Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε που έχουν μπλόκα οι αγροτές;

Αύριο θα πάω Θεσσαλονίκη από Ξάνθη το μεσημέρι.Επειδή έμαθα κλείνουν και την παλιά Εθνική και την Εγνατία.

Ρίξε μια ματιά εδώ. Να ξέρεις ότι όπου έχει μπλόκο, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι κλειστός ο δρόμος. Συνήθως τους κλείνουν συμβολικά για μερικές ώρες και μετά τους ξανανοίγουν. Αν ξέκινήσεις πολύ πρωί ή μετά τη δύση του ήλιου, δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα, αλλά καλού-κακού πάρε ένα τηλ στην τροχαία και ρώτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα e-shops των Cosmote, Wind, Vodafone κλπ. δεν αναγράφουν / συμπεριλαμβάνουν όλα τα πιθανά προϊόντα (/μοντέλα) που μπορεί να διαθέτουν (σ)τα φυσικά τους καταστήματα.

 

α. Σωστό

β. Λάθος

----- ; ----

Σωστό,το είχα παρατηρήσει κι εγώ σε αρκετές περιπτώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυγά τρώω από πάντα. Τους τελευταίους μήνες (κάνα 6μηνο) όποτε τρώω, είτε ομελέτα είτε βραστά, με κάνουν χάλια. Αναγούλες, ψιλοζαλάδες και πόνο στη κοιλιά. Έχω αλλάξει άπειρες φορές μάρκες, τα ίδια. Τι σ*ατά μπορεί να φταίει ξαφνικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατρό

Δεν έχουμε βρει άκρη στο τι φταίει, απλά πλέον τα κόβω μαχαίρι. Απλά αναρωτιέμαι γιατί τόσο χάλια ξαφνικά.

Μονο στα αυγα? Αληθεια,σε ποιο σημειο της κοιλιας ? Ο γιατρος τι ειπε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο στα αυγα? Αληθεια,σε ποιο σημειο της κοιλιας ? Ο γιατρος τι ειπε?

Μόνο στα αυγά, αν και λίγο καιρό πριν εμφάνισα πρόβλημα και στο αγελαδινό γάλα. Σε χρονολογική σειρά, πρώτα άρχισαν να με τσακίζουν τα αυγά και τελευταία το γάλα. Σημείο... Άνω και κάτω κοιλία, μαζί με ζάλη και την έντονη ανάγκη να τα βγάλω. Ο γιατρός απλά μου είπε να τα κόψω, δεν έχω κάνει τεστ δυσανεξίας ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυγά τρώω από πάντα. Τους τελευταίους μήνες (κάνα 6μηνο) όποτε τρώω, είτε ομελέτα είτε βραστά, με κάνουν χάλια. Αναγούλες, ψιλοζαλάδες και πόνο στη κοιλιά. Έχω αλλάξει άπειρες φορές μάρκες, τα ίδια. Τι σ*ατά μπορεί να φταίει ξαφνικά?

σε άλλα φαγητα που περιλαμβάνουν αυγά  σε πειράζουν? πχ μια αυγοκομένη σούπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

Βγαζει κανεις ακρη με την αποστολη μου απο τους κινεζους;

Γτ εδω δεν καταλαβα τι γινεται....

Αν πατήσεις το english πάνω δεξιά γίνεται τπτ; Αλλάζει γλώσσα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυγά τρώω από πάντα. Τους τελευταίους μήνες (κάνα 6μηνο) όποτε τρώω, είτε ομελέτα είτε βραστά, με κάνουν χάλια. Αναγούλες, ψιλοζαλάδες και πόνο στη κοιλιά. Έχω αλλάξει άπειρες φορές μάρκες, τα ίδια. Τι σ*ατά μπορεί να φταίει ξαφνικά?

εχεις αλλαξει μαρκες στ'αυγα?!! ηταν απο αλανιαρες κοτες?! :eek:  :shifty:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατήσεις το english πάνω δεξιά γίνεται τπτ; Αλλάζει γλώσσα;

Οχι δυστυχως

Και τ εβαλα κ για μεταφραση κ εβγαλε κατι ασχετα ακαταλαβιστικα.

Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...