Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πώς μπορούμε να αγοράσουμε από έξω? Ξέρω για Revolut και Request money αλλά κάτι έχω ακούσει ότι πλεον περνάνε οι προπληρωμένες κάρτες? Τί ισχύεί? υπάρχει κάτι άλλο?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα e-shops των Cosmote, Wind, Vodafone κλπ. δεν αναγράφουν / συμπεριλαμβάνουν όλα τα πιθανά προϊόντα (/μοντέλα) που μπορεί να διαθέτουν (σ)τα φυσικά τους καταστήματα.

 

α. Σωστό

β. Λάθος

----- ; ----

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πώς μπορούμε να αγοράσουμε από έξω? Ξέρω για Revolut και Request money αλλά κάτι έχω ακούσει ότι πλεον περνάνε οι προπληρωμένες κάρτες? Τί ισχύεί? υπάρχει κάτι άλλο?!

Εγώ έχω καταλάβει ότι δεν ισχύει κάτι στάνταρ ακόμα. Θέλει δοκιμές γιατί είναι ανάλογα την κάρτα και το κατάστημα. Κάποιες κάρτες περνάνε σε κάποια καταστήματα και το paypal λένε κάποιοι ότι επίσης δουλεύει με κάποιες κάρτες χωρίς πατέντες.

 

Για τις κάρτες τύπου revolut δεν ξέρω, δεν έχω ασχοληθεί και δε νομίζω να το κάνω.

 

Πάντως, αν βοηθάει, με χρεωστική american express της alpha και χρεωστική master της εθνικής έχω κάνει αγορές τελευταία χωρίς πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα μαγαζι κοντα αιγαλεω ,αλλα οχι αθηνα κεντρο  ωστε να παρω αυτοκινητο,για ραντεβου να κανω κινηση ξερουμε?Αθηνα κεντρο ξερω απειρα αλλα θελω να απρω αυτοκινητο Και δεν θα βρω να παρκαρω..Ετσι κανα καλο μπαρακι σκοτεινο να πιουμε ενα ποτακια.Ελεγα για telescope χαιδαρι αλλα το εχω βαρεθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα μαγαζι κοντα αιγαλεω ,αλλα οχι αθηνα κεντρο  ωστε να παρω αυτοκινητο,για ραντεβου να κανω κινηση ξερουμε?Αθηνα κεντρο ξερω απειρα αλλα θελω να απρω αυτοκινητο Και δεν θα βρω να παρκαρω..Ετσι κανα καλο μπαρακι σκοτεινο να πιουμε ενα ποτακια.Ελεγα για telescope χαιδαρι αλλα το εχω βαρεθει.

 

Πηγαινε στο cap cap να γουσταρει :-P πλακα κανω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε που έχουν μπλόκα οι αγροτές;

Αύριο θα πάω Θεσσαλονίκη από Ξάνθη το μεσημέρι.Επειδή έμαθα κλείνουν και την παλιά Εθνική και την Εγνατία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε που έχουν μπλόκα οι αγροτές;
Αύριο θα πάω Θεσσαλονίκη από Ξάνθη το μεσημέρι.Επειδή έμαθα κλείνουν και την παλιά Εθνική και την Εγνατία.

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις τη τροχαία Ξάνθης και να ρωτήσεις. Ότι και να σου πούμε εμείς δεν είναι σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, έχω 30 euro σε παράβολο χαρτοσήμου που δεν έχω χρησιμοποιήσει . υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρω τα λεφτά μου πίσω? τα είχα πάρει από ΚΕΠ, αλλά λογικά στην εφορία θα πρέπει να απευθυνθώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, έχω 30 euro σε παράβολο χαρτοσήμου που δεν έχω χρησιμοποιήσει . υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρω τα λεφτά μου πίσω? τα είχα πάρει από ΚΕΠ, αλλά λογικά στην εφορία θα πρέπει να απευθυνθώ

 

Εγω εβγαλα ηλεκτρονικα ενα παραβολο 15€ το οποιο στη συνεχεια ακυρωσα. Η εφορια λεει στο επιστρεφει, αφου τσεκαρει οτι δεν της χρωστας, οποτε το συμψηφιζει. Απο φιλο με παρομοιο θεμα ακουσα οτι περασε ενας χρονος κι ακομα δε πηρε τα λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...