι και delivery σου βρηκαμε

 

Θενξ... Για αρχή θα αρκεστώ στο ψάξιμο σε κανα μπάζο, αν δω οτι δεν θα παω προς Ν.Ελβετία .

 

Θέλω να κάνω 2 τραπέζια με πατζούρια , είδα κάτι γαμάτα που έχουν σε ενα καφέ και ψήθηκα να παίξω και εγω λίγο . Το πολύ να πεταχτεί αν δεν .

 

Οταν έρθει η ωρα θα επιστρέψω με νέα ερώτηση !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με φωτογραφίες αν το κάνεις!

Θενξ... Για αρχή θα αρκεστώ στο ψάξιμο σε κανα μπάζο, αν δω οτι δεν θα παω προς Ν.Ελβετία .

 

Θέλω να κάνω 2 τραπέζια με πατζούρια , είδα κάτι γαμάτα που έχουν σε ενα καφέ και ψήθηκα να παίξω και εγω λίγο . Το πολύ να πεταχτεί αν δεν .

 

Οταν έρθει η ωρα θα επιστρέψω με νέα ερώτηση !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ... Για αρχή θα αρκεστώ στο ψάξιμο σε κανα μπάζο, αν δω οτι δεν θα παω προς Ν.Ελβετία .

 

Θέλω να κάνω 2 τραπέζια με πατζούρια , είδα κάτι γαμάτα που έχουν σε ενα καφέ και ψήθηκα να παίξω και εγω λίγο . Το πολύ να πεταχτεί αν δεν .

 

Οταν έρθει η ωρα θα επιστρέψω με νέα ερώτηση !!

Φλασια αν βρεις παρε τεσσερα. Ενωσε τα δυο με μεντεσεδες, ωστε να κλεινουν, μετα τα ζευγαρια καντα ενα τραπεζι,οπου θα ναι κλειστα, αν θες να το μεγαλωσεις, ανοιγεις τα φυλλα, κατω θα βαλεις απο δυο ποδια στυλ Γ οπου θα ανοιγοκλεινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...